DrzL

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar uzaylılarla nasıl çay içtiğimi anlatacağım.Yazın işte internette geziyordum uzaylı konusu felan gördüm merak ettim dolaşırken webdriver torso diye bir youtube kanalı vardı girdim kanalda şifreli videolar var.Ben bu kanaldaki videoları çözmeye karar verdim 6 aylık bir uğraş sonucunda mesajların " Bu videoyu anlayan bana bir tane çay ısmarlarsın adres eyfelin önü " hemen hazırlandım gittim 3 kollu bi arkadaş vardı ufoya aldılar beni çayda getirmiştim esnaf muhabbeti yaptık biraz . Doblosu varmış satmış onu meğer bizim sanayide çalışan mehmet ustaymış kılık değiştirerek geliyomuş çok severim kendisini buda böyle bir anımdır.Sonra dediler gelin Minecraft oynayalım oynuyorduk bizim uzaylı hile açtı beni oyunun içine attı olayı anlattım creeper dedi sarılmak istiyorum sadece kaçtıkları için patlıyorum bende yanına gittim sarıldım tam bırakınca patladı . şu an minecrafttan yazıyorum beni yöneten arkadaş mod yüklemiş saolsun internete giriliyor.

Son düzenleme:

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hikayene en azından bir "creeper" ekleseydin konu yeri doğru olacaktı. B)

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Söyle yanındaki uzaylı ve creeper arkadaşlarına şunu: "Sarper170'in selamı var izmitte bekliyor oda sizi gelin bir çay kahve içelim dedi"...

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam söyle bi çaylarını içeriz artık :)

DrzL

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Uzaylılar Dünya'ya bir şey yapmayacaklar demi?:)
Dedim Dünya'ya dokuncakmısınız ? Onlar dedi yok be ayıpsın çay içmeye geliyoruz sadece dediler.

Söyle yanındaki uzaylı ve creeper arkadaşlarına şunu: "Sarper170'in selamı var izmitte bekliyor oda sizi gelin bir çay kahve içelim dedi"...
Söyledim ufo bakım işlerinden sonra gelceklermiş

Selam söyle bi çaylarını içeriz artık :)
Söyledim selamı o ısmarlasın çayı diyorlar

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dedim Dünya'ya dokuncakmısınız ? Onlar dedi yok be ayıpsın çay içmeye geliyoruz sadece dediler.

Söyledim ufo bakım işlerinden sonra gelceklermiş

Söyledim selamı o ısmarlasın çayı diyorlar
Tamam. Hazırlıyorum çayları (Çay yapmayı bilmiyorum, söyleme sakın :S.).

Rosenrot

LAGOMORPHA
En iyi cevaplar
0
--------------------------------------

Son düzenleme:

crayzcraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
webdriver torso nun bir kaç tane daha arkadaşı vardı onlarında ne dediğini bulurmusun :)