GroupManager Users

Blade

Önce İnsan
En iyi cevaplar
0
Yeni açacagım pvp serverde oyuncu grubu default: true olmasına ragmen oyuna giren bütün oyuncuları users kısmına kayıt edıyor.O kısımda normalde admın rehber vip ve kurucu tarzı grupların olması gerekıyor ama normal oyuncu grubunuda userse kayıt edıyor.Bunun çözümü hakkında bilgi sahibi olan varmıdır ?

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Plugin güncel değilse spigottan son sürümünü yükleyebilirsin.
Ayrıca kayıt ettiği oyunculardan birini tam olarak buraya yazabilirmisin.

Blade

Önce İnsan
En iyi cevaplar
0
Plugin güncel değilse spigottan son sürümünü yükleyebilirsin.
Ayrıca kayıt ettiği oyunculardan birini tam olarak buraya yazabilirmisin.
herhangi bir nick userse kayıt oluyor.yani servere giren bütün oyuncular users dosyasında kayıt edılıyor,diğer sunucmda kullandıgım groupmanager jar ı yukledım yıne sorun aynı. ben dahi oyuncu olarak gırsem benıde users e kayıt edıyor.yanı demek ıstedıgınızı anladım ama o şekılde bir nıckler degıl.giren butun oyuncularımı userse oyuncu grubunda kayıt edıyor.normalde users dosyasında rehber admın kurucu vip vb. şeklındekı grupların olması gerekıyor

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
herhangi bir nick userse kayıt oluyor.yani servere giren bütün oyuncular users dosyasında kayıt edılıyor,diğer sunucmda kullandıgım groupmanager jar ı yukledım yıne sorun aynı. ben dahi oyuncu olarak gırsem benıde users e kayıt edıyor.yanı demek ıstedıgınızı anladım ama o şekılde bir nıckler degıl.giren butun oyuncularımı userse oyuncu grubunda kayıt edıyor.normalde users dosyasında rehber admın kurucu vip vb. şeklındekı grupların olması gerekıyor
users.yml'ye her oyuncuyu kayıt etmeli zaten. Bir oyuncuyu rehber yaptığında sorunsuz oluyorsa veya birine perm verdiğinde permi kullanabiliyorsa(permissions.yml'de yazmalı) bir sorun yok gibi.

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
oyuncu grubuda default: true fakat eklıyor.bir kac hafta sonra orda binlerce oyuncu ismi olucak.normalde default: false olanları eklememesı gerekıyor
Bence onu sil başka bir tanesini yükle.Error Log falan verdiyse ordan da anlarsın zaten.

Blade

Önce İnsan
En iyi cevaplar
0
eror felan yok.sabahtan berı kac tane groupmanager jar denedım,sonuc aynı.acaba pvp levels tarzı plugınler yuzunden mı oluyor anlamadım gitti.

UmutYılmaz26

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
eror felan yok.sabahtan berı kac tane groupmanager jar denedım,sonuc aynı.acaba pvp levels tarzı plugınler yuzunden mı oluyor anlamadım gitti.
GroupManager / worlds / world / groups.yml Ordaki
oyuncu:
default: true
Olmalı Geriye Kalan Gruplerın
default: false yaz Belki Düzelir

Blade

Önce İnsan
En iyi cevaplar
0
aynı groupmanager i diğer sunucularda kullanıyorum bu sekılde bır sorun yok,yenı acmaya calıştıgım pvp sunucusunda olusuyor sadece bu hata

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Pluginlerinin listesini atar mısın ?
Herkese açık paylaşmak istemiyorsan özelden at da yardımcı olalım.

@blade_

Blade

Önce İnsan
En iyi cevaplar
0
Pluginlerinin listesini atar mısın ?
Herkese açık paylaşmak istemiyorsan özelden at da yardımcı olalım.

@blade_
Sorun çözülmüştür.Kullandığım skript ve pluginleri teker teker silerek hatayı buldum.Kullandığım bir skript buna sebep oluyormuş,malesef serverdeki bir özelliği şimdilik iptal ettim.Skripti sildim sorun düzeldi..

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sorun çözülmüştür.Kullandığım skript ve pluginleri teker teker silerek hatayı buldum.Kullandığım bir skript buna sebep oluyormuş,malesef serverdeki bir özelliği şimdilik iptal ettim.Skripti sildim sorun düzeldi..
Belliydi zaten.Groupmanager öyle yapmaz yoksa.Güveniyorum ona kerataya :D