[Yardıma ihtiyacım var] Arkadaşlar pc ile arası iyi olan ya da programlarla bi baksın lütfen

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben şöyle bir hata alıyorum.Hiç ss veremiyorum çünkü anlık bir şey.Her oyunda(daha doğrusu her güvenlik programına sahip oyunda)beni hile var diye oyundan atıyor.Eğer aranızda bu hatayı çözebilecek biri var ise yardım etsin.Pc ye 1 tane bile oyun indirmediğim halde böyle.Ne yapabilirim önerilerinize açığım

Lütfen pc ni değiştir ya da format at demeyin onları yapamam.

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Virüs taraması yap en klasik çözümdür genelde.

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Saol kardeş deneyeyim onun için bir program önerir misin internette çok saçma programlar çıkıyorda.

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Eset, Norton, Kaspersky bunlardan birini deneyebilirsin deneme sürümü ile, istersen internetten keylerede bakabilirsin ^^

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
oyunlara girerken güvenlik duvarını ya da virüs programını kapatmayı dene.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
O zaman bir oyunu sil ve yeniden yükle eğer oyun açılırsa oyunlarına virüs bulaşmış oyun dosyalarını virüs taramasından geçir eğer virüs bulamazsa bu sefer bilgisayarı virüs taramasından geçir eğer yine virüs bulmazsa sistem dosyalarında bir bozukluk vardır tek çare formattır (gerçi sen format falan istememişsin ama verdiğim çözümler işe yaramazsa yapılacaklar sadece bunlar)

enescrafter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hatayı tam anlayamadım ama ben olsam format atardım

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O zaman bir oyunu sil ve yeniden yükle eğer oyun açılırsa oyunlarına virüs bulaşmış oyun dosyalarını virüs taramasından geçir eğer virüs bulamazsa bu sefer bilgisayarı virüs taramasından geçir eğer yine virüs bulmazsa sistem dosyalarında bir bozukluk vardır tek çare formattır (gerçi sen format falan istememişsin ama verdiğim çözümler işe yaramazsa yapılacaklar sadece bunlar)

O oyunla alakası yok onu biliyorum çünkü korumalı tüm oyunlarda oluyor (punkbuster,xtrap gibi programlı oyunlarda)hile görüyor ''cheater you kick...'' yazıyor onu görebildim de.Ama bu hata bf4free indirdikten sonra oldu o oyunda virüs kapmış olabilir ama onun dosyalarını temizlediğim halde var.?

Brooker

OphionTR
En iyi cevaplar
0
Cheat Engine veya başka bir hile falan varsa onları sil.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Hicbir hile korumasi olan oyunda oyle bir sey yazmaz. Muhtemelen bikgisayarina virus bulasmis ve o virus seni oyunlarda hile kullaniyormusun gibi gosteriyor

iPhone 5s cihazimdan gonderildi.