Troll Sheep(Minecraft animation) Benim

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Arkadaşlar uzun süre animasyon yapamadım özel bir sebepten dolayı uzun süre depresyona girdim.Ve bu süre içinde aklıma hiçbir şey gelmedi.Yapamadım.Kısa bir animasyon yaptım ama...
Umarım beğenirsiniz.

Arkadaşlar beğenmediyeseniz ya hatamı söyleyin ya da konudan gidin...

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben begenmedim açikçası. Koyunun gittiği yolla attıgı adım tutmuyor. Bir de adamı aşagiya attıgı sahneyi güzel görememiz kötü olmuş.

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kötü olmuş demesen iyiydi şurası saçma olmuş desen yeterdi.

TOİ.

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Berbat. Karakterler oyuncak ve elle hareket ediliyormuş gibi.

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Berbat. Karakterler oyuncak ve elle hareket ediliyormuş gibi.

Tamam üstteki yorum fazla şey değil o en azından biliyor o kadar iyisen sen yap bekliyorum üsttekini tanıyorum bu konu hakkında bilgisi var.Sen yap o zaman.

RedShock

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam bu işi yap.Yapma demiyorum,ama burada paylaşıp gözümüzü bozmandaki amaç ne ?

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tamam bu işi yap.Yapma demiyorum,ama burada paylaşıp gözümüzü bozmandaki amaç ne ?

Kimseyi burada tutmuyorum isteyen izler burada size işkence yapmıyorum'' izleyin izlemeyeni öldürürüz '' felan diye bir şey yok isteyen izler istemeyen izlemez bunu yazmandaki amaç bana hakaret ise raporu yiyeceksin(zaten yedin)

RedShock

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kimseyi burada tutmuyorum isteyen izler burada size işkence yapmıyorum'' izleyin izlemeyeni öldürürüz '' felan diye bir şey yok isteyen izler istemeyen izlemez bunu yazmandaki amaç bana hakaret ise raporu yiyeceksin(zaten yedin)
Hakaret ne alaka ya ?

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kavga yok beyler tamam sakin Biraz sade bir animasyon olmuş daha iyisini yapabilirsin mesela:
orda koyun yerine domuz kullanıp karakterin arkasına havuç koysadın güzel olabilirdi domuz havucu yerken adam suya düşerdi

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kavga yok beyler tamam sakin Biraz sade bir animasyon olmuş daha iyisini yapabilirsin mesela:
orda koyun yerine domuz kullanıp karakterin arkasına havuç koysadın güzel olabilirdi domuz havucu yerken adam suya düşerdi

Aslında gerçektende iyi olabilirdi saol :)