Arama sonuçlarınız

1. BT_GoD

Toplumu Kurtarmak | 1. Bölüm | Giriş ve Ana Hatlar

Merhaba, bu yazı serisinde tamamen ütopik bir ülkenin her tarafı işgal edilmiş, batırılmış ve umut kalmamış fakat bitik bir şekilde yönetimin size kaldığı bir durumdan neler yaparak kurtulabileceğini tartışmayı umuyorum. Ben elimden geldiğince düşüncelerimi size aktarmaya çalışacağım bu bağlamda...
  2. BT_GoD

Minecraft Hikayeli Rehber | 3. Bölüm | Bereketli Topraklara Göç

Hey Günlük! Sınavımın ilk gününü sorunsuz atlatmıştım biliyorsun ikinci gününü de bitirdim ve sana güzel haberlerim var bekle hepsini anlatacağım. Sabah uyandığımda direk eşyalarımı topladım ve güzel bir biyom bulmak için yola koyuldum. Bu yolculuk için yeterince yemeğimin olduğuna dikkat...
  3. BT_GoD

Minecraft Hikayeli Rehber | 2. Bölüm | İlk Gece

Hey Günlük! Sonunda akşam oldu ve yeterince iş yaptığımı düşünüyorum. Açıkçası yoruldum ve dinlenmeye ihtiyacım var ama ilk önce sana ne yaptıklarımı anlatayım başlıyorum hazır mısın ? İlk önce bana odun gerekiyordu ve odun toplamanın en iyi yolu ağaç yumruklamaktır.! Sana bir sır daha...
  4. BT_GoD

Minecraft Hikayeli Rehber | 1. Bölüm | Maceranın Başlangıcı

Hey Günlük; Bu gün bu gezegene kendimi kanıtlamak için kapatılmamın ilk günü. Benim geldiğim gezegenin kültürüne göre yetişkin bir birey olmak için bu zorlu sınavdan geçmek gerekir. Sınav ise bir gezegende tek başına hayatta kalmak ve o gezegenin her türlü sınır ve sırlarını keşfetmektir. Bu...
  5. BT_GoD

İzleyelim - Tartışalım (1) Who A m I

Herkese merhaba! Arayı açtım farkındayım neyse bu başka bir konu artık buradayım. Okullar kapandı, tatil geldi geçiyor bile... Ne yapsam ne etsem deyip boşluktan kendine oyunlara, filme verdin değil mi ? Evet tamda bu konuda yardımcı olalım kararsız kaldıysan gel birlikte karar verelim...
  6. BT_GoD

Minecraft ve Etkileri

Minecraft, dünyada büyük küçük birçok kişinin tutkuyla oynadığı hatta bağımlık seviyesine bile gelebilen bir oyun. Bir kaç farklı küp ile kendi dünyamızı yaratmaya ve kendi maceramıza atılmaya olanak sağlıyor. Fantastik ve macera dolu bir dünya arayanlar için çok cazip bir mekan haline geliyor...
  7. BT_GoD

Yaz Kitaplığı 2

Herkese tekrar merhaba! Yaklaşık bir ay önce yazın boş boş durmayalım diye kitap önerisinde bulunmuştum. Gerek tatil olsun gerek kişisel nedenler biraz aksattım ama kaldığım yerden devam edeceğim. Önceki Konuda İnce Memed adlı kitabı tavsiye etmiştim. Umarım okuyup beğenmişsinizdir. Eğer...
  8. BT_GoD

Yaz Kitaplığı 1

Öncelikle bir eğitim yılı daha geride kaldı ve tatilin ikinci gününden herkese merhaba! Biliyorum çok büyük planlarınız var bütün yaz boyunca çılgınlar gibi bilgisayar oyunu oynayıp sabahlamayı düşünüyorsunuz. Koca bir sene çalıştıktan sonra bu hakkınız. Ama belki günde 1 saatte olsa küçük bir...
  9. BT_GoD

Biraz Anlayış Lütfen

Herkese Merhaba; Öncelikle bu konuyu açıp açmamak konusunda kararsız kaldığımı belirtmek isterim. Sadece bizi biraz daha iyi anlamanız için bu konuyu açmaya karar verdim. Moderatör olmak için başvurmak bizim elimizde ve kabul edilirsek bu işi tamamen gönüllü olarak yapıyoruz. Bu iş...
  10. BT_GoD

Yeni Yılınız Kutlu Olsun!

İyi, kötü bir yılı daha geride bırakıyoruz. 2014'ten geriye yeni arkadaşlar, dostluklar, kavgalar, sevinçler ve çeşitli anılar kalıyor. Bazılarımız güzel bir yıl, bazılarımız kötü bir yıl geçirdi fakat bu yılı da bitiriyoruz. Hatalarımızdan ders çıkarıp yeni yılda bunları tekrarlamamak...
  11. BT_GoD

Bir Konu Nasıl Açılmalı - Rehber

Forumda pek önemli gözükmese de aksine çok önem taşıyan bir konuya değinmek istedim, "Bir Konu Nasıl Açılmalı ?". Uyulmadığında düzeni bozan, sorununuza yardımcı olmamızı engelleyen ve uyarı almanıza neden olan bir olay haline geliyor. Bu rehberdeki amacım konu açarken dikkat etmeniz gereken...
  12. BT_GoD

Bilgilendirme Moderatör Olmak İsteyenler - Rehber

Forumda Moderatör olmak isteyen ve foruma yardımcı olmak isteyen birçok arkadaşımız var. Bu Rehberi onlar için bir tavsiye niteliğinde hazırlıyorum. Umarım yardımcı olur. :) Moderatör başvurusu yapmadan önce kendinize bir kaç soru sormakta fayda var. Bunlar; Neden Moderatör olmak istiyorum ...
  13. BT_GoD

Meyve Muhabbeti

Merhaba arkadaşlar. Bu gün size kızların duvarında yazdığı meyve isimlerinden veya simgelerden bir şey anlamayan arkadaşlar için açıklama niteliğinde bir konu oluşturuyorum. Gerçi alıntı yaparak bu konuyu paylaşacağım ama merakınız son bulmuş olur. Bu olay "meme kanserine" dikkat çekmek amaçlı...
  14. BT_GoD

Bir Adventure Haritasında Olması Gereken Özellikler Nelerdir ?

Merhaba arkadaşlar! Bu gün bir "Adventure Haritası nasıl olmalı ? ", "Hangi özellikler kesinlikle o haritayı kaliteli yapar ?" gibi sorulara cevap arayacağız. Bu konuda sizin yorumlarınız gerçekten önemli. Bu görüşlerinizden sonra belki harita yapan arkadaşlarımız bu yorumları göz önünde...
  15. BT_GoD

Merhaba Steam!

Yoğun istek üzerine steam üyeliği aldım. hiçbir şey bilmiyorum. Hangi oyunlar bedava, hangi fırsatlar var. Kısacası biraz bilgi verir misiniz ? İsteyen bt_g0d olarak ekleyebilir. :) BT_GoD olarakta oluyor sanırım.
  16. BT_GoD

Deneme Sınavları

YGS-LYS yaklaşıyor bildiğiniz gibi. Bir kaç sınava üye olarak ülke genelinde sıralamamızı yavaştan öğrenmek gerek. Bunun için "Zaman Denemesi" adı altındaki sınav var benim bildiğim ama "305" tl fiyatı var ve bu biraz pahalı. Pahalı olsa da katıldık. Daha uygun fiyatlarda bu deneme gibi Türkiye...
  17. BT_GoD

Pazar Sohbeti | B35T14

Bir Pazar Sohbeti ile daha sizlerleyiz. Bu hafta "Harem" grubunun kurucusu @B35T14 ile röportajımızı yaptık. Şu ana kadar yaptığımız en uzun röportaj oluyor sanırım. Fazla uzatmadan sohbete geçelim; Merhaba;bize kendinden bahseder misin ? B35T14 Kimdir ? B35T14; Benim adım Yunus Emre ve...
  18. BT_GoD

Bir Üye Yasaklandığında Verdiğiniz Tepki

Forumda yakın bir arkadaşınız olabilir, hiç sevmediğiniz biri olabilir bir kişi yasaklandığında verdiğiniz tepki nedir ? Benimki;
  19. BT_GoD

Pazar Sohbeti | Cobra_HD

Merhaba arkadaşlar bir Pazar Sohbeti ile daha karşınızdayız. Bu hafta forumun eski üyelerinden @Cobra_HD ile sohbet ettik. Bana kalırsa çok ciddi bir röportaj oldu ama ayrı bir hava kattı bu da. Lafı fazla uzatmadan sohbete geçelim; Bize kendinden bahseder misin? Cobra_HD; Elbette! Ben -gerçek...
  20. BT_GoD

Pazar Sohbeti Sıra Listesi

Bildiğiniz üzere her hafta "Pazar Sohbeti" adı altında üyelerimizle röportaj yapıyoruz. Bu röportajın hangi hafta sıra kimde olduğunu bilmek istediğinizi söylediniz. Bende eski konulardan yeni konulara doğru bakarak istekleri topladım ve bir liste oluşturdum. Şimdi bu listeyi sıralaması...
  21. BT_GoD

Pardus Kullanımı Artar Mı ?

Merhaba arkadaşlar! Bu konuyu @ErenBeyazkurt adlı arkadaşımızın konusundan esinlenerek yazıyorum. Biliyorsunuz ki Pardus'a Türkiyenin çıkardığı bir işletim sistemi diyebiliriz. Daha fazlası için ayrıca bkz; Vikipedia, Anasayfa Bana göre bu işletim yaygınlaşmalı çünkü kendi işletim sistemize...
  22. BT_GoD

İddaa İnternet Üzerinden Daha Mı Kârlı ?

18 yaşını doldurmasa bile iddaa oynayan kardeşlerimiz vardır. İddaa oynayan arkadaşlarımıza sormak istiyorum. İddaa internet üzerinden mi yoksa elden mi daha kârlı ? Eğer internet üzerinden ise hangi siteleri tavsiye edersiniz ? Görüşleriniz benim için önemli. :)
  23. BT_GoD

Pazar Sohbeti | Umayy & TrashPlays

Herkese Merhaba! Bu hafta forum çiftlerimiz olan @Umayy ve @TrashPlays ile olan sohbetimizi sizlerle paylaşacağım. Bu röportajın ayrı bir önemi ilk kez bir çift ile röportaj yapmam. Fazla uzatmadan sohbetimize geçiyorum. Kısaca kendinizden bahseder misiniz ? Umay; Sexy biriyimdir. Sarı...
  24. BT_GoD

Pazar Sohbeti | cbg2002

Herkese Merhaba! Bir Pazar Sohbeti ile daha sizle birlikteyiz. Yoğun olduğum için isteyenler ile röportaj yapamıyorum en kısa sürede yapacağım. :) Bu günkü sohbetimizde @cbg2002 arkadaşımızı konuk ediyoruz. Kendisi yasaklı fakat başka bir hesap ile aramızda olduğunu biliyorum fazla uzatmadan...
  25. BT_GoD

Yalnızlık

Herkesin yalnız hissettiği bir an, bir zaman dili vardır. Konuşmaya ihtiyaç duyar, etrafında sorunlarını veya duygularını anlatacak birinin olmasını ister. Bir kişi selam verse oturup saatlerce muhabbet etmek ister, saatlerce... Sanırım bu zamanlar en zor zamanlardan biri. Konuşacak...