Steve vs S.T.E.V.E (kısa minecraft animasyon) Konuya gelin ve izleyin.

Animasyonu beğendiniz mi.

• Kullanılan toplam oy
    8

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben çoğu kişi tarafından sevilmesemde yeniden animasyonlarımı paylaşmak istedim.Burda sizlere amatörce yaptığım çok kısa bir animasyonu paylaşmak istedim.Umarım beğenirsiniz.

Uzun bir aradan sonra animasyonculuğa geri dönmek :alay:...

MrOxi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şimdi kalbini kırmak istemem ancak olmamış yani şu an animasyon için kullandığın programın adını unuttum ancak onu değiştirip Blender,Cinema 4D tarzı daha gelişmiş programlara yönelmen yararına olucaktır.

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Parmaklar olmamış , ayağa kalkış olmamış , kılıcı alış olmamış kendini geliştirmelisin.

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aynen şu ayağa kalkış ve silah tutmada problem oldu onları düzletmek için uğraşacağım başka animasyonumda.Yorumlar için teşekürler :3[DOUBLEPOST=1421575224,1421575162][/DOUBLEPOST]
Şimdi kalbini kırmak istemem ancak olmamış yani şu an animasyon için kullandığın programın adını unuttum ancak onu değiştirip Blender,Cinema 4D tarzı daha gelişmiş programlara yönelmen yararına olucaktır.

Kardeş ben diğer animasyon programlarını kullanmayı denedim ama yapamadım bu yüzden bi süre daha mine-imator'e kaldım.

RedIsBack

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kılıcı havda alıyor son kılıç bükücü gibi .s
Eli yüzünün içine giriyor.
Kılıç yerde yüzüyor (wat ?).
Geriye dönüş,kalkış,parmaklar filan felaket.
Ağıcın üstünde çitin ne işi var ?
Bir orman o kadar küçük mü olur :D
Parçacıklar olmamış.
Bizimle değülsün.

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kılıcı havda alıyor son kılıç bükücü gibi .s
Eli yüzünün içine giriyor.
Kılıç yerde yüzüyor (wat ?).
Geriye dönüş,kalkış,parmaklar filan felaket.
Ağıcın üstünde çitin ne işi var ?
Bir orman o kadar küçük mü olur :D
Parçacıklar olmamış.
Bizimle değülsün.

Bende sizin gibi egoistlerle değilim :3

nightwalker96

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Üzgünüm ama önce konu açıp sonra yorumların altında ezilmeye dayanamayacaksan hiç açmamalısın. Ne kadar zamanını ayırdın orasını bilemem. Beni de bağlamaz zaten ama güzel olmamış... Belki kendini geliştirirsen daha hoş sonuçları olabilir amaaa. No. Bizimle değilsın.
Bende sizin gibi egoistlerle değilim :3

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tamam işte bende burda tartışma yaratmak istemiyorum dedim.Sizin gibi 2 egoistle takılmam :3

nightwalker96

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam işte bende burda tartışma yaratmak istemiyorum dedim.Sizin gibi 2 egoistle takılmam :3
Tamam. Yoruma kapalı insanlarla da hiç uğraşamam. Ama foruma çalışma koyuyorsan bunun anlamı. " Her türlü yoruma hazırım. " demektir. " Sadece hafif yorumları kaldırabilirim lütfen acıtmasın yorumunuz [emoji24] " değil..

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cinema4d ile daha gercekci goruntuler elde edebilirsin. Orda dikkat etmen gereken dengeyi saglamak,zaman ve bicimi birbirine uyarlamandir. Bunu yapabilirsen gercekci animasyon elde etmis olurrsun :)

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Cinema4d ile daha gercekci goruntuler elde edebilirsin. Orda dikkat etmen gereken dengeyi saglamak,zaman ve bicimi birbirine uyarlamandir. Bunu yapabilirsen gercekci animasyon elde etmis olurrsun :)

Biliyorum ama fazla amatörüm onu kullana bilmek için ama öğrenmeye çalışıyorum cinema4d'yi.

Tamam. Yoruma kapalı insanlarla da hiç uğraşamam. Ama foruma çalışma koyuyorsan bunun anlamı. " Her türlü yoruma hazırım. " demektir. " Sadece hafif yorumları kaldırabilirim lütfen acıtmasın yorumunuz [emoji24] " değil..

Tm ben sana yorum atma demiyorum istediğini at ben seni tınlamayacağım.Her türlü yoruma açığım merak etme ben istediğimi okurum istemediğimi okumam.