Meyve Muhabbeti

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. Bu gün size kızların duvarında yazdığı meyve isimlerinden veya simgelerden bir şey anlamayan arkadaşlar için açıklama niteliğinde bir konu oluşturuyorum. Gerçi alıntı yaparak bu konuyu paylaşacağım ama merakınız son bulmuş olur.
Bu olay "meme kanserine" dikkat çekmek amaçlı yapılıyor ve bir grup kız tarafından her sene yeni bir şekilde ortaya çıkıyor ve devam ediyor. İşte kızlara ilham kaynağı olan o mesaj;

"kızlar merhaba,
her sene olduğu gibi meme kanserine karşı hareketleniyoruz. bu senenin oyunu şu şekilde:
herkesin meme kanserine dikkatini çekmek için tüm kızlar bu oyuna katılsın lütfen.
geçen sene herkes üzerinde taşıdığı sütyeninin rengini duvarına yazmıştı. erkekler günlerce kızların neden duvarlarına bir renk yazdığını anlamaya çalışmışlardı. bu sene ise yazacağımız kelime ilişki durumumuzla ilgili; bu mesajı cevaplamayın sadece sizin durumunuzu gösteren kelimeyi duvarınıza yazarak paylaşın ve bu mesajı kopyalayıp siz de arkadaş listenizdeki tüm kızlara özel mesaj olarak gönderin.
geçen seneki sütyen rengi oldukça yankı yapmıştı ve bazı tv kanallarına kadar ulaşmıştı, bu sefer de başaralım.

mavi kantaron : bekâr
ananas : karmaşık
ahududu : kararsız
elma : nişanlı
kiraz : çıktığı var
muz : evli
avokado : onun diğer yarısıyım
çilek : doğru olanı bulamıyor
limon : bekâr olmak istiyor
üzüm : çıktığıyla evlenmek istiyor "
- İtü sözlükten alıntıdır.

Umarım merakınız azalmıştır. Bana kalırsa hoş düşünülmüş, ilgi uyandıran bir olay. :)

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bizde bu durumda olsak olsak Kırmızı Biber oluyoruz yani. :D
Ekleme : Ahaha az önce bir listeye baktım cidden baya bir meyve var. :D

Coolkinq12_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
gittiğim en son kızın evinde arkaplanında idiot yazıodu :(

keremaktuna

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet. Rastladım. Herhalde kendine mors alfabesi gibi bir dil olarak oluşturmuşlar ve kullanıyorlar :D

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne desem bilemedim şahsen.