RAGCraft > Modern Yaşam | +15 3D Silah | Araba,Helikopter | Soygun | Jackpot | Lucky Blok | AÇILDI >

Serverimizi beğendiniz mi ?

• Evet

Kullanılan: 23 69.7%
  • Evet

Kullanılan: 10 30.3%

• Kullanılan toplam oy
    33

berk42L

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sweet Networkten Kopya resmen kopya!:sinirli:

Bahsettiğiniz serverden hiçbir kopyamız yoktur efendim . Serverimiz arma 3 tabanlı dır, ayrı bir inceleme yaparsak da serverimiz sweetten daha öncede açıktı ama isimi farklıydı :) bilip bilmeden konuşmaya gerek yok insanın cahilliği ortaya çıkıyor

2. bir konu ise : Diyelim server bahsettiğiniz serverin kopyası , eğer öyle bir şey olsaydı zaten o serverin adminleri bizimle iletişime geçerdi :)

Peki diyelim sizi çelişkide bırakan bir kaç benzerlik var olabilir sonuçta 2 side modern rpg serveri . Bizim serverimizin planını bir not defterine kayıt ettik gelecekler , gelebilirler , buglar , istekler adında . Yani kısacası serverin önceden planı yapıldı gelecek her şey önceden not edildi. Çalıntı bir şey yoktur yani

Teşekkür ederiz yorumunuz için iyi günler

Son düzenleme:

IJustWatchI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bahsettiğiniz serverden hiçbir kopyamız yoktur efendim . Serverimiz arma 3 tabanlı dır, ayrı bir inceleme yaparsak da serverimiz sweetten daha öncede açıktı ama isimi farklıydı :) bilip bilmeden konuşmaya gerek yok insanın cahilliği ortaya çıkıyor

2. bir konu ise : Diyelim server bahsettiğiniz serverin kopyası , eğer öyle bir şey olsaydı zaten o serverin adminleri bizimle iletişime geçerdi :) yorumunuz için teşekkür ederim iyi günler
Ohohoho ben hissettim :S

berk42L

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
SPOİLER ALERRRTTTTTTTTTTT

----------------------Bakımdan çıktımı yeni texture ile server :) bakımdan çıkmaya az kaldı

1

2

Son düzenleme:

MiracGulsoy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Türkiyede bu tür sunucuları sweet network çıkardı lütfen hakkını yemeyin özenmişsiniz kardeşim.
Zaten o sunucu açılınca siz 0 oyuncu çekeceksiniz bence emin olun.

berk42L

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Türkiyede bu tür sunucuları sweet network çıkardı lütfen hakkını yemeyin özenmişsiniz kardeşim.

Israrla yandaşlığa devam ediyorsunuz ama bir şey bildiğiniz yok efendim . Yani onlardan önce başladık diyorum fakat böyle özenme felan yani hayırdır ya siz alın size kanıt : bu konu başlığı altında başlanmıştı server dostum Hala konuşup cahilliği ortaya çıkarın bu tarz userlerden çok sıkılmaya başladım artık bende kalp kırıcı olabiliyorum !

https://forum.gamer.com.tr/konu/arm...lahlar-helikopter-araba-yeni-minigame.223270/

Kanıtı üstteki linkten bakkabilirsin kim daha önce fikiri tasarlayıp başlamış :=)

Sen hala hak yemekten bahset

Lütfen güzel eleştirilerinizi yazınız ve yaptığınız eleştride azcık mantığınız fikiriniz ve bilginiz olsun !

ve ayriyetten serverler arasında kardeşlik arkadaşlık en önemlisi saygı olacağına server playerleri kavgalı hale geçirmek için herşeyi yapıyorsunuz derdiniz nedir ? O server sahibinin bir şikayeti olsa bildirir bize bak dahada bildirmedi ozaman ne denmesi gerekiyor güzel kardeşim BUNLARDAN SANANE ! iyi oyunlar .

Son düzenleme:

HERROBEMRE

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Berk abi herkesin yakındığı tek şey var o da mapın boş olması o kadar dev bir harita olup içi bombos olacağına büyük bi sehir olsun , burası bi ada olsun etrafı sularla kaplı sonra bi de küçük ada olsun orda edit elmas madeni olsun küçük küçük öyle adalar olsun mesela birinde kömür adası fln öyle çok güzel olur bi de oyuncular suya giremesin aynı metrobüs durakları gibi teknelerle gidip gelebilsin böyle olması için [beğenin]

Söylemeye çalıştığım şey şu ( paintle çizmedim )

adaların şekli biraz daha tam adaya benzerse ve denizde edit 20 sn kalmak boğulmaya neden olsa limanla her adaya gidebilsek sofia kavala arasında bi köprü olsa ordan kamyoncular mal taşısa havaalanından athiraya gidebilse yani bi tabela olsa uçağa bin diye sonra seni uçağa teleportlasa edit 15 ten geriye saysa 0 a geldiği zaman athirada olsak süper olurdu bence

berk42L

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Berk abi herkesin yakındığı tek şey var o da mapın boş olması o kadar dev bir harita olup içi bombos olacağına büyük bi sehir olsun , burası bi ada olsun etrafı sularla kaplı sonra bi de küçük ada olsun orda edit elmas madeni olsun küçük küçük öyle adalar olsun mesela birinde kömür adası fln öyle çok güzel olur bi de oyuncular suya giremesin aynı metrobüs durakları gibi teknelerle gidip gelebilsin böyle olması için [beğenin]

Söylemeye çalıştığım şey şu ( paintle çizmedim )

adaların şekli biraz daha tam adaya benzerse ve denizde edit 20 sn kalmak boğulmaya neden olsa limanla her adaya gidebilsek sofia kavala arasında bi köprü olsa ordan kamyoncular mal taşısa havaalanından athiraya gidebilse yani bi tabela olsa uçağa bin diye sonra seni uçağa teleportlasa edit 15 ten geriye saysa 0 a geldiği zaman athirada olsak süper olurdu bence

haritayı bilerekten büyük seçtik çünki ileride bir sürü projemiz olucak haritada ve onları yapmak ve oyuncuları kısıtlamamak için haritayı büyük seçtik evet şu an harita birazcık boş onuda her geçengün dolduruyoruz Ama fikirinizide düşüneceğiz bu tarz yorumun için teşekkür ederim iyi günler

HERROBEMRE

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
haritayı bilerekten büyük seçtik çünki ileride bir sürü projemiz olucak haritada ve onları yapmak ve oyuncuları kısıtlamamak için haritayı büyük seçtik evet şu an harita birazcık boş onuda her geçengün dolduruyoruz Ama fikirinizide düşüneceğiz bu tarz yorumun için teşekkür ederim iyi günler
birazcık mı ?

LipatorBR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ulan Moruk O Zaman Şuna Bakılırsa SurvivalGamesi MCSG Çıkardı Adamlar Bişe Diormu Demior Kes Sesini Zaten Fotoğrafından Yaşın 12 yi Andırıor.Adam yazmış Demiş Biz Bu Planları Not Defterine Kaydedip Önceden Planladık Sen Ya Körsün Yada ......................

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Dediğin sunucudan 2 yıl öncede vardık 2 ay öncede ve şuanda varız ortada hakkı yenilen bir şey yok

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Yarın yenilikler ile karşınızdayız birkaç eklenilenlerden fotoğraf ve video;
Uranyum mesleği, radyasyonlu bölge ve maskesi.
Karakter yani skin değiştirebilme istediğin skine ulaşabilme özelliği.

uberman

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Serverin açılmasına çok az kaldı ..

Fakat sürüm 1.8x premiumsuzlarında skini olacak mı ?