RAGCraft > Modern Yaşam | +15 3D Silah | Araba,Helikopter | Soygun | Jackpot | Lucky Blok | AÇILDI >

Serverimizi beğendiniz mi ?

• Evet

Kullanılan: 23 69.7%
  • Evet

Kullanılan: 10 30.3%

• Kullanılan toplam oy
    33

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
sunucu açık mı
Dostum Aynene sana katılıyorum new polis istemi oyuncuların oyundan sogutmasına hatta oyuncu kaybetmemize neden oluyor . Polisler bos yere adam öldürüyor hani öldürmesini geçtim sadece kelepce alarayak silah lı bir çaıtsmada araba ile tutuklayıp hapse atıyorlar hadi onuda gectim o kadar ./arananlar listesinin buglu oldugu söglesek bile 3 saatir beni hapse attıp duruyorlar ve alaycı bir tavırla oyuncuları aşalayıp oyundan zevk ve sinir krizi geçirmesine sebep oluyorlar(bende geçirdim) . bu arada yollar uzun oldugundan şehirden uzaklasınca etraf gene bombos gibi gözükiyor o kısımla dağlar ekleseniz iyi olr :) polislik sistemi denemk için oldugunu biliyororuz fakat role play yapsalar güzelce oynanır diye düşüynüyorum eksiklikler olarak lag vardı artık yok cok memnunuz fakat polislerin kelepcesi kalksa ne güzel olur diye düşünüyorum polislerin hiçbir şeyi kısıtlanmamıs ./ekipman daki silahlar hariç bu arada bayramınız mübarek olsun gencler :)

Bu arada 13.00 da swye girmek için baktım sw offline gözüküyor sebebi nedir ?
denemeye almıştık bu polislik sistemi demek öyle yaptılar biz onlara güzel bir el atıcaz sıkıntı yok
bi onları halledicez bir kaç sıkıntı daha varmış onlarda halloldumu server 0 sıkıntı çalışacak
Doğaç abi ve berk abi bu polis sisteminin değişmesiyle beraber polislik çöktü

Polisler sebepsiz yere adam öldürüyor,tutukluyor. Suçsuz adamı kelepçeliyor, hatta ekip arkadaşlarına sorup kendi kendilerin atış izni çıkartıp öldürüyolar.

Polislik sistemine lütfen el atılsın !
Çok teşekkürler :D :D
gün bitti sayılır
Sunucu tekrardan açıldı hatalar çözüldü arkadaşlar iyi eğlenceler herkese ...

ozanalp1996

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Şimdi sweet network den önce ben çıkardım Hatta Arma3MC dende 5 gün falan sonra başlattım biz gerçek hayat sunucusunu başlattığımızda zaten Arma3MC den haberimiz yoktu İsteyenlere Konu Linki Konu Kötü Olabilir Ama Kanıt
https://forum.gamer.com.tr/konu/ger...iyededir-hirsizlik-yapanlar-yakalanir.223817/

Aşırı Berbat Sunucuymuş Girdim Oynadım Biraz Elmas Madenindeyim Polis Sebebsiz Yere Öldürdü Böyle Kötü Server Yok Diğer polisde öldürmek yasak değil diyor bune şimdi ?

Kurucu İlgisiz Say Say Bitmiyor Bu Servere Giriceğinize Gidin Bukkit Server Kurun Daha Eğlenceli.

CemaliUymaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi bu polisler direk tutukluo adama gel ws atak diom dibime girio tutuklamaya calısıo soran geldiler tutukladılar direk rush layıp tutukluolar itemlerim gidio bu yüzden. şikayetciyim polislerden

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Şimdi sweet network den önce ben çıkardım Hatta Arma3MC dende 5 gün falan sonra başlattım biz gerçek hayat sunucusunu başlattığımızda zaten Arma3MC den haberimiz yoktu İsteyenlere Konu Linki Konu Kötü Olabilir Ama Kanıt
https://forum.gamer.com.tr/konu/ger...iyededir-hirsizlik-yapanlar-yakalanir.223817/

Aşırı Berbat Sunucuymuş Girdim Oynadım Biraz Elmas Madenindeyim Polis Sebebsiz Yere Öldürdü Böyle Kötü Server Yok Diğer polisde öldürmek yasak değil diyor bune şimdi ?

Kurucu İlgisiz Say Say Bitmiyor Bu Servere Giriceğinize Gidin Bukkit Server Kurun Daha Eğlenceli.
Öncelikle polis öldürdü dediğinize göre baya oynamışsınız sunucumuzda rankınız SILVER IV olmadan size kimse sataşamaz. Polislerde sizler gibi insan siz herkesi nasıl av olarak görüyosanız onlarda, şehirdeki herkesi rebel olarak görmekteler.Şimdi diyiceksin arananlar listesi neden var; arananlar listesi polisler sürekli hapise atmasın, oyuncuları temizlemesin diye liste getirilmiştir.Bir düşünsene polisler adam birini öldürmemişse ateş edemiyorlar o kişiye.. Polis sistemi yeniden güncellendi dün üstünde duruldu ve polis sistemini şöyle yapmaya karar verdik.Eğer birine ateş ederseniz arananlar listesine eklenirsiniz soygunları yaparkende arananlar listesinde olmak zorundasınız iyi oyunlar..

ozanalp1996

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Öncelikle polis öldürdü dediğinize göre baya oynamışsınız sunucumuzda rankınız SILVER IV olmadan size kimse sataşamaz. Polislerde sizler gibi insan siz herkesi nasıl av olarak görüyosanız onlarda, şehirdeki herkesi rebel olarak görmekteler.Şimdi diyiceksin arananlar listesi neden var; arananlar listesi polisler sürekli hapise atmasın, oyuncuları temizlemesin diye liste getirilmiştir.Bir düşünsene polisler adam birini öldürmemişse ateş edemiyorlar o kişiye.. Polis sistemi yeniden güncellendi dün üstünde duruldu ve polis sistemini şöyle yapmaya karar verdik.Eğer birine ateş ederseniz arananlar listesine eklenirsiniz soygunları yaparkende arananlar listesinde olmak zorundasınız iyi oyunlar..
O zaman konunun ismini lütfen değiştirin Modern Yaşam Biz Modern Yaşamda Adammı Öldürüyoruz
Yada Polisler Adammı Öldürüyor(Sebebsiz)
Modern Yaşamda Olması Gerekenler (Oyun Olarak)
-Telefon
-Polis
-Diğer meslekler(Avukat vb)
-Gerçekcilik
-Adam Öldürünce Bütün Polislerin O Adamı Araması Canlı Yakalarlarsa 2-3 saat hapis
-Hapisten Kaçma
-Otobüs
-Taksi
-Tren
-Uçak
-Gemi
-Araba
-Silah
-Hap
-Hastalık
-Bağımlılık
Daha Çok Var
Bunlardan Hangileri Var ?
-Polis
-Silah
Hmm Baya Modern Yaşammış Devam Edin Siz Böle Gerilerde Kalmaya.

BeyzanurAy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Roleplay'e Dayalı Bir Server Olsa Daha Güzel Olabilirdi Bence Böyle Biraz Kötü Olmuş.
Bu Tabi Benim Görüşüm,böyle biraz saçma gibi olmuş silahımı,bıçağımı yeni almışken annem çağırdı,iki dakika gidiyim dedim
geldiğimde ölü buldum kendimi :D o dakikadan sonra çıktım işte.

berk42L

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Senin yaptığın sv de o build varken içerik olsa ne yazar ??? kendini bilmişlik yapıp sv yi kötülüyorsun ki bunların sen 5 de 1 ini bile yapamamışsın sonrasında sv de 1 saat oynama sürenle geliyorsun burada yorum yapıyorsun adminler ilgisiz diyorsun adminler sv de olmadığı için ilgisizde diyemezsin + sana kimse kanıt sun demedi sunduğun kanıt da 5 para etmez 2 tane script yazmakla server olmuyor 3 kuruşluk buildlede server olmaz başka birini kötülemeden bi düşün ben ne yaptım diye 2. düşüncende şu olsun acaba bu neden böyle bug mu var ve bu adminler bugu düzeltiyomu bunu sor bi kendine yanıtını istemeden de olsa alırsın iyi günler

O zaman konunun ismini lütfen değiştirin Modern Yaşam Biz Modern Yaşamda Adammı Öldürüyoruz
Yada Polisler Adammı Öldürüyor(Sebebsiz)
Modern Yaşamda Olması Gerekenler (Oyun Olarak)
-Telefon
-Polis
-Diğer meslekler(Avukat vb)
-Gerçekcilik
-Adam Öldürünce Bütün Polislerin O Adamı Araması Canlı Yakalarlarsa 2-3 saat hapis
-Hapisten Kaçma
-Otobüs
-Taksi
-Tren
-Uçak
-Gemi
-Araba
-Silah
-Hap
-Hastalık
-Bağımlılık
Daha Çok Var
Bunlardan Hangileri Var ?
-Polis
-Silah
Hmm Baya Modern Yaşammış Devam Edin Siz Böle Gerilerde Kalmaya.

evet sen bunlardan hangilerini yaptın sv de olanları sayıyım sana
-telefon -var
-polis -var
-diğer meslekler -var yapmayı bil yeter harita bak az
-gerçekçilik -TR dekim roleplay yapıcak yaşlar 13 herkesin ???? konuşmayı bilmiyen mc giriyor
- adam öldürünce gerçek hayatta bütün polisler yine seni arıyor olucak arasındaki fark ??? ve 2-3 saat hapis felan yok sadece 2 dk hapis var
- hapisten kaçma kefalet var öde kaç
- otobüs yerine metro gelicek onlar yapılıyor
- taksi sistemi olmuyor sen yapmayı denesene ??
- tren ????? hangi sv de tren var ?
-uçak var
- gemiyi ne yapıcaksın ?
- araba var
-silah var
-halp var
-bağımlılık var

Bilmeden aptal aptal yorum atma yaşını bilmiyom ama beyin yaşın 10 dan fazla değil gir servere adam akıllı oyna anlarsın sv yi 5 dk gir çık yapmakla server eleştirilmez salak salak yorumlar yapıyorsun !

utkutekten123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Terbiyesizce Konuşma O Server Senden Değerliydi Önemli Olan build Değil O Serverde Oynayanlar Adminlerin Sıcaklığını Biliyorlardı
Tren Benim serverde var Yeni serverimiz gemi var taksi var ! otobüs var silah var hepsi var
sizde yok
Ben Ne yaptım Ben kaç kere server kurdum biliyormusun sen senin yaşın kadar minecraft oynadım Bilgilerim Senin beynini geçer
Bundan rahat ol
Gerçekçilik Konunun ismini değiştirin Konuşmayı bilmiyen MC giriyor Kendinide Dahil Ediyorsun Bu Gruba
+TR Kötülüyorsun TR Dekilermi roleplay yapıcak yaşlar 13 herkesin ???? bu ne demek ya türkiyeyi sevmiyorsan kapı açık gidebilirsin
Sen Hep küçük yaşdaki arkadaşlarınla oynadığın için böyle düşünüyorsun
Diğer meslekler Kargocu - Polis Bunlar Düzgün meslek
Sınav yok adam öldürerek rütbe atlıcaz bumu gerçekcilik
Silver I - Silver IV arası pvp kapalı vuramıyor ne kadar saçma
Hem Adminler ilgisiz demedim Nereden Uyduruyorsun Bu Lafları
Bir kaç dakika sonra özelden skype gelirmisin bi kardeşim dersin ordada söversin
Tren Hangi serverde tren var bizim serverimizde açılınca hayran hayran bakarsın
gemiyi ne yapıcaz hmm Adaya gitmek için adalar Ada görmedin duymadın heralde
hayatında hiç
Bağımlılık var ne bağımlılığı ???
Senin gibimi konuşayim illaki Hakaretmi Edeyim İnsanlara konuşmayı bilmiyor diyorsun o insanlar senden daha dürüst ve saygılı bundan emin ol
halp var halp ne insanların türkçesine laf ediyorsun halp ne ???
2 dk hapis hmm evet adam öldürünce 2 dk hapis güzelmiş
2 skript yazmakla server açılmıyor ben o kaç yıl önce o serveri açmıştım şimdikini gör skriptler dolu
3 kuruşluk build kardeşim [BUİLD GÜZEL SERVER KÖTÜ][BUİLD KÖTÜ SERVER GÜZEL]
Anlarsın Heralde
1 Saat oynama sürem ? 2-3 saat oynadım polisler yüzünden çıktım
Beyin Yaşım Sen Kimsin Beyin Yaşımı sorgulucaksın Filmlerden Gördüğün Şeyleri Burda Sergileme Saygısız !
ilgisiz demedim
Haklıyım çünkü sunduğum kanıt 5 para etmezmiş
O ZAMAN SİZİN SUNUCUDA 5 KURUŞ ETMEZ
Benden Bu Kadar Daha Sizin Gibi Saygısızlarla Uğraşmıcam Biraz Haddinizi Bilin
Server Açınca Adam Olunmuyor.
adamın serverine kötü diyorsun kendi serverin 2 saat açık kaldı kapalı yazıyor. önceden o isimde bir server vardı ve isterlerse telif atıp kapattırabilirlerdi. bide build olmasın server doğal hal olsun bir sürü skript olsun kaç yazar ormanda telefon olsa kaç yazar :D
Not: Servere girdim polis oldum polisler rastgele insan öldürebiliyordu doğru fakat polisi öldürmicek şekilde yumruklayabiliyorlardı adminler polislik yapmayanları atıyordu zaten polisliktin. Bumu adminlerin ilgisizliği ?

ozanalp1996

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
adamın serverine kötü diyorsun kendi serverin 2 saat açık kaldı kapalı yazıyor. önceden o isimde bir server vardı ve isterlerse telif atıp kapattırabilirlerdi. bide build olmasın server doğal hal olsun bir sürü skript olsun kaç yazar ormanda telefon olsa kaç yazar :D
Not: Servere girdim polis oldum polisler rastgele insan öldürebiliyordu doğru fakat polisi öldürmicek şekilde yumruklayabiliyorlardı adminler polislik yapmayanları atıyordu zaten polisliktin. Bumu adminlerin ilgisizliği ?
Sunucum Kapanmadı Konuya İyi Bak
O İsimde Server Vardı Hahaha O Benim Serverimdi Gerçek Hayat Diye İsimi Ve Sunucuyu İlk Biz Kurduk Kim atarsa atsın telifi.

utkutekten123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucum Kapanmadı Konuya İyi Bak
O İsimde Server Vardı Hahaha O Benim Serverimdi Gerçek Hayat Diye İsimi Ve Sunucuyu İlk Biz Kurduk Kim atarsa atsın telifi.
ilk kuran telif atamıyo canım benim :D
bide senin serverinde konunun altında sunucu kapandı yazıyordu son düzenleme bugün 20:37 diyor değiştirip insanları yalancı yapma serverinin ipsi bende var skyblock yazıyor ve serverda map yok (Bu serverla karıştırılmasın altıntı yaptığım kişinin serverinden bahsediyorum.)

Son düzenleme:

ozanalp1996

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Dostum yaşını bilmiyorum ama şunu biliyorumki ben baban yaşında bir adamım eğer böyle konuşmaya devam edersen canını yakıcam bizim konumuza gelip kötü laflar sarf ediyorsun üstüne şu anda bulunan 2 modern hayat rpg serverinde olan herşeyi çalıp server açmaya çalışıyorsun ??? derdine benim konuma gelip terbiyesizce konuşma diyorsun ama hakaret ediyorsun bi kendini sorgula o ergenlikten gelen güvenini 5 paralık etmeyeyim :)

Bu arada son yazdığın cümle kafama takıldıda sen ne yaparsan yap yinede adam olamıyacaksın

Daha fazla yorum yazmazsan sevirim
Babam Yaşımda ? Babam 43 Yaşında
Çalıntı diyorsun ben sunucumda skriptleri çalıntı yapmadım çekemiyorsanız susacaksınız.

ilk kuran telif atamıyo canım benim :D
bide senin serverinde konunun altında sunucu kapandı yazıyordu son düzenleme bugün 20:37 diyor değiştirip insanları yalancı yapma serverinin ipsi bende var skyblock yazıyor ve serverda map yok (Bu serverla karıştırılmasın altıntı yaptığım kişinin serverinden bahsediyorum.)
Ben Kaçar
Son Oyuncuya Telif Atıcam Alıntı Sunucu Nedenmi Hub Çünkü
Ondan Önce Hub Kuranlar Var Server Kapandı Yazdım evet
ama ip değiştirdim mapı baştan hazırlıyoruz çekemiyorsanız susacaksınız.

utkutekten123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Babam Yaşımda ? Babam 43 Yaşında
Çalıntı diyorsun ben sunucumda skriptleri çalıntı yapmadım çekemiyorsanız susacaksınız.

Ben Kaçar
Son Oyuncuya Telif Atıcam Alıntı Sunucu Nedenmi Hub Çünkü
Ondan Önce Hub Kuranlar Var Server Kapandı Yazdım evet
ama ip değiştirdim mapı baştan hazırlıyoruz çekemiyorsanız susacaksınız.
ben öyle bişeymi dedim al işte son oyuncu kendi adını telifle koruma altına aldı aynı tür diye telif atılmaz anlamıyorsun konuşma ozaman. map olmayan bi serveri çekemiyorsanız susacaksınız demek nedir asıl sen yediremedin kendin dedin build kötü server iyi, build iyi server kötü diye serverin kötü olduğu için buildi güzelleştirmeye çalışıyorsun. Yalnız şöyle bir şey var buildi insanlar yapabiliyor canım benim.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Serverimize rekabetçi modu eklendi 3 kişide başlayan oyun: sona kalan kişiye tüm ekipman veriliyor eğer 80 saniye içinde oyun bitmezse oyun iptal oluyor ve herkes eşyalarını kaybediyor.

RigbGT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
İyi hoş yenilikler getiriyorsunuz ama serverde bir arkadaş lag atıyor sw çöküyor.Bunun yüzünden yaklaşık 2 p1 set 2 awp 2 m4a4 ve tonlarca mermim kayboldu.Artık bu sorunun çözümlenmesini istiyorum. Bu arada sadece benim değil arkadaşlarımında itemleri gitti.