Minecraft PE Herobrine nasıl bulunur?

Heroscarer50

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhabalar. Hep Minecraft pe'de Herobrine'nin olduğu haberlerini duyuyorum. İlk başta inanmadım ama çoğu insan chest'lerinden eşyalarının kaybolduklarını söylüyorlar. Minecraft PE'de Herobrine nasıl bulunur?

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olmayan şeyi bulamayacağına göre hiçbir platformda modsuz şekilde göremezsin :)

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Lütfen forum kurallarını okuyun. Forumda Herobrine ile ilgili konular açmak yasaktır. Ayrıca bizden imkansızı isteme.

MinecraftPEHayrani1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bendede Bazen kayboluyo ama bunun herobrine ile alakası yok lagdan dolayı

crayzcraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ve ya pc den uzun kodlar girerek oyuncuların minecraft vanillada yaptığı yapma bir herobrine ı görebilirsin. Ve bunun içinde bir sistem gereklidir.

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ve ya pc den uzun kodlar girerek oyuncuların minecraft vanillada yaptığı yapma bir herobrine ı görebilirsin. Ve bunun içinde bir sistem gereklidir.
O dediğinin sadece Herobrine'a benziyor, çok da gerçekçi değil. Bir zombinin güçleri arttırılıp kafasına Herobrine kafası takılıyor, o kadar.

GT-P5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lauwwie

Marangoz
En iyi cevaplar
0
pe'de herobrine modu yok itemlerinizin kaybolması lag'dan dolayı

crayzcraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

____

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sizi bilmiyorum ama bence "Herobrine" diye bir şey yok.

̵̵̩̪̪̗̲͉̫̫̣̦̯̳̇̋̏͗ͩ͒̃͗̈́͛̚͡ͅ ̧ͪͧͨ̓ͨͮ̀ͫ͊̓ͤͨ̿ͩ̾̋ͥ̚͟͢͠҉͔̮̠͓ ̷̧̢̛̟͉̟͚̝̜͖͕̞̇̄̇͂͐̂̿̕ ̨͓̖̝̲͈̿͐̌͊ͫ̇̓ͫͯ̕ ̡̝͙̱̳̅͒͆̽ͬͫ̈́̚̚͞ ̷̡̡̫̤̠̘͚̎̍̿ͮͫ̅̔̚͘͞ ̵̸̜̱͙̺̬͇̖̘̠̫̳͚͙̝̥̩̣̝̍̓̏͒ͣ̀̑ͦ̈̌ͤ́͠ͅ ̃ͩ̓̈́ͩͣͦ͛̔̀͛͒҉̥̤̭͎̬͙͕̠͖̱̬͢ ̸͆̆̄ͬ͊̋ͥͥ҉̺̗̱͉̳͎̭͙̙̰͈͕̪̯̠͚̠̗ ̡̧͑͆͗͂̔̀͝͏͔̺̣̪̱͈̺̭̺̫̰̼̘̪ ̧̛̗̠̳̼̟̪̟̠̯̠ͨ̽ͩ̂̅̐̒̈ͯ͑ͬͪͤ̇̎̊̈́͝ ̸̭̞̫̜̟͐̐ͨ͛̏̽ͭͦ͒́͗̿ͭ͆ͭͬ͐͞͡ ̵̣͚͔͙̬͓̗͈̜̞̬̯͚͈̭͕̦͓ͯͪ̒͑̉͜͠ ̡̧̻̳̞͎̬̜͖ͥ̃ͣ̐̀͗̇̃̀͌͂͑ͧͪ͘͝ͅ ̨͐̅ͧ͊ͥ̃ͪ͂ͨ́̇̂͏̙̥̳̞̠͚͈̦̦̯͔͖͔̤̪̼ ̳̥͇̹̻̘͐̿̉̅̀͠͝ ̢ͣͤ͂̎͟͝҉̩̰̝͈̟͈̼̟̳̟̻̥̖͎̗̫͈̬͠ ̸̨̰̲̘͓ͦ̈̇̄̕ ͋͌̅̅̈̍͒ͮ̓̋͂̉ͥ̽́̽̊͝҉̢͓̞̭͇̘͎̠͖̩̩̜̺̞̰̭̀͜ ̬̩̪̞̗̾̈̒͆̾͗̀͘ ̢̡̼̞̦̥̰̲̻͇̐ͩͩ̽ͮͦ̇ͫ͌ͯ͗̚͢͝ ͎̼̻̖͈̰͖̪̺̩̪̻͚̬͚̹̩͂ͤͯͤͪͣ͐͆͒ͣͥͯ̍ͫͣ̇́̚̕͟͜͟͡
̝̙ ̵͔͙̠̠͚ͪ̑̅͊̎̈́̅̂͆͗̊ͩ͂͊̍͟ ̶̛͎̭̙̰̜̮̺͍̥͈̠̹̗̗̜͚͔̑͒͋̓͋͛͆̐ͩ̆͋̏̽̒ͩͩͪ̓ ̷̻͙̦͔͚ͭ̑ͧ̓ͩ̓ͦ̓ͦ͐͛̏́ ̯̗̹͚̜̺̭̻̩̹̠̱̲̦̮ͥ͑ͭͯ͗̋͊ͪͨ̐̌ͫ͂͊̄́́̚͢͜͠ ̌̀͂̂̍͒ͪ̚͏̵̸͔̦̘̮̘̻̭͙̘̹͙̦͔̜͉̙͟ͅͅ ̨̩̳͚͙͙̲̗͓̬̪̙͇͍̪͇̲̙ͩ́ͣ̍̇̃͂ͨ̽͒̽̀̿̂͡ ̵̛̟̲̘̪̩̗̰̪̣̘̪͓̤͓̮̽̄̑̃ͥ͛̄̋̈͊͒ͩ͟͠ ̢̯͔̘̘̞̖͎͕͎ͪ̒̎͛̾̽͂̽ͫ̃͋́̕ͅ ̴̡͇͍̮̯̬̲͈̺̗̖̬̥̖͇̯͎͙̓͐̅͆̅͌ͧ̽͑͋̎̅̀ͦͮ͒̌͒ͬ̕͜͟ͅ ̶̵̛ͦ̾̓͂̋̑͏̷̯̻̰̳̫̲͚̺̙̣̱̪̮̼̠̻ ̒ͧ̅ͩͩ̃͌́̍ͣ͡҉̧̖̹̙̥̤̼̭̜̪̠̯̱̳ͅ ̴̛̻̝͔̥͖̭͓̣͍͉ͧͣ̇͛̍͘͜͢ ̸̑̊͐͋ͬ̓̌̆ͦ̽ͣ͑̄͏̵̨̱͓̣̱͎͎̳̪̠ ͖͚̮͈̜̩͉̖̭̩̈́̽̔̀͌̿̕͝͠ ̶ͩ̓ͦ̃̓ͨ̏̚͏̗̜̘̭̗̻̰̼ ͒̏̂̃̾͑͛ͬͫ̚̕̕͠͏̣̺̣̩͚̻̱̼̦͚̲͙ ̸̡̢̘͖͓̖̫͍̥̩͇͔̞ͤ̊ͮͯ̽̈́͋̽̄ͮ̂́̍̉̚͟͞ ̙͈̬͚̻̜͔͛͌̽ͯ́̋ͫ͋̅͛͐̉͂̒ͫ̇́̚̚̚͢͜ ̦̭̞̤̱̘̖̠̥͈̱̲̞̰̺͕̠ͩ͂̆̌͊ͪͪ͐ͥ̎̂̋́͝ ̴̷̭̠̤̫̞̘̖̑ͬ̇̏͌̔ͮ͆͒͞͝ ̷ͪ̒̊̉̏͗ͦ͐ͤ̿ͨ̃͜͟͠͏̳̪̯͇̼ ̥̯̯̟̗͓̱̔͛ͪ̓̈͘͞ ͥ̽̑ͯͦ̂͋́͟͏̛͉̟͈͎̹̙̗̜̫ ̧̨͍̰̖̜̭̆̊ͪͥͯ͑͌͗ͯ̒͠͝͠

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler mc pe de botla yüzüodum o anda maksimum 100 blok derinliğinde bir insan gördüm oraya yakınlaştığımda kayboldu! (iks yazamıom iks yazıom k.b)
Bug, lag, Chunk Error, Render Error vs. olabilir ama herobrine değil çünkü herobrine YOOKK YOK YOK YOK YOK!

MinecraftPEHayrani1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarda Minecraft alpha serisinde madenlerde var sadece. ve yazan 'Herobrine Removed' yazısı sizinle kafa
bulmak için yazılmıştır. Çünkü inanmayın aslında yok denmektedir

MinecraftPEHayrani1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben alpha serisinde madenlerde var diye biliyorum inanmıyorsan biraz araştır