RAGCraft > Modern Yaşam | +15 3D Silah | Araba,Helikopter | Soygun | Jackpot | Lucky Blok | AÇILDI >

Serverimizi beğendiniz mi ?

• Evet

Kullanılan: 23 69.7%
  • Evet

Kullanılan: 10 30.3%

• Kullanılan toplam oy
    33

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Serverin açılmasına çok az kaldı ..

Fakat sürüm 1.8x premiumsuzlarında skini olacak mı ?
Sunucu açıldı "/tip" komutu ile farklı skinlere ulaşabilirsin undisguise diyerek kendi skininize erişebilirsiniz gözükmese dahi..

manav000

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
TexturePACK Değiştimi Hala Aynımı ? Ona Göre Tekrar İndiricem .

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bazı kullanıcılar gelip özenti ve benzeri uygunsuz kelimeler kullanmış. Söylenenler adına özür diliyorum.. @Axel102
Ayrıca şu konuyu açıklığa kavuşturmak gerek, bizim türlerimiz benziyor sadece. Fakat tamamen farklı şeyler..

Aramızda herhangi bir problem olduğunu sanmıyorum. Başarılar ^.^

berk42L

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bazı kullanıcılar gelip özenti ve benzeri uygunsuz kelimeler kullanmış. Söylenenler adına özür diliyorum.. @Axel102
Ayrıca şu konuyu açıklığa kavuşturmak gerek, bizim türlerimiz benziyor sadece. Fakat tamamen farklı şeyler..

Aramızda herhangi bir problem olduğunu sanmıyorum. Başarılar ^.^

Tabikide dostum serverin communityleri bazen delire biliyor bu konuda hak veriyorum ve böyle bi yorum yazdığın için teşekkür ederim . Dediğin gibi türler benzer diğer açıdan konu farklı vb vb

Tabikide aramızda bir sıkıntı yok bunun sebebi minecraftın communityinin yaşının küçük olmasıdır . Teşekkür ederiz sizede başarılar :)

manav000

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Güzel , Beğendim . Ama Bence Hastane - Doktor Mesleği - Clan Saklanma Gibi Şeyler Eklenebilir . Bide Yollarda Giderken Etrafı Boş Hissediyorum Kavala ' Daki Gibi Etrafa Dağlar Yaparsanız Baya Hoş Olucaktır .

EmreErgdr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yemin ediyorum ARMA3 gibi olmuş Kavala ATHİRA ÇOK GÜZEL VALLAHİ ELLERİNİZE SAĞLIK :)

DoktorBey

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Serveri beğendim çok güzel olmuş başarılarınızın devamını dilerim fakat sunucuda çok küfür eden var ve üstüne oyundan çık-gir yapınca itemler gidiyor bunun düzelmesi lazım :)

berk42L

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Serveri beğendim çok güzel olmuş başarılarınızın devamını dilerim fakat sunucuda çok küfür eden var ve üstüne oyundan çık-gir yapınca itemler gidiyor bunun düzelmesi lazım :)

o küfür edenleri direk kickleme sistemi getiricez 3 kickin sonunda 1 saat ban tarzı bir şey yiyicek çık gir yapınca item gitmesini yeni öğrendim onunla ilgili işlemler yapılacaktır :) iyi oyunlar

YasinRafeAkkaya

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
server bakımdadır arkadaslar girememenizin sebebi budur en kısa sürede acılcaktır !

furkan18074

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bakımdan ne zaman çıkar acaba ? açılmasını sabırsızlıkla bekliyorum :)

hwangtr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
texture packi indirdim ve sunucunun açılmasını sabırsızlıkla bekliyorum.:kaş:

YasinRafeAkkaya

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
sunucu yepyeni bir şehiri var artık arkadasalr SPOİLER bu olsun elimsizden geleni yapıyoruz fakat adminlerimiz cok ilgisizler bu sw acılması durumda pek iplermiyorlar giib geliyor yada bi sıkıntıları vardır hicbir fikrim yok fakat cok fazla emek verilen bir sw deyil göz ardı ediliryor habire

serverin ne zaman acılcagı hakkında bilgi veremiyoruz falan en kısa sürede acılmasını bekliyoruz Takipta Kalın

oyun321

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
sunucu yepyeni bir şehiri var artık arkadasalr SPOİLER bu olsun elimsizden geleni yapıyoruz fakat adminlerimiz cok ilgisizler bu sw acılması durumda pek iplermiyorlar giib geliyor yada bi sıkıntıları vardır hicbir fikrim yok fakat cok fazla emek verilen bir sw deyil göz ardı ediliryor habire

serverin ne zaman acılcagı hakkında bilgi veremiyoruz falan en kısa sürede acılmasını bekliyoruz Takipta Kalın

güzel gözüküyo