Arama sonuçlarınız

1. Blade

[ Fetih1453 ] SkyBlock - Özel Ada - Açık Arttırma - Rütbe - Eğlence

İp= play.fetih1453.biz • Server 4 GB RAM [LAG %1] . • Serverimizde Adalet Vardır. • Serverimizde Rehberler İlgilidir. İletişim Skype: fetih1453.mc Fetih1453teamspeek.nitrado.net HAKKIMIZDA Serverimiz 1 yıldır açık ve gün geçtikce daha da kendini geliştirmektedir Rütbelerimiz...
  2. Blade

[Fetih1453] PvP - 1vs1 - Level - Rütbe

İp= play.fetih1453.biz • Server 4 GB RAM [LAG %1] . • Serverimizde Adalet Vardır. • Serverimizde Rehberler İlgilidir. İletişim Skype: fetih1453.mc Fetih1453teamspeek.nitrado.net
  3. Blade

Komuta süre sınırı

Belirli bir komutu kullandıktan sonra aynı komutu aynı kişi tekrar yazdiginda 30 saniye sonra o komutu kullanım izni verilebilir mi.Tıpkı essentialsda ardarda ışınlanmaya çalışıldığında ikinci seferde 5 saniye beklettigi gibi.Bu sekilde bir skript yapılabilir mi ?
  4. Blade

[ Fetih1453 ] OITC/Faction/PVP/1vs1/Boss/Kafa Düşürme/Tabela Ench

İp= fetih1453.nitrado.net • Server 4 GB RAM [LAG %1] . • Serverimizde Adalet Vardır. • Serverimizde Rehberler İlgilidir. • Eğlenmeniz İçin Spleef/Dropper/Oitc/Labirentler/TNTRun Vardır. İletişim Skype: fetih1453.mc Fetih1453teamspeek.nitrado.net HAKKIMIZDA Serverimiz 1.5 yıldır açık ve...
  5. Blade

Olta Canı Azaltmak

Oltanın canın azaltacak bir skript yazılabilir mi acaba ? pvp serverde olta 10 (bu değişken olabilir)defa kullanıldıgında kırılsın.Bunu yapabilirmisiniz acaba...
  6. Blade

Fetih1453 PVP / 1vs1 / GappleDrop / Level / Rütbe

İp= play.fetih1453.biz • Server 4 GB RAM [LAG %1] . • Serverimizde Adalet Vardır. • Serverimizde Rehberler İlgilidir. İletişim Skype: fetih1453.mc Fetih1453teamspeek.nitrado.net
  7. Blade

GroupManager Users

Yeni açacagım pvp serverde oyuncu grubu default: true olmasına ragmen oyuna giren bütün oyuncuları users kısmına kayıt edıyor.O kısımda normalde admın rehber vip ve kurucu tarzı grupların olması gerekıyor ama normal oyuncu grubunuda userse kayıt edıyor.Bunun çözümü hakkında bilgi sahibi olan...
  8. Blade

AUTORANK

autorank plugini kullanmak istiyorum ve serverde onlıne süre ve aynı zamnda player kill ile ikisini tamamladıktn sonra rütbe atlansın istiyorum fakat kill sistemini bir türlü aktif edemedım.stats plugini de yükledım ama yıne bi yerde bişeyleri yanlış yapıyorum sanırım. AdvancedConfig.yml...
  9. Blade

Nitradoda Neler Oluyor

Son zamanlarda gerek nitrado forum sitesinden ayrılan yetkililer,gereksede görevine son verilen yetkililer sebebi ile nitrado forum sitesi eski sorun çözümündeki üstünlüğünü kaybetmisti.Birde birkaç gün önce uygulamaya konulan yeni panelle birlikte biz kullanıcılar sıkıntılar yaşamaktayız.Sk...
  10. Blade

Üyelik ismi değiştirme

Forumdaki üye ismimizi değiştirebiliyormuyuz ? Eğer mümkünse nasıl yapılıyor ?
  11. Blade

survival games plus

survival games server acmayı düşünüyorum ve deneme amaclı bu plugını yükledım http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/sgp/ herseyı hazırladım lakin oyunda oyuncu öldüğü zamn izleme moduna gecıyor fakat oyunda gözuktugu için kişi sayısı 3 e düşmediği için deathmatch baslamıyor.oyuna deathmatch a...
  12. Blade

premium giriş sorunu

başlıkda da belırttıgım gibi mojang dan aldıgım premıum hesabıma bu sabah itibari ile giriş yapamıyorum.mail adres ve şifremi yazmama ragmen hata verıyor.yanlıs email veya şifre diyor.şifre değiştir talebinde bulunuyorum şifre değiştirme linki mail adresime geliyor yeni şifre yapıyorum fakat...
  13. Blade

crash report

serverıme texture pack yukluyorum fakat crash report verıyor,sebebi ne olbilir acaba -- Minecraft Crash Report ---- // Why is it breaking :( Time: 02.09.2015 23:17 Description: Unexpected error java.lang.IllegalArgumentException: MALFORMED at...
  14. Blade

süpriz sandık

serverım ıcın süpriz sandık arıyorum lakin forumda ne kadar baktıysam aklımda kı şeyi bulamadım.mesela bunun gibi ama https://forum.gamer.com.tr/konu/skript-suepriz-sandik-skripti-oedueller-ayarlanabilir-v0-1.279588/ ben sandıktan p3 veya p4 set felan cıkmasınıda istiyorum belirli oranlarda ve...
  15. Blade

vip üyelik

foruma yeni eklenen vip üyeliklerde flood denetimini atlama özelliği yazıyor,yani vip olan bir kullanıcı konusunu dilediği sıklıkla günceleyebiliyor mu ?
  16. Blade

FETİH1453 SURViVAL [ 1.7.X ] / Sadece Emek / Vip Yok / Herkes Eşit

İp= Fetih1453.Nitrado.Net • Server 4 GB RAM [LAG %1] . • Serverimizde Adalet Vardır. • Serverimizde Rehberler İlgilidir. İletişim Skype: fetih1453.mc Fetih1453teamspeek.nitrado.net HAKKIMIZDA SERVERİMİZ TAMAMEN EMEK ÜZERİNE KURULMUŞ VE SERVERİMİZDE VİP SATIŞI YOKTUR. HER OYUNCU...
  17. Blade

Fetih1453 1.7.X / Skyblock / Görevler / Rütbeler / Arena

İp= play.fetih1453.biz • Server 4 GB RAM [LAG %1] . • Serverimizde Adalet Vardır. • Serverimizde Rehberler İlgilidir. İletişim Skype: fetih1453.mc Fetih1453teamspeek.nitrado.net HAKKIMIZDA Serverimiz 2 aydır açık ve gün geçtikce daha da kendini geliştirmektedir Rütbelerimiz...
  18. Blade

skyblock server tanıtımı

skyblock server tanıtımı hayatta kalma (survival) sunucular bölümünemi açmam gerekıyor?
  19. Blade

Fetih1453 ( 1.7.X - 1.8.X ) Faction - Boss - Kafa Düşürme - Arsalar - Repair

İp= play.fetih1453.biz • Server 4 GB RAM [LAG %1] . • Serverimizde Adalet Vardır. • Serverimizde Rehberler İlgilidir. • Eğlenmeniz İçin Spleef/Dropper/Oitc/Labirentler/TNTRun Vardır. İletişim Skype: fetih1453.mc Fetih1453teamspeek.nitrado.net HAKKIMIZDA Serverimiz 9 aydır açık ve gün...
  20. Blade

forumda konu başlığı

forumda actıgımız konunun başlığı ince oluyor,bu konu başlıklarını diğerleri gibi nasıl kalın punto yapabilirim.genelde her serverın tanıtım konusu başlıgı kalın lakın ben bunu bi türlü beceremedım.yardımcı olursanız sevınırım.
  21. Blade

Fetih1453 ( 1.7.X - 1.8.X ) Faction - Boss - Kafa Düşürme - Arsalar - Repair

İp= Fetih1453.Nitrado.Net • Server 4 GB RAM [LAG %1] . • Serverimizde Adalet Vardır. • Serverimizde Rehberler İlgilidir. • Eğlenmeniz İçin Spleef/Dropper/Oitc/Labirentler/TNTRun Vardır. İletişim Skype: fetih1453.mc Fetih1453teamspeek.nitrado.net HAKKIMIZDA Serverimiz 9 aydır açık ve...
  22. Blade

Server tanıtım konusu nasıl silinir

Ortagimla ayrildik ve buradaki sunucu tanitimi onun kendi uyeliginden yapilmisti.ben simdi kendi konumu kendim acmak istiyorum.tanitimdaki server ip bana kaldi ve o eski arkadasimin açtığı konunun silinip ayni konudan ben kendi üyelik hesabimdan nasil yeni konu acabilirim