vip üyelik

Blade

Önce İnsan
En iyi cevaplar
0
foruma yeni eklenen vip üyeliklerde flood denetimini atlama özelliği yazıyor,yani vip olan bir kullanıcı konusunu dilediği sıklıkla günceleyebiliyor mu ?

Clapy

Fatih
En iyi cevaplar
0
Hayır P4 set veriyorlar ve /warp viphammadde açılıyor.

Şaka bir yana cidden öyle bir şey var mı ? Öyle bir şeyin olmaması lazım.
Öyle bir şey yok sevgili arkadaşlarım. Sadece post attıgınızda bir konudan diğerinde vs belli bir süre beklemeniz gerekiyordu. Bu süreyi beklemiyorsunuz.

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ben sordum sadece bekleme süresini yokediyormuş

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Ws atan warp ormana eziqler ... :D bilmiyorum flood atlatma ne demek ;/
Flood demek ard arda başlığa post kasmaktır..
yani başlığımızı abartmadığımız sürece güncelleyebiliyor olmamız gerek..

Eğer böyle bir şey yoksa en azından "flood denetimi atlatma" yazısını silip başlıkların arka planlarını değiştirme koyabilmemiz lazım..
bu arada altın olmuşsun tebrikler..
Birde madem boş vaktin var.. gel biraz yardım et!!!!

Blade

Önce İnsan
En iyi cevaplar
0
Flood demek ard arda başlığa post kasmaktır..
yani başlığımızı abartmadığımız sürece güncelleyebiliyor olmamız gerek..

Eğer böyle bir şey yoksa en azından "flood denetimi atlatma" yazısını silip başlıkların arka planlarını değiştirme koyabilmemiz lazım..
bu arada altın olmuşsun tebrikler..
Birde madem boş vaktin var.. gel biraz yardım et!!!!
konumu bir kac saat arayla guncelleyebılseydım bende alıcaktım vip,lakin bu sekılde bu özellıkler için para vermeye değmez,iyiki sormusum yoksa boş yere para verecektim

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
konumu bir kac saat arayla guncelleyebılseydım bende alıcaktım vip,lakin bu sekılde bu özellıkler için para vermeye değmez,iyiki sormusum yoksa boş yere para verecektim
maalesef flod dan kasıt bekleme süresi olmadan yorum kullana bilme sürekli güncelleme izni verilirse bu kural ihlaline girer vip de olsa kurallar hala bir forumu düzenli tutan şeydir

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
en azınan 30 dk lık güncelleme hakkımız olsun.. Floodun tanımı bir başlığa post kasmaktır.. sonuçta tanıtımda flood yazıyor..

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
en azınan 30 dk lık güncelleme hakkımız olsun.. Floodun tanımı bir başlığa post kasmaktır.. sonuçta tanıtımda flood yazıyor..
işe giderken iş bankdan attım yani boş vaktim yok istersrn mehmet abiye sor :D bu arada ozellik yok diye vip almayan arkadas biz bi nevi destek icin aldik... ama super vip icin bi kac iyi sey gelmeli bencede :)

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
işe giderken iş bankdan attım yani boş vaktim yok istersrn mehmet abiye sor :D bu arada ozellik yok diye vip almayan arkadas biz bi nevi destek icin aldik... ama super vip icin bi kac iyi sey gelmeli bencede :)
sunucu ödüllerinde arka plan üzerinde çalışıyorum sürprizdi ama sorular çoğalınca daha bir kaç yenilik gelecek

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
sabırsızlanıyoruz .. ne diyelm.. sürekli başınızın etini yemekten sıkıldık..
ama lütfen spoilerı bol tutun.. neler gelecek şimdiden söyleyin:)
Forum spo isteriz :/ (ama ciddi ciddi lazım yeniliklerden haberdar olmak faydalı bir şey :))