crayzcraft kullanıcısının son içeriği

1. crayzcraft

Minecraft PE Herobrine nasıl bulunur?

Benim dediğim Minecraft: Herobrine Boss Battle - WITH ONLY A SINGLE COMMAND BLOCK adlı videoda var. linki... http://www.ijaminecraft.com/cmd/herobrine_boss/ bu link te ise yazılan kod vardır
  2. crayzcraft

Minecraft PE Herobrine nasıl bulunur?

Ve ya pc den uzun kodlar girerek oyuncuların minecraft vanillada yaptığı yapma bir herobrine ı görebilirsin. Ve bunun içinde bir sistem gereklidir.
  3. crayzcraft

Adminler kapatabilir mi?

güzeldi
  4. crayzcraft

Jason'un Ruhu

gerçekten güzel ve bonus bölüm gelirse sevinirim :)
  5. crayzcraft

[ Bir Galibiyetin Yükselişi. ] - Minecraft - Okumadan Geçme

güzel gidiyor devam edersen sevinirim :)
  6. crayzcraft

Jason'un Ruhu

hikaye çok güzel gidiyor.Umarım devamı gelir.:)
  7. crayzcraft

(Tartışalım)Uzaylılara inanıyormusunuz?

yeni bir araştırma yaptım ve yeni bir görüş içerisindeyim.İlk radyo sinyalı 80 ışıklıyı gibi bir mesafe katetmiş ise uzay boşluğundaki uzak gezegenlere bakmamıza gerek yok.Çünkü uzaylılar bizi radyo frekanslarımızdan bulmuş olabilirler.Raslantı sonucu gelmeleri düşük bir ihtimaldir.Ufo ise uzay...
  8. crayzcraft

(Tartışalım)Uzaylılara inanıyormusunuz?

ben uzaylının kendimizin olduğunu düşünüyorum nası olsa uzay boşluğundayız.(benim görüşüm)
  9. crayzcraft

Steve'nin suçu Alex'in Cezası

son güzel olmuş alex i öldürmemiş hemde.Brine in da iyi bir kişiliği olmuş.bitişini bekliyordum bitti.Şimdi bitmesine üzülüyorum.güzeldi çünkü.:)
  10. crayzcraft

Başlığı Siz Bulun

umarım devam edersin.:)
  11. crayzcraft

Karovin Game Kılıç , Yay , Zırh Isimleri

isim:crepsword bulunuş:şarjlı crepperlerdan 100%10 çıkar vuruş:etrafa crepperlar spawn eder bi 10 tane vurulan oyuncuya o anda patlama efekti ile 3 can götürür.crepperların götürdüğü can belli olmaz.:)
  12. crayzcraft

Uzaylılarla çay içtim

webdriver torso nun bir kaç tane daha arkadaşı vardı onlarında ne dediğini bulurmusun ;)
  13. crayzcraft

Steve'nin suçu Alex'in Cezası

başarılı umarım devam edersin(not:Çok başarılı :)
  14. crayzcraft

Rus Mafyaları ve Minecraft

Tüm konun başına dönerekten çok güzel uydurmuşsun :)
  15. crayzcraft

Karovin Game Kılıç , Yay , Zırh Isimleri

ismi: sulu kılıç bulunuşu: su tapınaklarında bulunur özelliği:vuurulan oyuncunun etrafına su tapınağındaki canavarlar spawnlanır.Spawlanan moblar sadece ona saldırır.Not:urulduğunda can götürmüyor.