''Hayatımın gerçeğini arıyorum'' Bölüm 1-2[Animasyon Filmi]

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1.Bölüm

2.Bölüm

Arkadaşlar 1. bölümde kötü oldu çünkü program kötüydü ancak 2. bölümde ışıklandırma güzel oldu ancak görüntü kalitesi kötü.3. Bölüm HD olacaktır.Bu seferlik bunlarla idare edin lütfen :)

LÜTFEN AMA LÜTFEN TEK İSTEĞİM YORUMLARINIZDA ''BERBAT,İĞRENÇ,BECEREMEMİSSİN'' GİBİ ŞEYLER YAZMAYIN SADECE YA İZLEYİN YA DA ELEŞTİRİN(AŞŞALAMAYIN)

EDİT:Arkadaşlar çoğu yerde konu sakat saçma gibi şeyler söylendi.Bunlar sonraki bölümde anlamı oturacak.

Son düzenleme:

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Herhangi bir konu açtıysan, Her türlü eleştiriye açık olmalısın.

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sen yazı okumayı öğren lütfen ne yazmışım bak ''ya izleyin ya da eleştirin(aşşalamayın''

TOİ.

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi...
Herhalde hala Cinema4D'yi kullanamıyorsun. Animasyonunun çok karanlık ve yavaş olmuş.
İpucu: Karakterlerin her hareketinin adım adım framelersen karakterler yavaşlar. Bazı hareketleri hızlı olarak geçmek için ise şunu yap:
Örnek: Diyelim ki karakterin kolunu oynatacaksın. Frame 9'daysan ikinci adımda frame 12'ye geç.
Not: Sonraki animasyonlarında 'Brightness'i biraz aç.

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şimdi...
Herhalde hala Cinema4D'yi kullanamıyorsun. Animasyonunun çok karanlık ve yavaş olmuş.
İpucu: Karakterlerin her hareketinin adım adım framelersen karakterler yavaşlar. Bazı hareketleri hızlı olarak geçmek için ise şunu yap:
Örnek: Diyelim ki karakterin kolunu oynatacaksın. Frame 9'daysan ikinci adımda frame 12'ye geç.
Not: Sonraki animasyonlarında 'Brightness'i biraz aç.

Her frame arası 5 fark var karanlık çünkü gece yaptın yaparken böyle gözükmüyordu 3. bölüm HD olacak o zaman karanlık gece karanlığı olacagı belli olacak.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Gene mi? Golgeler falan ekleyince daha guzel olur diye dusunmussun. İyi dusunmussun fakat oncekinden de 'kotu' olmus.

iPhone 5s cihazimdan gonderildi.

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gene mi? Golgeler falan ekleyince daha guzel olur diye dusunmussun. İyi dusunmussun fakat oncekinden de 'kotu' olmus.

Görüntü kötü diye animasyonumu da kötü deme.Görüntü kötü diye herkes kötü diyor napim HD yapınca saatlerce süre bekliyo yüklenmesi için.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Uzgunum fakat animasyonun da kotu. Grercekten guzel olmasini istiyorsan saatlerce beklemelisin

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Peh, ben çok iyi animasyon yapabilirim gibi bir şey demedim ki bro.

kprldes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
andırasantemidir nedir adın iyiki bir animasyon yapmışsın uğraşmamışsında millete kendinle yarıştırıyorsun saçma olmuş animasyonun hiçbişey anlamadım yeter artık biz sizin gibi kendini bir şey sanan üyelerle uğraşmak zorundamıyız

ardından çevap yazma üzülürsün kardeş

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
andırasantemidir nedir adın iyiki bir animasyon yapmışsın uğraşmamışsında millete kendinle yarıştırıyorsun saçma olmuş animasyonun hiçbişey anlamadım yeter artık biz sizin gibi kendini bir şey sanan üyelerle uğraşmak zorundamıyız

ardından çevap yazma üzülürsün kardeş

Uğraşmamıssın mı? Artık yeter.Böyle bir forumda çekilmez.Artık son sözümü yapar ve giderim.Siktirin gidin özür dilerimlar ben bu animasyonları yapmak için saatlerimi harcıyorum lan özür dilerimler.Anlayın artık ben sizin emeklerinize sövsem çok mü güzel olur.

@craft_man Ban atabilirsin kardeş artık daha fazla dayanamıyorum.[DOUBLEPOST=1402901417,1402675037][/DOUBLEPOST]
Peh, ben çok iyi animasyon yapabilirim gibi bir şey demedim ki bro.
Özür kardeş bu aralar bazıları yüzünden çok sinirliyim.