Pazar Sohbeti | Umayy & TrashPlays

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Herkese Merhaba! Bu hafta forum çiftlerimiz olan @Umayy ve @TrashPlays ile olan sohbetimizi sizlerle paylaşacağım. Bu röportajın ayrı bir önemi ilk kez bir çift ile röportaj yapmam. Fazla uzatmadan sohbetimize geçiyorum.

Kısaca kendinizden bahseder misiniz ?
Umay;
Sexy biriyimdir. Sarı saçlıyımdır. Göz rengim kahverengidir. Beyaz tenliyim 52 kiloyum. 180 cm boyum var.
ThrashPlays (Eren);
Esmer tenliyim. Siyah saçlıyım güneşte kumrala dönüyor .d siyah gözlüyüm 183 cm boyum var 68 kiloyum.

İkinizde milli takım düzeyinde sporcusunuz, spora nasıl başladınız ?
Umay;
Daha önceden yüzücüydüm fakat bir zaman sonra sıkıldım ve bıraktım . Yüzücüyken tesiste Elitspor'un reklam afişlerini görüyordum. Yüzmeyi bırakınca ElitSpor 'da karate-do kursuna kendi isteğimle yazıldım. Buralara geleceğimi hiç tahmin etmiyordum ilk başlarda. Her kuşak atlayışımda daha çok önemsedim karateyi.
ThrashPlays (Eren);
Eniştemin arkadaşı olan Adnan Şamdan (Milli takımın teknik direktörü) ile tanıştım gel bizim kulübe yazıl dedi. Onun tavsiyesiyle karateye başladım. İyikide başlamışım hayatımın aşkıyla tanıştım.

Eren "Hayatımın aşkıyla tanıştım" demişken nasıl tanıştığınızı kısaca anlatır mısınız ? (Uzun versiyonunu herkes biliyor, bilmeyenler için özet geçerseniz iyi olur.) :)
ThrashPlays (Eren);
Milli takıma yeni katılmıştım ve 2012 Mayıs ayında kamp vardı. İlk kampta tanıştım Umay'la tabi antrenmanda görmüştüm ve vurulmuştum ama cesaret edemiyordum teklif etmeye.Umay'da beni ilk 2011 Türkiye Şampiyonasında görmüş ve aşık olmuş. Kamp bittikten sonra buluştuk ve Teklif etmiyecek misin dedi. Sustum. Ve sonra Umay bana çıkma teklifi etti. Yani resmi olarak o zaman sevgili olduk. Tanışma hikayemizin uzun versiyonu.

Sevgili olmanız spor hayatınızı nasıl etkiliyor ? Olumlu ve olumsuz yanları nelerdir ?
Umay & ThrashPlays (Eren);
Milli takımda bize Çifte Standart diyenler oluyor. :) Olumsuz bir yanı yok. Olumlu yanlarına gelirsek birbirimizin her müsabakasını izliyoruz ve yeni teknikler ve rakiplerin zayıf yönlerini kavrıyoruz. 2 beyin gibi düşünün. 1 i düşünür diğeri uygular.
Pek özel olmayacaksa bir birinize çok karışır mısınız ? Şunu giyme, bunu yapma gibi ?
Hayır çoğunlukla demeyiz, her ilişkide olduğu gibi arada dediğimiz oluyor tabi.

Minecraft Türkiye Forum'dan nasıl haberdar oldunuz ?
ThrashPlays (Eren);
2 yıl önce server tanıtımı için site arıyordum. Burayı buldum haziran ayında da kalıcı olmak için yeni bir üyelik açtım Umay'da forumdaki ortamı beğenince aramıza katildi.

Forumda çift olmanın olumlu ve olumsuz yanlarından bahseder misiniz ?
Umay;
Eğer Eren'le sevgili olmasaydım, forumdaki birçok kişi başta @Zorinkun olmak üzeri bana yavşayacaklardı bu açıdan olumlu yanı var. Olumsuz yanlarına gelirsek daha olumsuz bir yanını görmedik fakat bu görmeyeceğiz demek değil elbet bir olumsuz yanı vardır. Şu anlık farketmiyoruzdur.

Forumda yetkili olmayı düşünüyor musunuz ?
Şu an düşünmüyoruz ama düşünürsek ve başvuruda kabul edilirsek forumdaki düzeni daha kaliteli yöneteceğimize eminiz. Buna garanti verebiliriz.

Forumda geleceğe yönelik bir planınız var mı ?
Genel sorunları ele alıp bir rehber hazırlayacağız. Şu anlık bu kadarı yeterli.

Normal hayatınızda geleceğe yönelik hangi planlar yapıyorsunuz ?
Yaşımız küçük olabilir ama aşkımız çok büyük ve biz bunu dahada büyültmek istiyoruz eğer ayrılmazsak evlenmeyi düşünüyoruz. Bu yorumumuza tepki gösterenler olabilir ama şunu bilmelerini istiyorum ki birçok aileden daha çok mutlu ve birbirimize aşığız.

Son olarak üyelere söylemek istediğiniz bir şeyler var mı ?
Forumdan bazı kişilerin temizlenmesi gerek. Hepinizi seviyoruz mutlu günler iyi forumlar :)

Kendilerine bu hoş sohbetleri için teşekkür ediyorum. Sanırım sevgi damarımız biraz dürtüldü. :)
Bundan sonraki röportajları sıraya koyacağım ve en yakın zamanda ilgili kişilere yazacağım. İyi forumlar. :)

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Bize ne zaman gelecek acaba en güzelini en son'a sakliyor harelde -_-

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
eueueue ye ue ye uetshsbsjs°c udd vs ga hKhJhzj&–$0$_$–$01:$/&8&–%0_&*–900½•±£€±`]`°`[‰

[İntikam v1]

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gelmeyecek olan sıramı beklerken ben: