RAGCraft > Modern Yaşam | +15 3D Silah | Araba,Helikopter | Soygun | Jackpot | Lucky Blok | AÇILDI >

Serverimizi beğendiniz mi ?

• Evet

Kullanılan: 23 69.7%
  • Evet

Kullanılan: 10 30.3%

• Kullanılan toplam oy
    33

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Harita Çok Boş , Etrafı Biraz Daha Doldurun Bence. Binalar , Kulübeler VB . Hem Çatışmak İçinde Alan Artmış Olur . Oyum 7/10
Her geçen gün üstünde uğraşıyoruz, yeni dediğiniz gibi kulübe vb. nesneler getiriliyor.Diğer kişilerinde yorumlarını bekliyorum iyi oyunlar..

manav000

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya Gelme Şansınız Varmıdır ? Arabam Taşın İçine Sıkışmış Alıyım Derken Yanlışlıkla Arabaya Bindim Ve Şu An Taşın Arasına Sıkışıp Kaldım :D

Leondras

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Şaka gibi server yemin ediyorum ya.Oyuncular oradan buradan ana bacı sövüyor,polisler benzinlik soyuyor ve görevlerini kötüye kullanıyor. Build desen bomboş server. Üzerinde daha ÇOK durulması lazım. Puanım 2/10

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Şaka gibi server yemin ediyorum ya.Oyuncular oradan buradan ana bacı sövüyor,polisler benzinlik soyuyor ve görevlerini kötüye kullanıyor. Build desen bomboş server. Üzerinde daha ÇOK durulması lazım. Puanım 2/10
Bugün için biraz problem olabilir herkesi yetkilisiz bıraktık kusura bakmayın.Ben gün boyu giremedim genellikle diğer adminimiz rahatsızlandı onun ile birlikteydim polislerin benzinlik soymasını konuşacağım ve kaldırıcam bugu birazdan büyük bir bakım gelicek, görevlerini kötüye kullanmaları onun dışında bir şey varsa bildirebilirsiniz polislerimiz 1 yıllık polisler önceki sunucularımızdan hepsi olmasada.Buildler konusunda tüm serveri dolduramadık dediğim gibi betadayız gelişim sürecindeyiz harita her geçen gün gelişiyor sistemi düşük olan oyuncularıda düşünmek zorundayız.Yorumunuz için teşekkürler..

CemaliUymaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
map bomboş nerdeyse doldurun az - Polisler ana avrat küfür ediyor - adamın biri bana saldırdı kendimi savunmak için öldürdüm polis bana dalıor bu nası iş arkadaş - milletde speed hack var veya tp oluolar mapda gördüm açık falan olabilir

ToprakAri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Harita bom bos,hic kimse rol yapmiyor,polisler herkesi kafalarina gore vuruyor,adminlerle konusmak icin kendini yirtman gerek,polisler cok ilgisiz,serverde cok eksikler var ve her sey pahali.

berk42L

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Harita bom bos,hic kimse rol yapmiyor,polisler herkesi kafalarina gore vuruyor,adminlerle konusmak icin kendini yirtman gerek,polisler cok ilgisiz,serverde cok eksikler var ve her sey pahali.

dostum şu an serverde sadece 2 adminiz build her geçen gün gelişicek yeni yeni binalar ve şehirler gelicek bunun için kusura bakma betada olduğumuz için gelişiyoruz yavaş yavaş adminlerle konuşmak için kendini tabi yırtıcan çünki şu an da sv içindeki sorularla bitek ben ilgileniyorum ve saniyede 10 kişi soru soruyor kolay değil herkesi memnun edebilmek

ToprakAri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
dostum şu an serverde sadece 2 adminiz build her geçen gün gelişicek yeni yeni binalar ve şehirler gelicek bunun için kusura bakma betada olduğumuz için gelişiyoruz yavaş yavaş adminlerle konuşmak için kendini tabi yırtıcan çünki şu an da sv içindeki sorularla bitek ben ilgileniyorum ve saniyede 10 kişi soru soruyor kolay değil herkesi memnun edebilmek
Bari şu polisleri doğru düzgün seçseydiniz.

Leondras

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bugün için biraz problem olabilir herkesi yetkilisiz bıraktık kusura bakmayın.Ben gün boyu giremedim genellikle diğer adminimiz rahatsızlandı onun ile birlikteydim polislerin benzinlik soymasını konuşacağım ve kaldırıcam bugu birazdan büyük bir bakım gelicek, görevlerini kötüye kullanmaları onun dışında bir şey varsa bildirebilirsiniz polislerimiz 1 yıllık polisler önceki sunucularımızdan hepsi olmasada.Buildler konusunda tüm serveri dolduramadık dediğim gibi betadayız gelişim sürecindeyiz harita her geçen gün gelişiyor sistemi düşük olan oyuncularıda düşünmek zorundayız.Yorumunuz için teşekkürler..

Diğer admine geçmiş olsun.Sizede kolay gelsin.

EmirhanKK

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
servere girilmiyo neden

Aga Server Şu Anda Bakımda Heralde Sizden Hiçbir yetki istemiyorum sadece yardım etmek istiyorum skaype: emirhanbox.keskin alırsanız sevinirim !!!

berk42L

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
servere girilmiyo neden

Aga Server Şu Anda Bakımda Heralde Sizden Hiçbir yetki istemiyorum sadece yardım etmek istiyorum skaype: emirhanbox.keskin alırsanız sevinirim !!!

EVET server şu an bakımda
- Bakımdan çıkma günü : 20/06/2016 yani bu gün saat 20:30 - 21:30 arası açılıcaktır. Eğer aksaklık olmazsa ki büyük ihtimal olmaz
- Bakıma girme sebebi pluginleri kapatıp yeniden düzenleme build yapma ve bazı oyun içi bugları düzeltme meslek ekleme
- Sorunuzun cevabı işimiz saten bitmiş bulunmakta :) oyuncularımızı yormayı sevmeyiz

- Eğer build konusunda ne değiştiğine bakmak isterseniz mapın linki : http://5.62.126.207:8123/

- Buraya yazılmayıpta yapılan yeni güncellemeler ve değişiklikler oyundan ve forumdan sürekli olarak haber edicelektir

- Aksaklıktan dolayı özür dileriz kusura bakmayın sonuçta her şey oyuncuların memnuniyeti için esen kalın

Son düzenleme:

Schofield

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Polisler 1 yıllıklar şikayetiniz nedir ?
Polislerin 1 yıllık olması bir şeyi değiştirmiyor tamam siz güvenip almışsınız ama kusura bakmayın da seçtiğiniz polisler tam bir özür dilerim ilk olarak benim gördüğüm şeyleri yazayım
1-) Polislerin yaptığı işle hiçbir ilgisi bulunmuyo işini yapmıyo kafasına eseni öldürüyor yeşil çizginin dışında kimi görse sıkmaya başlıyo
2-) Polisler bazı çeteler ile birleşip benzinlik soyuyor böyle rezalet yok onu geçtim benzinliğe yaklaşanı öldürüyorlar soyarken bide pişkin pişkin polisler benzinlik soyuyor yaklaşanı öldürürüz yazıyolar konuşmaya bunların başında gelen polis Sizin 1 yıllık dediğiniz ve komiser yaptığınız Rafe nickli polis !!!
3-)polisler gerek konuşmalarıyla gerek hareketleriyle de oyuncuları sunucudan soğutuyolar adamın servera giresi gelmiyo
4-)Polisler haksız ve adaletsiz davranıyo adam kayırma gibi olaylar oluyo serverda
bunlar sadece benim gördüklerim yani diğer oyuncularıda düşünüp ONA GÖRE GÜZEL SUNUCU OLMASINI İSTİYOSANIZ ADAM GİBİ POLİS SEÇİN !!! EMİN OLUN BENİM BU DÜŞÜNDÜKLERİMİ OYUNCULARIN %99'U BÖYLE DÜŞÜNÜYODUR 1 YILLIK POLİS OLMASI BİŞEY YAPMAYACAĞI ANLAMINA GELMEZ
*Sunucu saat 10'u geçmesine rağmen hala açılmadı sanırım aksaklık oldu :)

berk42L

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Polislerin 1 yıllık olması bir şeyi değiştirmiyor tamam siz güvenip almışsınız ama kusura bakmayın da seçtiğiniz polisler tam bir özür dilerim ilk olarak benim gördüğüm şeyleri yazayım
1-) Polislerin yaptığı işle hiçbir ilgisi bulunmuyo işini yapmıyo kafasına eseni öldürüyor yeşil çizginin dışında kimi görse sıkmaya başlıyo
2-) Polisler bazı çeteler ile birleşip benzinlik soyuyor böyle rezalet yok onu geçtim benzinliğe yaklaşanı öldürüyorlar soyarken bide pişkin pişkin polisler benzinlik soyuyor yaklaşanı öldürürüz yazıyolar konuşmaya bunların başında gelen polis Sizin 1 yıllık dediğiniz ve komiser yaptığınız Rafe nickli polis !!!
3-)polisler gerek konuşmalarıyla gerek hareketleriyle de oyuncuları sunucudan soğutuyolar adamın servera giresi gelmiyo
4-)Polisler haksız ve adaletsiz davranıyo adam kayırma gibi olaylar oluyo serverda
bunlar sadece benim gördüklerim yani diğer oyuncularıda düşünüp ONA GÖRE GÜZEL SUNUCU OLMASINI İSTİYOSANIZ ADAM GİBİ POLİS SEÇİN !!! EMİN OLUN BENİM BU DÜŞÜNDÜKLERİMİ OYUNCULARIN %99'U BÖYLE DÜŞÜNÜYODUR 1 YILLIK POLİS OLMASI BİŞEY YAPMAYACAĞI ANLAMINA GELMEZ
*Sunucu saat 10'u geçmesine rağmen hala açılmadı sanırım aksaklık oldu :)

Dostum :
1. nin cevabı : Bildiğin üzere haritamız openworld yani çok büyük bu yüzden polislerin 1 yerden 1 yere gitmesi uzun sürebiliyor bu yüzden ilgilenememiş oluyor yada sorun yaşıyan kişi /ihbar komudunu kullanmamıştır

2. nin cevabı : O dediğin soygun yüzünden zaten polisler fırça yedi ve polis atıldı düzenlemeler oldu

3. nün cevabı : Aslında o bizdende kaynaklanıyor serverle ilgilenelim derken adamlara polisliği iyi anlatamadık ama düzeltilicek

SERVERİN KAPALI DURUMU HAKKINDA

Evet aksaklıklar yaşandı normalde dün gece saat 21:30 da açılacaktı fakat diğer adminimizin yaşadığı sorun yüzünden aksadı bugün açılırmı bilmiyorum bana yazdığına göre '' bu gün full kapalı olacağım serverın açılımı yine ertelendi '' oldu. Merak etmeyin şu an server kapalı ama açıldımı kapalı oluşuna değecek yeni özellikler getirmeye çaılışıyoruz örnek: eşi benzeri olmayan meslekler - 3d araba vb. ve gelişmiş texture pack bu yenilikleri yapmaya çalışıyoruz :)

- Ragcraft resmi sitesi : http://ragcraft.weebly.com/

- Ragcraft oyun içi canlı haritası : http://5.62.126.207:8123/

- Ragcraft ts3 adresi : 185.50.68.53:2500

- Ragcraft Adminlerin skype adressi :

--Berk Demirtaş (ben) : berkzx --Doğaç Aral : live:wakedogac

Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sizin destekleriniz bizi geliştiriyor

Son düzenleme: