Rus Mafyaları ve Minecraft

Achar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
geçen haberlere bakarken ünlü rus mafyası rojan jevonovski çalışanlarına para ve mühimmatları saklayabilecekleri ve kamufle edecekleri en iyi yerleri görsellerle anlatmak için çalışanlarına minecraft oynatıyormuş.Ayrıca görsel zekayı geliştirdiği için çalışanlarının ve ajanlarının,sakladıkları mühimmat vb. şeylerin yerini bakarak ve görerek daha iyi hatırlamasını sağladığını iddaa ediyor.Bu iddaanın en garip yanıda böyle bir haberin olmaması ve tamamen benim uydurmuş olmam :D

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Boş konular açarak forum veritabanını doldurma.
Tamam.Veritabanı Azcık Doluyor Fakat Adam Sıkılmış ve Bizleri Güldürmek İstemiş.Sırf Sizin Gibiler Yüzünden Forumda Espri Yapanların Sayısı Soyu Tükenmekte Olan Pandacıklar Kadar Az -,-[DOUBLEPOST=1431872539,1431872509][/DOUBLEPOST]Ve Konudan Rahatsız Oluyorsan Rapor Edebilirsin.[DOUBLEPOST=1431872609][/DOUBLEPOST]Son Olarak Burası Konuşma Bölümü.Yani Lafın Kısası Eğlenme ve Sohbet Alanı -,-

Achar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Boş konular açarak forum veritabanını doldurma.
öncelikle yorumuna saygı duyarım ama konu başlığına bakmanı tavsiye ederim. Sohbet alanı burası bu konuyu başka yerde mesela eğitim sayfasında veya redstone sayfasında açsaydım boş olurdu ama konu sohbet olunca her şey yazabilirsiniz.Yorumunuz için teşekkürler ama bir dahaki yorum atışınızda başlığa uygun yorum atın,veri tabanını boş şeylerle doldurmayın.

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
öncelikle yorumuna saygı duyarım ama konu başlığına bakmanı tavsiye ederim. Sohbet alanı burası bu konuyu başka yerde mesela eğitim sayfasında veya redstone sayfasında açsaydım boş olurdu ama konu sohbet olunca her şey yazabilirsiniz.Yorumunuz için teşekkürler ama bir dahaki yorum atışınızda başlığa uygun yorum atın,veri tabanını boş şeylerle doldurmayın.

Böyle bir şey yapacaksan uydurduğunu söylemesen daha iyi olurdu. Uydurduğunu söylediğin için boş oldu.

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
MegaCrafter ;
Sen Buna Bakma Zaten Sohbet Yerini Tartışmaya Çevirmeyi Biliyor.Güzel Güzel Bi Konuşulursa Bu Arkadaş Gibileri Konuyu Amacından Saptırıyorlar.Çok Sağolsunlar Forumun %85.25 si Bunlar Yüzünden Tartışma Konusu Oldu.[DOUBLEPOST=1431876414,1431876325][/DOUBLEPOST]Ve Baştan Uydurmadığını Söyleyip Sonunda Uydurduğunu Söylemiş.Sonuç Olarak Söylemiş.Sense Gelip Konuyu Baltalıyorsun.Baltacı @SirProNauth

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Tamam.Veritabanı Azcık Doluyor Fakat Adam Sıkılmış ve Bizleri Güldürmek İstemiş.Sırf Sizin Gibiler Yüzünden Forumda Espri Yapanların Sayısı Soyu Tükenmekte Olan Pandacıklar Kadar Az -,-[DOUBLEPOST=1431872539,1431872509][/DOUBLEPOST]Ve Konudan Rahatsız Oluyorsan Rapor Edebilirsin.[DOUBLEPOST=1431872609][/DOUBLEPOST]Son Olarak Burası Konuşma Bölümü.Yani Lafın Kısası Eğlenme ve Sohbet Alanı -,-
Evet burası Genel Sohbet/Kafe ancak Saçmala/Boş konu aç değil. Yani espri de böyle yapılmaz. Burası doğru düzgün muhabbet edilen ve yeri geldiğin de "Sohbet" konuları altında espriler yapılan yer. Eğer veritabanı dolunmasından bahsediyorsak @SirProNauth un veritabanını doldurmasını tercih ederim.[DOUBLEPOST=1431876584][/DOUBLEPOST]
MegaCrafter ;
Sen Buna Bakma Zaten Sohbet Yerini Tartışmaya Çevirmeyi Biliyor.Güzel Güzel Bi Konuşulursa Bu Arkadaş Gibileri Konuyu Amacından Saptırıyorlar.Çok Sağolsunlar Forumun %85.25 si Bunlar Yüzünden Tartışma Konusu Oldu.[DOUBLEPOST=1431876414,1431876325][/DOUBLEPOST]Ve Baştan Uydurmadığını Söyleyip Sonunda Uydurduğunu Söylemiş.Sonuç Olarak Söylemiş.Sense Gelip Konuyu Baltalıyorsun.Baltacı @SirProNauth
Konunun amacı olsa saptırsın ancak konunun amacı yok işte bunu belirtmeye çalışıyor ancak anlamıyorsunuz.

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim Demek İstediğim Madem Veritabanını Doldurduğunu Düşünüyor Rapor Etsin.Rapor Tuşuna Basmak Çok Mu Zor ? @EternalZone

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Benim Demek İstediğim Madem Veritabanını Doldurduğunu Düşünüyor Rapor Etsin.Rapor Tuşuna Basmak Çok Mu Zor ? @EternalZone
Ya cidden uzatmak istemiyorum ama beni zorluyorsun. Şimdi illa bir konuda rahatsız olduğumuz zaman sadece rapor etmemiz mi gerecek? Belki de rahatsızlığını bu şekilde dile getirmek istiyor.

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya cidden uzatmak istemiyorum ama beni zorluyorsun. Şimdi illa bir konuda rahatsız olduğumuz zaman sadece rapor etmemiz mi gerecek? Belki de rahatsızlığını bu şekilde dile getirmek istiyor.
O zaman da biz rahatsız oluyoruz var mı diyeceğin?

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
O zaman da biz rahatsız oluyoruz var mı diyeceğin?
Bak uzatmayın diyorum. şu an da yaptığın şey daha çok mesaj atabilmek için tartışma çıkarmak çünkü şu an yaptığının hiçbir anlamı yok. Herkes rahatsızlığını dile getirdi artık cevap yazma şu konuya ve tartışma uzamasın.

Achar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
yahu okuyan okusun,rapor eden etsin. MegaCrafter zRedDragon boşverin uğraştığınıza değmez.

DrzL

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Allahım ya konu nerden nereye gelmiş her konuda da bir tartışma çıkarma girişimine bulunmayın ne gıcıklığınız varda tartışma çıkarıyorsunuz ? Yok veri tabanını doldurur yok boş mesaj ee adam yazmasın mı bir şey posttamı atmayalım forum ölü gibi zaten sizin yüzünüzden millet gonderi atmaya korkuyor biri saçma sapan bir şey yazarda tartışma çıkarır diye