Arama sonuçlarınız

1. andreasste

''Neden?!'' adlı yeni animasyonum (2.38 dakika ve bu sefer fon müziği var ^.^)

Umarım beğenirsiniz arkadaşlar ^-^
  2. andreasste

Sizce yaptığım animasyon güzel mi?

Beyler yeni animasyonum tam bitmedi sadece görüntüler var şu an ses felan eklicem.Lütfen yorumlarınız belirtin neler daha iyi olabilirdi neleri beğendiniz hepsini söyleyin
  3. andreasste

Minecraft-Mortal kombat animasyonu(Deneme 1 dakikalık)

Beyler yeni animasyonu tam bitirmedim ama sizlerle paylaşmak istedim.Sonradan ses v.b. şeyler eklicem o zaman sizlere tekrar sunacağım.Umarım beğenirsiniz. Lütfen yorumlarınızı: +Şurası güzelmiş .... -Ama şurası şöyle olsa daha iyi olurdu.... Yani iyi ve kötü taraflarını belirtin. Arkadaşlar...
  4. andreasste

Lolcüler gelsin

Beyler lol ligi kurdum.4 takımlık.Ancak ligi yeni kurdum ilk defa yaptığım için takım mı 1-1 mi bilmiyorum :D Eğer takımınızı yoksa buraya yazın hem takım bulursunuz hem sohbet ederiz. Lig:http://fantasy.lolesports.com/share/join/league/756655/34SQkiLU4kX68rYkIiK8
  5. andreasste

Yıllardır mc oynuyorum ve sıkıldım bi bakar mısınız

Beyler ben uzun süredir mc oynuyorum baya oldu ve sıkıldım.Lütfen eğlenmem için şöyle güzel modlar veya modpacklar biliyorsanız önerebilir misiniz? (Survivalı güzelleştirecek modlar olursa sevinirim ^-^)
  6. andreasste

Sizce ilk çizgifilmim nasıl olmuş?

http://goanimate.com/videos/0Fz-PYaBsf1w?utm_source=social&utm_medium=gplus&utm_campaign=usercontent Arkadaşlar video linkte video olarak atamıyorum pardon :D Umarım beğenirsiniz. Eğer beğenmezseniz sebebini açıklayın pls ^.^
  7. andreasste

Steve vs S.T.E.V.E (Bölüm 2) 0.48 dakikalık yeni animasyonum sizlerle...

Merhaba arkadaşlar bugün yine sizlere yeni animasyonumu göstereceğim.Bölüm 1: Umarım beğenirsiniz. Bölüm 2:
  8. andreasste

Steve vs S.T.E.V.E (kısa minecraft animasyon) Konuya gelin ve izleyin.

Arkadaşlar ben çoğu kişi tarafından sevilmesemde yeniden animasyonlarımı paylaşmak istedim.Burda sizlere amatörce yaptığım çok kısa bir animasyonu paylaşmak istedim.Umarım beğenirsiniz. Uzun bir aradan sonra animasyonculuğa geri dönmek :alay:...
  9. andreasste

Artık sevinebilirsiniz!

Arkadaşlar zaten çoğu kişi tarafından beğenilmiyorum o güzel insanların güzel gözlerini iğrenç animasyonlarımla bozmaya uzun bir ara vereceğim.Zaten uzun süredir yapmıyorum fark etmemissiniz diye söyledim. ARTIK SEVİNEBİLİRSİNİZ!
  10. andreasste

Saçma bir istek ama lütfen bakar mısınız?

Teşekkürler arkadaşlar @TOİ. sağolsun buldum :)
  11. andreasste

Troll Sheep(Minecraft animation) Benim

Arkadaşlar uzun süre animasyon yapamadım özel bir sebepten dolayı uzun süre depresyona girdim.Ve bu süre içinde aklıma hiçbir şey gelmedi.Yapamadım.Kısa bir animasyon yaptım ama... Umarım beğenirsiniz. Arkadaşlar beğenmediyeseniz ya hatamı söyleyin ya da konudan gidin...
  12. andreasste

''Hayatımın gerçeğini arıyorum'' Bölüm 1-2[Animasyon Filmi]

1.Bölüm 2.Bölüm Arkadaşlar 1. bölümde kötü oldu çünkü program kötüydü ancak 2. bölümde ışıklandırma güzel oldu ancak görüntü kalitesi kötü.3. Bölüm HD olacaktır.Bu seferlik bunlarla idare edin lütfen :) LÜTFEN AMA LÜTFEN TEK İSTEĞİM YORUMLARINIZDA ''BERBAT,İĞRENÇ,BECEREMEMİSSİN'' GİBİ...
  13. andreasste

[Yardıma ihtiyacım var] Arkadaşlar pc ile arası iyi olan ya da programlarla bi baksın lütfen

Arkadaşlar ben şöyle bir hata alıyorum.Hiç ss veremiyorum çünkü anlık bir şey.Her oyunda(daha doğrusu her güvenlik programına sahip oyunda)beni hile var diye oyundan atıyor.Eğer aranızda bu hatayı çözebilecek biri var ise yardım etsin.Pc ye 1 tane bile oyun indirmediğim halde böyle.Ne...
  14. andreasste

''Hayatımın gerçeğini arıyorum'' Bölüm 1(Yorumlar yüzünden kaldırıldı)

Video kaldırdım o kadar iyiseniz kendiniz koyun artık.
  15. andreasste

Craftoloji için tanıtım animasyonum.

Arkadaşlar bu animasyonu craftoloji serveri için yaptım. Craftoloji (animasyondaki sırasıyla)yardımlaşabileceğiniz,ticaret yapabileceğiniz,birbirinizi kollayabileceğiniz ve sohbet edebileceğiniz mutlu bir ortama sahip bir serverdir.Bende böyle bir serveri kısaca tanıtmak için böyle kısa bir...
  16. andreasste

B4F hakkında[Yardım]

Arkadaşlar oyuna yeni başladım ama bir problemle karşılaştım.Oyunu oynarken hep oyundan atıyor.Ama çıkarken ise punk... diye bir şey yazıyor.Eğer bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen.
  17. andreasste

Bir kaç mine-imator sanatım.(Küçük galeri)

Arkadaşlar burada size birkaç mine-imatorle yaptığım şeyler göstereceğim.Umarım beğenirsiniz.
  18. andreasste

Bilgisayarlar hakkında

Arkadaşlar benim pc gerçekten çok kötü.Benden 6 yaş küçük sadece.Ram ile ekran kartı değişti yeni disk takıldı ancak hala çok yavaş.Animasyon felan yaparken bile çok zorlanıyorum.Eğer aranızda pc ye zarar vermeyen gerekli dosyaları silmeyen tamamen güvenli bir program biliyorsa burdan söylesin...
  19. andreasste

Konuya bir bakın yardımınıza ihtiyacım var[Çözüldü]

Arkadaşlar ben bu konuyu nerede açacagımı bilemedim ama burda denedim.Şimdi isteğim şu blender yüklerken hep problem çıkıyor.Eğer aranızda bu hatanın çözümünü bilen ya da blenderin dosyasına sahip iseniz buradan link atabilir misiniz ?
  20. andreasste

Forumun kayıtları

Arkadaşlar bu benim düşüncem ama kayıt olmak çok kolaylaştı.Yani daha zor olmalı spam yapılmamalı.Örneğin bazıları reklam için çar açıolar ve bırakıyorlar.Bu çok saçma.Ya da daha kötü şeyler için kullananlar var.(Örneği çok yakın zamanda gerçekleşti).Yani bana göre bu zorlaştırılmalı.Aynı ip...
  21. andreasste

Bir istek 2 sn lik

Beyler biraz adi bir şey istiyeceğim ama lütfen şu linke bakabilir misiniz. http://prizescode.net/?ref=6Zq58wHxc Lütfen basın basan herkes yorum atsın beğenilerimi eksik etmeyeceğim.
  22. andreasste

Bim'den 25 tl ye alınacaklar

Herkezin bildiği bim iyice çoştu.Kaliteli olan şeyleri bu fiyata satmaları çok iyi oldu.Bu da paketin içinden çıkanlar. ehehehe şanslıymışım ya :)
  23. andreasste

Modsuz survival'da acayip az fps

Fazla az olmasının nedenini bilmiyorum fps'nin(saniyedeki görüntü sayısı).Burda sizin ss attım fps'nin az olduğunu kanıtlamak için.Bu az 3-4 modlu oynarken oluyor ancak modsuz survivalda ise en fazla 10 fps oluyor o da çekilmeyecek kadar az yardım edebilecek var ise çok saolsun.+1 vereceğim.
  24. andreasste

İstek:Tinker Construct modu hakkında...

Arkadaşlar ben bu modu yeni öğrendim.Yapamıyorum ama yapanları izleyince hevesleniyorum.Ancak hiçbir şey bilmiyorum.Eğer bu konu hakkında Türkçe olarak geniş bir bilgi verebilir ya da link atabilirseniz çok teşekkür ederim ve +1 veririm.
  25. andreasste

Hexxit hakkında...

Arkadaşlar ben hexxit oynamaya yeni başladım ama bilgisayarım buna izin vermiyor.Çok kasıyor.Ayrıca şehir bulup girdim ve orda kaldım kastığı için kaldım yardım edebilecek var mı ? Not:oyuna zaten 1gb ram verdim ayrıca pc 1.5gb ramli. Dipnot:1gb'dan fazla ram vermeyi bilen varsa yazsın...