Dünyada görülmemiş bir SkyBlock deneyimi için önerileriniz...

Sizce anlattığım sunucu açılırsa nasıl olur ?

• Kullanılan toplam oy
    147

MertHCKRLRD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba değerli yorumun için teşekkürler. Maalesefki Bukkit ve Spigot 'un sonu geldi denilebilir. Yeni kodlanacak olan .... 'lara plugin geliştirmek daha farklı olacaktır dahamı zor dahamı kolay olur bilnmez fakat ilk çıktığında yüzlerce bug olacağı kesin gibi birde developerlerin plugin geliştirmek için bu .... üzerinde bol bol çalışması gerekecek. Bende maalesefki bu durumdan dolayı sunucumun açılış tarihini geciktireceğim. Minigames evet premium sunucularda daha güzel oluyor daha çeşitli oluyor fakat minigames hungergames survivalgames tarzı oyunlar az oyuncu ile hiç zevkli olmuyor bundan dolayı yeni oyuncularda gelmiyor. İlk önce biraz büyüyüp sonra bu tarz oyunları kurmak bence daha mantıklı bir şeçim olacaktır.
Evet Bu Konuda Haklısınız Size Katılıyorum . Serverlar Ne zaman Kapanacağını Kimse Bilmiyor.Benim Serverlar Bukkit Plugin Ama Ben Hala Girebiliyorum. şu an Server Kapalı. Bence Yedekleme Alınsa ÖnPlana Hem Veri Falan Kaybolmaz. ... Serveri Önceki Server Türü İle Uyuşmuyor İse ... Serverinin Yeni Özelliklerini Kurcalamerika Gerekir Ama Bize Veya Kullandıgımız Alete Zarar Vermeyecek Veya Verdirmeyecek Kadar Ama Hiç Kurcalamak İstemiyorsanız Burakın Da ... Serverini Kuran Anlatsın. Ama Bu Planları Saklasak İyi Olacaktır. Bir Fikrim Daha Var. Onuda Size Açıklayayım.Açıkladıysam Özür dilerim .

Yedek Serverlar : (Örenğin 2 Premium 2 Crack (Bukkit Plugin) SServer )
Benim Serverda Hiçbirşey Yok . Yani Kullanılabilir ve Daha Sıfır . Yalnız Sizinki gibi isimle degil hane ile. İsterseniz Bu Serveri Size Bağlayabilirim. Bir ServerdeHata Falan Oldumu Oyuncular Diğer Servere Girer.

serkan18

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zararlı içerik.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Neden reklam yaptın? 1.Si Kimse böyle sitelere inanmaz. 2.Forumdan her an banlanabilirsin.

Moderatör tarafından düzenlendi: