Pazar Sohbeti | B35T14

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bir Pazar Sohbeti ile daha sizlerleyiz. Bu hafta "Harem" grubunun kurucusu @B35T14 ile röportajımızı yaptık. Şu ana kadar yaptığımız en uzun röportaj oluyor sanırım. Fazla uzatmadan sohbete geçelim;
Merhaba;bize kendinden bahseder misin ? B35T14 Kimdir ?
B35T14;
Benim adım Yunus Emre ve B35T14 nick'inin aslı Bestia'dır anlamı ise Canavar demektir.
Bizim aile de abimlerin her girdikleri oyunda kullandıkları kendilerine has nickleri vardır ve bunu asla değiştiremezler mesela ortanca abimin miqrop ben de kendime pek kullanılmayan bu nick'i seçtim.
Her neyse ben İnegöl köftesinin ana vatanı Bursa/İnegöl'de yaşıyorum. :D
Aslın da bazen forum da veya başka yerler de garip davrana biliyorum çünkü bu yıl Guillain-Barré Sendromu denen bir lanet bir hastalığa yakalandım ve hala onun etkisi altındayım bu yüzden bazı psikolojik sorunlar doğura biliyor.İmam hatip lisesin de okuyordum bir yıl sınıfta kaldım fakat ikinci dönem bomba gibi hazırlandım ve sınav notlarım çok iyiydi ta ki 2. sınavlar başlayacağı hafta hastalanana kadar.Her neyse ben beyaz tenli kızlardan hoşlanırım özellikle de Japon kzılarından fakat aşırı bebek yüzlü oldukları zaman ilgimi pek çekmiyor.Bizim aile de daha doğrusu bizim bura da benden altın gibi bir çocuk olarak bahsederler sürekli çok zeki olduğu mu söylerler.Okçuluğa ilgim var dır ve 2 yıl okçulukla uğraştım yine gideceğim okçuluğa bu yıl.Şu ana kadar hiçbir kıza açılmadım hiçbir kızla çıkmadım bir kaç kız benden hoşlandığını söyledi fakat ben hiç ilgilenmedim.Spor'a gidiyorum vücut yapıyorum iyileşmek için buna ihtiyacım var ve üçgen vücuda sahibim. B) Herkese sporla uğraşmasını tavsiye ederim 12 - 13 yaşların da sporla uğraşırsanız özellikle de yüzmeyle cidden 14 -16 yaşlarınız da üçgen vücudunuz oluyor. B) Yalnız bir insanım,yalnızlığı pek sevmesem gibi olsa da severim aslın da biraz da kötümser biriyimdir kendime pek güvenim de yoktur açıkçası.Sadece eski ben daha iyiydi beni hastalık 360 derece değiştirdi.Tekerlekli sandalye ye mahkum kaldım 3 ay kadar ve bu çok kötü bir his bu yüzden herkesin engellilere karşı çok daha duyarlı olmasını istiyorum çünkü bu şekil de hiçbir şey yapamıyorsunuz bu çok acı verici bir his.Yollar da tekerlekli sandalyeyle hiçbir yere istediğiniz gibi gidemiyorsunuz çünkü yollar bozuk ola biliyor ve en ufak bir çukurda tekerlek kayıp sandalye düşe biliyor veya yola doğru hızlıca yönünüz değişe biliyor.Bunların dışın da çokz evkli bir şey tekerlekli sandalyeye binmek çünkü ön kaldırıpta gitmek de zevkli bir şey. :lol:
İşte ben buyum herkese iyi forumlar!

Hobilerinizden biraz bahseder misin ?

B35T14;
Aslında pek hobim yoktur benim sadece güzel Cosplayer fotoğrafları toplarım biriktiririm ve forum da paylaşırım.

Örnek aldığın kişiler var mı ? Varsa kimler ?
B35T14;
Küçükken örnek aldığım birçok insan vardı fakat şu an yok özellikle dayımın ortanca oğlu olan yukarı da da bahsettiğim gibi ortanca abimi daha çok örnek almışımdır. :D

Minecraft Türkiye Forum'dan nasıl haberdar oldun ?

B35T14;
Bundan 2 - 3 yıl evvel you tube'da rastgele bir video izleyerek Mine Craft'tan haberdar oldum daha sonra bu oyunu araştırırken forumu buldum fakat üye olamadım çünkü Captcha hatası veriyordu ve Captcha gözükmüyordu ve bir zamanlar da üye alımı kapatılmıştı sanırsam ve bu yıl hastaneden yeni eve getirildiğim de ise takılmak amacıyla MC'ye yeniden başladım ve foruma uzun zamandır kayıt olamıyorum bari şimdi olayım diyerek üye oldum.

Minecraft Türkiye Forum senin için ne ifade ediyor ?

B35T14;
Benim için eğlence,muhabbet edip bilgili birilerine bir kaç sorun ve problemim için danışa bileceğim bir yer ifade ediyor.

Kullanıcı adının bir anlamı var mı ?

B35T14;
B35T14 = Bestia = Latince Canavar demek genel de Cinsel içerikli şeyler de kullanılıyor ama onun yanı sıra kurt adam olsun Disnep'in Güzel ve Çirkin'de ki Çirkin'in adı olsun birçok farklı Canavarlı RPG oyunların da da kullanılır.

Forumda yetkili olmayı düşünüyor musun ?

B35T14;
Aslın da pek oralı değilim çünkü bunu düşündüğüm de forumla uğraşmaktan arkadaşlarla muhabbet edip eğlenemem diye düşünüyorum.

Animeler ile çok ilgileniyorsun bu ilgi nereden geldi ?
B35T14;
Aslın da çocukluğumdan beri Hayao Miyazaki'nin Anime Filmlerine hayranımdır işte Anime merakım buradan geliyor.

Bir kaç anime önerir misin ? Bu animeleri diğerlerinden farklı kılan nedir ?

B35T14;
Bleach - Arkadaşlığı,arkadaşlığa önem verip ve biri korumayı çok iyi bir şekil de öğretiyor
One Piece - Yine arkadaşlığın önemi çok var.Ve özellikle de hayallerinin peşinden sürekli olarak koşup asla pes etmemeyi öğretiyor.

Harem'i kurmak nereden aklına geldi ?
B35T14;
Forum da Anime grupları vardı fakat Cosplay grubu yoktu ve ben de bir ilk olayım dedim hem forum da daha değişik şeyler olur ve en önemlisi forum da az sayı da olan +15'lik ve daha büyüklerin olduğu kitleyi bir ara da toplamak istedim.Ve forum da kimi çocuk kendisini büyük olarak tanıtıyor ve bunda gayet başarılı oluyor fakat bazı ortamlarda kendi gerçek yaşını belli ediyor işte ben bu yüzden büyük üyelerin rahatça takılıp özgürce istediğini yapa bileceği bir ortam yaptım.Fakat daha istediğimiz ilgiyi görmedik.

Harem grubunun projelerinden biraz bahseder misin ?

B35T14;
Bu tür projeler sürpriz kalsın istiyorum çünkü çok fazla projemiz ve ve her hafta grupta düzenlediğimiz birçok eğlenceli ve şehvetli şeyler var. :alay: .Bir konu açıp grubu daha iyi bir şekil de bütün foruma tanıtmayı da düşünüyoruz aslın da.

Harem grubu sadece bir grup olarak mı kalacak ?
B35T14;
Bir forum veya Site açarsak hiçbir şekil de ilerleyemeyiz rakiplerimiz bizden daha tecrübeli ve daha güçlüler çünkü kısaca 1 ay bile dayanamayız. :D

En çok hangi cosplayerları seviyorsun ?

B35T14;
Sameki - Shimo - Neneko - Bell
Şu anlık bu 4 güzel bayanı seviyorum. B)

Son olarak söylemek istediğin bir şeyler var mı ?

B35T14;
Foruma katıldığımdan beri neredeyse 6 ay geçti ve şu ana kadar birçok şey yaşadım ve şahit oldum.
birçok insanla tanıştım ve birçok insan türünü de öğrendim fakat forumun eski halleri olarak bahsedilen şeyi bilmiyorum O şeyi nasıl bir histir fakat çok eski konuları mesajları incelediğim zaman O zamanların çok güzel keyifli ve zevkli olduğunu görüyorum.Şu an ki duruma bakınca sadece ColdFireTr'nin şu durum güncellemesini söylemek istiyorum ''Çoğunuz mesaj kasmaktan başka bir şey bilmediğiniz ve bu yüzden arkadaşlık ortamını yok ettiğinizin farkında mısınız?'' evet işte forum bu şekil de çekilmez kavgadan geçilmez stresten delirme noktasına getiren bir işkence aleti oluyor.
Son olarak beyaz tenli kızlardan hoşlanırım Japon kızları güzeldir cool takılıp güzel kızlara bakarak gönlünüzü hoş tutun her gün uğraşıyoruz bu Harem grubuyla fakat pek aktif üye yok ve bu gruba her gün yeni fotoğraflar atılıyor ve bu böyle bir kaç yıl boyunca devam edecek bundan emin ola bilirsiniz.İçeri de ero-tik şeyler yok tamam cinsel içerikli şeyler var fakat bu grubun bir kuralı var O da +13! Ve grubumuz da bir kaç moderatör ve bir de forum yöneticisi mevcut bu yüzden bu grubu şikayet etmek için uğraşıp zamanını kaybeden forum üyelerine selam söylüyorum.

Kendisine bu hoş sohbet için teşekkür ediyorum. Kim bilir bir davet gelirse ilerleyen günlerde bizde katılırız Harem'e. :) Bir başka pazar sohbetinde görüşmek üzere iyi forumlar.

Not: Sıranın kimde olduğunu görmek için konuya bakabilirsiniz.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
En uzun sohbet. :lol:
Bu ara da biliyorsun seni daha önce de davet etmiştim gruba. :D
@djyee

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
En uzun sohbet. :lol:
Bu ara da biliyorsun seni daha önce de davet etmiştim gruba. :D
@djyee
Biliyorum :D Ve bildirimlerle alakalibi problem var bildirim gelmiyor :/
Bu yazin açacağim sunucuya giren ilk oyuncu sen olacaksin Biletin bende Ha :D
Hı Nerde Kalmiştim Ha Kopmaya devam -.-

• Beğen
Reactions: DIO

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biliyorum :D Ve bildirimlerle alakalibi problem var bildirim gelmiyor :/
Bu yazin açacağim sunucuya giren ilk oyuncu sen olacaksin Biletin bende Ha :D
Hı Nerde Kalmiştim Ha Kopmaya devam -.-
LAN OLUM FORUM DA ŞÖYLE ŞEYLER PAYLAŞMA LAN!

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
LAN OLUM FORUM DA ŞÖYLE ŞEYLER PAYLAŞMA LAN!
OLM sonlarina gel gülme kirizine gircen :D
yada tamamini izle duşunduğun gibi bi klip değil :D
Edit: hı bestia gülmekten kalp kirizi geçiriyo ambulans çağirsin biri O_o

Son düzenleme:

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
OLM sonlarina gel gülme kirizine gircen :D
yada tamamini izle duşunduğun gibi bi klip değil :D
Edit: hı bestia gülmekten kalp kirizi geçiriyo ambulans çağirsin biri O_o
İzlemedim*

Trazin

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok uzunmuş. Okuyamadım.
-Zorinkun

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
cinsel içerikli olsaydi biliyosunki youtube 18+ hesap isterdi istemediğine göre değil Problem ??
Tamam da içerik olur fakat göstermez? Videonun ilk başların da ki gibi. :ha:

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam da içerik olur fakat göstermez? Videonun ilk başların da ki gibi. :ha:
o ilk başindaki duvar kağitlarinda kullanilan yapişkan kilibin hepsini izle görursun bide o kiz ziplarken tisortu gözukuyo ve ziplarken kullandiği trambolin :D

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Lanettt :-/
Yarın okul var.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk