Bim'den 25 tl ye alınacaklar

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herkezin bildiği bim iyice çoştu.Kaliteli olan şeyleri bu fiyata satmaları çok iyi oldu.Bu da paketin içinden çıkanlar.

ehehehe şanslıymışım ya :)

normender2012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
KOMİK

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gel Benim Değerli Pıcahımla Takas Edelim O Kulaklığı . Sen Korun Ben Hoparlorden Kurtulayım

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Tamam :D
Resmini At Pıçahın

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
100 Yıl Bulvarında Gizli Sokak Dediğimiz Bir Yer Vardır. Arkadaşlarla Orada Takılırız. Oraya Gelirsen Kokoreççi Görürsün. Sahibine Söyle : Kemal Bana Değerli Pıcahını Vermek İstedi buraya çağırdı diye seni içeri alır . Sana bide Kokoreç ayran acı/tatlı biber çoban salatası oohh miss :D

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
100 Yıl Bulvarında Gizli Sokak Dediğimiz Bir Yer Vardır. Arkadaşlarla Orada Takılırız. Oraya Gelirsen Kokoreççi Görürsün. Sahibine Söyle : Kemal Bana Değerli Pıcahını Vermek İstedi buraya çağırdı diye seni içeri alır . Sana bide Kokoreç ayran acı/tatlı biber çoban salatası oohh miss :D
Adama.yanlış adres vermesene kemal :D

Dünyadan her hangi bir yerden Tapatalk 2 ile gönderildi

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0

Bura mı?