Biraz Anlayış Lütfen

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Herkese Merhaba;
Öncelikle bu konuyu açıp açmamak konusunda kararsız kaldığımı belirtmek isterim. Sadece bizi biraz daha iyi anlamanız için bu konuyu açmaya karar verdim.
Moderatör olmak için başvurmak bizim elimizde ve kabul edilirsek bu işi tamamen gönüllü olarak yapıyoruz. Bu iş karşılığında kesinlikle bir ücret almıyoruz ve kendi isteğimiz ile vakit ayırarak gerçekleştiriyoruz. Bazı yetkilere sahip olmak beraberinde sorumluluk getiriyor.
Forumda çeşitli yetkili grupları var yetkiler çoğalıp rütbeler arttıkça sorumluluk da doğru oranda artıyor. En düşük yetkili sınıfı olan "Bölüm moderatörlerinde" bile bölümlerin çoğunluğuna göre yetkiler ve sorumluluklar artıyor.
Forumdaki görevlerimizi elimizden geldiğince yerine getirmeye çalıştığımızı lütfen unutmayın. Kendimden örnek vermek istiyorum; Üniversite sınavına hazırlanan biriyim ve günde 3-4 saatimi foruma ayırıyorum çünkü siz arkadaşlarıma yardım etmeyi seviyorum ve bunu severek yapıyorum. Forumun daha düzenli ve sağlıklı bir ortam olmasını istiyorum bunun için zamanımı ayırıyorum bu işi tamamen gönüllü olarak yapıyorum. Bir günde yüzlerce denetim bir o kadarda rapor olduğu oluyor. Bunlar ile yetkili arkadaşlarımızla en kısa sürede ilgilenmeye çalışıyoruz. Bazen bir veya iki gün sarka biliyor sonuç olarak biz de insanız ve forum dışında bir ailemiz, yaşantımız ve hayatımız var. Yani her dakika forum da olup görevimizi yerine getirmemizi beklemeyin lütfen çünkü bir insanın dinlenmeye, kendine vakit ayırmaya ve eğlenmeye ihtiyacı var. Ama şundan emin olabilirsiniz ki er ya da geç sorunlarınıza çözüm bulacak istediğiniz yardımı size vereceğiz. Sadece biraz zaman gerekli.
Bir başka konu ise biz de hata yapabiliriz. Eğer bir hatamızı gördüyseniz bilgilendirin, uyarın eğer hatamız varsa düzelteceğimize emin olabilirsiniz.
Son olarak görüş bildirdiğinizde bazen ani çıkışlarım olabilir fakat bu çok düşük bir olasılık eğer bir hatam varsa beni eleştirebilirsiniz hatta bunu bana söylerseniz birlikte bunun neden böyle olduğunu konuşup ortak bir yol bulabiliriz. Sizden tek istediğim biraz daha anlayış lütfen. Bu yazıyı okuyup biraz empati kurduysanız ne mutlu bana.
Yazıyı üşenmeyip okuduğunuz için teşekkür ederim.

En iyi cevaplar
0
o değilde bende o sınavı kara kara düşünüyorum daha hangi üniversiteye gitmek istediğimi bile bilmiyorum :/

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir günde yüzlerce denetim bir o kadarda rapor olduğu oluyor.
Bu sözün benim moderatör zamanlarımda tersti :(
1 rapor çok zor geliyordu veya hiç gelmiyordu, Kendimiz bulmaya çalışıyoduk :(
Sonra atıldım zaten.
Konu için teşekkürler ama 13A ların anlayacağını zannetmiyorum :/

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sınavlar işte hem birde severek yapıyorsunuz para ile yapsanız bu işin zevki kalmaz

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bir günde yüzlerce denetim bir o kadarda rapor olduğu oluyor.
Bu sözün benim moderatör zamanlarımda tersti :(
1 rapor çok zor geliyordu veya hiç gelmiyordu, Kendimiz bulmaya çalışıyoduk :(
Sonra atıldım zaten.
Konu için teşekkürler ama 13A ların anlayacağını zannetmiyorum :/
Yani o konudan şanslıyız mı diyelim bir sürü rapor oluyor. :)
Sadece dile getirmek istedim, bir kişi bile olsa açtığım konuya değer bence.
sınavlar işte hem birde severek yapıyorsunuz para ile yapsanız bu işin zevki kalmaz
Belkide öyle... Sınavlar bitsin daha rahat bir dönem olur tabii ki :)

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yani o konudan şanslıyız mı diyelim bir sürü rapor oluyor. :)
Sadece dile getirmek istedim, bir kişi bile olsa açtığım konuya değer bence.

Belkide öyle... Sınavlar bitsin daha rahat bir dönem olur tabii ki :)
Taa 1 sene önceydik biz moderatör aldırma o sözede yinede hoş yani ilgin için teşekürler

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Moderatör başvurumu yapmıştım kabul edilmemişti (yaştan sanırım) Ancak inşallah haksızlık yapmazsınız. Ronin örneği gibi. Sen de haklısın :)

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Moderatör başvurumu yapmıştım kabul edilmemişti (yaştan sanırım) Ancak inşallah haksızlık yapmazsınız. Ronin örneği gibi. Sen de haklısın :)
Başvuru için bir şey diyemeyeceğim üst yönetim ilgileniyor. :)

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Zaten üst yönetime kusura bakmayın ancak pek bir güvenim kalmadı.
Tabii, siz daha iyi bilirsiniz. Ne yaşandığını bilmediğim için yorum yapamayacağım. Tek temennim en kısa sürede güven sorunu çözülür umarım. :)