Başlığı Siz Bulun

benminecraftseverim

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
|Bölüm 1|
Yine ormanda odun kırıyordum, her zamanki işim. Huş ağacı arayarak ormanın içlerine kadar yürüdüm. O sırada sesler duymaya başladım.
Ve kendimi gördüm, hayır bu ben değildim, karşımdakinin gözleri beyazdı, onun kim olduğunu tabii ki anlamıştım, tam arkamı dönüyordum ki birden önümde belirdi ve beni bir tekmeyle yere düşürdü.Geriye doğru sürünmeye başladım, ta ki sırtım bir ağaca çarpana kadar. Beyaz gözlü adam belinin sağında asılı duran kılıcı çekti, bana doğru savurdu...

Ter içinde uyandım, hepsi bir rüyaydı. Yine de ölesiye korkmuştum, bu yüzden camdan dışarı, ormanın içine baktım. Sadece ağaçlar ve bazı hayvanlar vardı.Rüyamı kafamdan atmaya çalışarak aşağı indim ve kahvaltı hazırladım. En iyi arkadaşım Alex gideli çok uzun zaman olmuştu, birkaç yıl önce odun kesmeye gittiğini söyleyip dönmemişti, onu iki gün boyunca arayıp bulamamıştım, bu yüzden kocaman evde tek başıma yaşıyordum. Düşüncelere dalmış bir şekilde elimdeki lokmayı da ağzıma atıp tabağımı masadan aldım ve yıkayıp geri yerine koydum. Tam aşağı madene inmek üzereydim ki kapım çalındı, şaşırmıştım çünkü yıllardır kimse kapımı çalmamıştı. Geri dönüp kapının koluna uzandım...

Eğer beğendiyseniz aşağıya yazın ki ben de hikayeyi devam ettireyim.

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
1_Çok kısa olmuş
2_Bu herobrine artık çok klişe oldu yeni şeyler bulun derim
3_Anlatım şeklin pek güzel değil

Bu dediklerimi dikkate alıp yazarsan daha iyi bir sonuççıkarabilirsin :)

benminecraftseverim

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sağol , zaten ilk denememdi beğenirseniz devam ederim, ayrıca anlatım şekli derken ?

Edit: Zaten beğenirseniz devam ettiririm yazmıştım, görmedin galiba.

benminecraftseverim

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Anlatım şekli derken? Ayrıca beğenirseniz devam ettiririm yazmıştım, görmedin galiba.

Fuzenova

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Standart olmuş herobrine ile birlikte.Milletin daha çok ilgisini çekecek bir şey düşün bence.

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine... Hm... Eskidi ya o. Kendi efsanevi yaratığını üğret. Daha çok beğenilir om zaman...

ZereftheBlackMage

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
-Herobrine çok eskidi.
-Çok kısa olmuş.
-Forum hikayelerinin %70'i aynı öğelere sahip. (Birden uyandım, beyaz gözleri gördüm...)
-Biraz aceleci yazılmış. (Biraz daha ayrıntıya ihtiyacı var.)
-Bölüm sonunu iyi yapamamışsın. (Heyecanlı kesmeye çalışmışsın ama olmamış)
+Yazım yanlışları olabildiğince az.
+Emek harcamışsın.
+Kısa olsa da akıcı bir anlatıma sahip.
+Her ne kadar değerlendirme olmasa da
A: Bir şey der.
B: Cevap verir.
şeklinde yazmamışsın.
7,5/10
Güzel.

Son düzenleme:

Nyxia

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Belki birazcık duygu falan katıp daha ayrıntılı yazarsan daha güzel olur gibi geliyor bana.