(Tartışalım)Uzaylılara inanıyormusunuz?

Skaduush

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uzun süre bu konu üzerinde araştırma yaptım ve bu koca evrende yalnız olmadığımızı anladım. Hatta 'Kaçırılma' olarak tanımlanan insan ırkını inceleme girişimlerinde bulunduklarını savunuyorum. Bu kaçırılma olaylarının biri Türk jet platonun (Adını hatırlamıyorum.) başına gelmiş ve akli dengesini kaybetmiş. Kanıtlar sunabilirim.
İyi Forumlar ^^

LegendWH

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uzun süre bu konu üzerinde araştırma yaptım ve bu koca evrende yalnız olmadığımızı anladım. Hatta 'Kaçırılma' olarak tanımlanan insan ırkını inceleme girişimlerinde bulunduklarını savunuyorum. Bu kaçırılma olaylarının biri Türk jet platonun (Adını hatırlamıyorum.) başına gelmiş ve akli dengesini kaybetmiş. Kanıtlar sunabilirim.
İyi Forumlar ^^
Kanıtları merk ettim atsana

Skaduush

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Bu tarz ilginç şeyler genelde ilhan yilmam kanalında

crayzcraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben uzaylının kendimizin olduğunu düşünüyorum nası olsa uzay boşluğundayız.(benim görüşüm)

ZereftheBlackMage

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
rayandu06'nun dediği gibi bir Ayet de yer almaktadır.
Benim görüşüm ki uzaylılar gerçek. Area 51, videolar, Kozmonosların bulduğu ses dalgaları, çekilen fotoğraflar (her ne kadar doğruluğu kesin olmasa da) ve gerekirse daha fazlası. Peki herşeyi geçiyorum. Piramitleri nasıl açıklayacsınız. O kadar ağır taşların o sürede taşınması. Ve piramitlerin yapısı dahi. Bence uzaylılar gerçek ama bu benim fikrim. Ayrıyetten Big Bang de bunu kanıtlıyor. Biraz düşününce.
/Ki forumda böyle dolu konu var/

Nyxia

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
rayandu06'nun dediği gibi bir Ayet de yer almaktadır.
Benim görüşüm ki uzaylılar gerçek. Area 51, videolar, Kozmonosların bulduğu ses dalgaları, çekilen fotoğraflar (her ne kadar doğruluğu kesin olmasa da) ve gerekirse daha fazlası. Peki herşeyi geçiyorum. Piramitleri nasıl açıklayacsınız. O kadar ağır taşların o sürede taşınması. Ve piramitlerin yapısı dahi. Bence uzaylılar gerçek ama bu benim fikrim. Ayrıyetten Big Bang de bunu kanıtlıyor. Biraz düşününce.
Senin forumu bıraktığını sanıyordum

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnanıyor gibiyim

crayzcraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yeni bir araştırma yaptım ve yeni bir görüş içerisindeyim.İlk radyo sinyalı 80 ışıklıyı gibi bir mesafe katetmiş ise uzay boşluğundaki uzak gezegenlere bakmamıza gerek yok.Çünkü uzaylılar bizi radyo frekanslarımızdan bulmuş olabilirler.Raslantı sonucu gelmeleri düşük bir ihtimaldir.Ufo ise uzay gemisi değil anlamı tanımlanamayan uçan cisim dir.Bazı idaalarda uzaylıların gelip bir merhaba deyip gittiklerinide söyleyenler olmuştur.Düşünün siz uzaylıları keşfetseniz merhaba deyip dünyayamı dönersiniz?Açıkcası ben dönemem.bi hediyelik eşya filan alırım dolaşırım.:)Yani radyo sinyallerimizi yakalayamadılarsalar çok uzaktalar yada hiç yakalayamayacaklar belkide yoklar .

ForumDoktoru

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buraya da dindarlar gelmesin lütfen. Din soyuttur, bilim somuttur. Ayet ile değil, araştırmayla oluyor bu işler. Eminim hayatınızda 1 kere eski basım el yapımı İncil ya da Kuran okumamışsınızdır. İnternet, TC basımı Kuran ya da insanlardan duyduğunuz her şeye inanmayın.

Bilmediğimiz çok şey var, buna direk cevap veremeyiz. Ama kesinlikle akıllı veya değil başka canlıların olma ihtimali çok yüksek, evrenin büyüklüğü ve bizim var oluşumuz kanıt olarak gösterilebilir.

Son düzenleme:

Cuaresma45

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnanıyorum da onlara göre biz uzaylıyız onlar bize inanıyormu