Dünyada görülmemiş bir SkyBlock deneyimi için önerileriniz...

Sizce anlattığım sunucu açılırsa nasıl olur ?

• Kullanılan toplam oy
    147

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Turnuva sisteminin pvp ile yakından uzaktan alakası yok ayrıca turnuva başladığında herkes eşit başlıyor o yüzden şu turnuva olayı ile alakalı olarak ne demek istedin pek anlayabilmiş değilim :/

Tapatalk...
Hayır Sen Demişsin Ayda Bir Olan Turnuvayı Kazanan 6.Rütbe Olacak Yani Adam O Kadar Uğraşmış 6. Rütbe Olcak İçin Herşeyi Yapmış Belirli Levele Yükseltmiş Adasını Ama O Ayki Tunuvayı Kazanamadı Ve En Son Rütbe Olan SkyLord Tagını Alamadı Hadi Diğer Ay Olan Turnuvayı Bekledi Gene Kazanamadı Yani Böyle Değilde Skylord Tagını Alsa Görevlerini Bitirip Levelini Tamamlayınca 6. rütbe olsa Ve Bu 6. Rütbeler Arası Bir Turnuva Olsa Her Ay Senin Dediğin Gibi O Turnuvaylada SkyKing Tagı Alınsa Yani oda 6.Rütbe Olacak Ama birkaç Farkı Olacak Mesela /me Gibi Bu Tag İse En Yüksek Rütbe Olan Kişilerin En İyilerine Verilen Bir Tag Olacak Ve Oyunda KRAL Gibi Olacak Ama Sadece Şekil Olarak Öyle Rütbe Olarak Pek Fark Olmayacak

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Fazla Karışık Gibi Sanki :p
Zaten sunucuya ilk giren bir kişiden herşeyi öğrenmesini beklemiyoruz. Sunucumuzda oynadıkça yeni özelliler eklendiğinden dolayı yavaş yavaş öğreniyor oyuncu sunucuyu. Zaten oyunların çoğu öyle değilmidir bir arkadaşına oyunu önereceksindir o sana oyunu anlat deyince insan bazen kendi kendine düşünür bu oyun bu kadar karışıkmıydı hiç fark etmemiştim diye buda aynen öyle olacak işte :D

Tapatalk...

UmutYıldızYT

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten sunucuya ilk giren bir kişiden herşeyi öğrenmesini beklemiyoruz. Sunucumuzda oynadıkça yeni özelliler eklendiğinden dolayı yavaş yavaş öğreniyor oyuncu sunucuyu. Zaten oyunların çoğu öyle değilmidir bir arkadaşına oyunu önereceksindir o sana oyunu anlat deyince insan bazen kendi kendine düşünür bu oyun bu kadar karışıkmıydı hiç fark etmemiştim diye buda aynen öyle olacak işte :D

Tapatalk...
Pekala :D

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yaratıcı fikirler hoşuma gitti. Dediğin gibide PvP deki kurnazliklarin ve dengesizliğin önüne geçilir. Ama çoğu kişi gibi benimde anlamadığım “Skyblock". Bana sorarsan kit PvP gibi sadece PvP üstüne dayalı bir server kurarsan çok hoş olur. tabii ki de 3-4 arena yapıpda değil, kale savaslari veya farklı habitatlarda PvP yapılması oyuncularıda sıkmaz.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yaratıcı fikirler hoşuma gitti. Dediğin gibide PvP deki kurnazliklarin ve dengesizliğin önüne geçilir. Ama çoğu kişi gibi benimde anlamadığım “Skyblock". Bana sorarsan kit PvP gibi sadece PvP üstüne dayalı bir server kurarsan çok hoş olur. tabii ki de 3-4 arena yapıpda değil, kale savaslari veya farklı habitatlarda PvP yapılması oyuncularıda sıkmaz.

Başta farklı bir sistem vardı onu kaldırdım ve bunu yaptım daha sade ve hoş oldu. Zamanı gelince o sistem ile kitpvp planlarım var zaten :) Değerli yorumlarınız için teşekkürler...

Tapatalk...

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence güzel bir fikir olmuş bu fikir üzerine server açmanı tavsiye ederim zevkli olur.

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
katılıyorum bildiğim 1 tane kale savaşları vardı oda oynayan yok diye kapatıldı

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu skyblock dan bir çıkmış hatta fırlamış hızını alamayıp dinden çıkmış :D (anlatımın dibine vurmak)
daha sade ve güvenli bir server olsun yeter :D

MrAnitome12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
mesela oyundaki yada gerçek parayla alınan npcler olur. Örneğin bir npc bizim cobblestone generatorden taş kazar, başka bir npc bizim için odun keser, başka bir tanesi markete gidip bizim ihtiyacımız olan malzemeyi getirir. Bunun gibi birçok npc bizim için çalışırsa skyblocka ayrı bir tad gelir. Hatta npclerin adamızda kalabilmeleri için onlara ayrı bi ev yapmamız gerekir ve böylelikle çok daha gerçekçi bir his oluşur.

Mahlukat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir kere rütbe sisteminde hiçbir şey değişmemiş bağış yaparsanız bu gelir bu rütbede mantığıyla işliyor.Lütfen bağış demeyinde bari vip satmak istiyorum diye söyleyin.