Rus Mafyaları ve Minecraft

Achar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Allahım ya konu nerden nereye gelmiş her konuda da bir tartışma çıkarma girişimine bulunmayın ne gıcıklığınız varda tartışma çıkarıyorsunuz ? Yok veri tabanını doldurur yok boş mesaj ee adam yazmasın mı bir şey posttamı atmayalım forum ölü gibi zaten sizin yüzünüzden millet gonderi atmaya korkuyor biri saçma sapan bir şey yazarda tartışma çıkarır diye
hay eline ağzına sağlık kardeş zaten forum sıkıcı maksat güldürmek için bir şey yazdık burnumuzdan geldi bunların inadına yine yazıcam ama bu sefer hikaye gibi olcak

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Bu konuda tartışma çıkaranlarda hunuli vagon kadar beyin yok

Achar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yeterin ... kavga ettiğiniz konuya bakın hala uzatmayın şu konuşuyu ulan konu açtığına pişman ediyorsunuz adamı

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bir sorun mu var kardeşim? Adama dedim mizah yapacaksan ottan taktan bir mizah yapma. Sağlam mizah yapar alkışlarım. Ama bu mizah değil. Amacım buydu zaten her konuyu zütünüzle anlıyorsunuz.

Achar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ya kardeşim yeter artık sus ya yeminle bıktım ne yapıyosan yap git rapor et şikayet et maksat eğlenci için yazdım sana gel illaki oku diyen yok.Zaten olayları başlatan sensin artık konuşma derim sana

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
ya kardeşim yeter artık sus ya yeminle bıktım ne yapıyosan yap git rapor et şikayet et maksat eğlenci için yazdım sana gel illaki oku diyen yok.Zaten olayları başlatan sensin artık konuşma derim sana

Şahsıma hem hakaret ediyorsun hem konuşma diyorsun. Ayrıca bundan eğleniyorsan neyse. Dediğim gibi bu MİZAH değil.

crayzcraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tüm konun başına dönerekten çok güzel uydurmuşsun :)