Fetih1453 PVP / 1vs1 / GappleDrop / Level / Rütbe

Blade

Önce İnsan
En iyi cevaplar
0

İp= play.fetih1453.biz

Server 4 GB RAM [LAG %1] .
Serverimizde Adalet Vardır.
Serverimizde Rehberler İlgilidir.

İletişim Skype: fetih1453.mc

Fetih1453teamspeek.nitrado.net

Son düzenleme:

ShadowPlayer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Buildleriniz cidden çok sade,biraz geliştirmelisiniz.

Risp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş Server Baya Bi Kötü Serverde Bi çocukla karşılaştım 9 yaşında gelmiş bana sebepsizce faction yerinde küfrediyor öyle bi delirdimki yaşını sordum 9 senin dedi bende 15 dedim çocuk hehe falan dedi abi oldugu çok belli sizin serverinizde böyle küçük çocuklar var gelmiş anama sövüyor böyle çocuklar oldukça server çogalmaz ... reklam yapıorsanız veya reklamcınız skypeden felan adam çagırıyorsa o reklamcınız abitir bazı abilerde burada foruma girip görüyor geliyor serverin içine sıçıyor ilgilenirseniz iyi olur çünkü bu server böyle tutmaz...

Blade

Önce İnsan
En iyi cevaplar
0
Kardeş Server Baya Bi Kötü Serverde Bi çocukla karşılaştım 9 yaşında gelmiş bana sebepsizce faction yerinde küfrediyor öyle bi delirdimki yaşını sordum 9 senin dedi bende 15 dedim çocuk hehe falan dedi ***** oldugu çok belli sizin serverinizde böyle küçük çocuklar var gelmiş anama sövüyor böyle çocuklar oldukça server çogalmaz ... reklam yapıorsanız veya reklamcınız skypeden felan adam çagırıyorsa o reklamcınız *****tir bazı *****lerde burada foruma girip görüyor geliyor serverin içine sıçıyor ilgilenirseniz iyi olur çünkü bu server böyle tutmaz...
Servere girişte yaş sınırı uygulaması olamayacağını sizde biliyorsunuzdur...

konu güncel

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Builderleriniz Biraz Klasik Ve Sade Yapmışlar Gelişirse Güzel Olur

LootOnline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Koskocaman map'ta 2-3 tane build yapmışsın ve yapılan buildlerin çoğu gereksiz olmasada olur.