premium giriş sorunu

Blade

Önce İnsan
En iyi cevaplar
0
başlıkda da belırttıgım gibi mojang dan aldıgım premıum hesabıma bu sabah itibari ile giriş yapamıyorum.mail adres ve şifremi yazmama ragmen hata verıyor.yanlıs email veya şifre diyor.şifre değiştir talebinde bulunuyorum şifre değiştirme linki mail adresime geliyor yeni şifre yapıyorum fakat yine giremiyorum.email adresınde kayıtlı nıcklere bakıyorum nickim de dogru ve malesef mojang dan satın aldıgımda ki bana gönderilen o bilgileri kaybettim.

SüperAhmet

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende bilmiyorum çok yaşadım özellikle formattan sonra unuttum nasıl yaptığımı :(

Centeglassered

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kullandığın launcher sağlam mı?
Emin misin?

loci

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikler hayırlı olsun.
Ticket Buraya girip sorununu anlat istiyorsan. Transaction ID kısmına satın aldığında e-mailine mesaj gelir. Ödeme Numarası mı ne vardı unuttum ama Mojang dan sana gelen maillerin içinde mutlaka var.
Ikincisi Üyeliğine Launcher'dan mı Mojang'ın kendi sitesinden mi girmeye çalışıyorsun ?

Blade

Önce İnsan
En iyi cevaplar
0
minecraft.net de dahi hesabıma giremıyorum ama şifremı unuttum dediğimde maıl adresıme yenı sifre değştirme linki geliyor.değiştiriyorum ama yıne olmuyor(enteresan bi durum ama malesef girilmiyor).

Kullandığın launcher sağlam mı?
Emin misin?
orjinal siteden indirdiğim launcer

BuzzyRai

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
launcheri tamamen yeniden başlat Mojang ın minecraft sitesinden giriş yapmayı dene .

WaffleNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu Mesaj WaffleNW Tarafından Kaldırıldı.

Son düzenleme: