Angora_06 kullanıcısının son içeriği

1. A

GameTürk Faction / PvP / Boss / Repair / Sanal Market / İnternetten VIP Alma! (GameTurk.nitrado.net)

Furkan Huba Çok Yardım Etmiştim Bi Adımı Yazar İnsan :D Ben Faruk Sw Süper Güncel++
  2. A

MyBB Forum | Google Seo Plugini

Forum yazılımı değiştirdim vBulletin oldu :P
  3. A

Kendi forumumda kullanıyordum zaten çok güzel bir plugin daha hızlı index alıyorum. Yine de teşekkürler :D
  4. A

En azından biraz editleyebilirdin -_-
  5. A

Şimdiye Kadar Aldığını En Düşük Not Kaç?

Hayatımdaki en düşük not 72 ile Türkçe olmuştu :(
  6. A

Nitrado Gerçekleri

Nitrado'dan iyisi yok daha fazla söze gerek yok :D
  7. A

>>TheLegend<< | v5.7 [3.8.1] Plugin Paketi | Hatasız - Sorunsuz - Açıksız - Güncel - Türkçe | 1.7.2

Paketin son sürümünü kullanıyorum. Plotme dünyası zaten oluşuyor. Ayrıca kodlarıda doğru girmişim. Bu hata neden kaynaklanıyor anlamadım.
  8. A

>>TheLegend<< | v5.7 [3.8.1] Plugin Paketi | Hatasız - Sorunsuz - Açıksız - Güncel - Türkçe | 1.7.2

Plotme'de hata var plotme dünyası oluşturmama rağmen burası bir arsa dünyası değil diyor plotlar önümde ama bu hata mesajı gitmiyor ayrıca /p auto çalışmıyor /p claimde ise demin bahsettiğim hata mesajı geliyor. Onun haricinde süper plugin teşekkürler @>>TheLegend<<
  9. A

Merhaba :)

İyiyim :)
  10. A

AxiTR ********

katılan kişiye katılana katılana katılıyorum. :S konu kilit
  11. A

1.7.2 Command Block Ta Summon Komutu Hatası!

1. Si zaten çözmüştüm, 2. si gerçekten konu hort oldu kilitleyin adminler @craft_man @DotNet
  12. A

Atlayici / 1.7.x - 1.6.x / V1.0 / Blok Üzerinde Zıplama!

Çok güzel eline sağlık. Şu config olayını tam anlamıyla oturtabilirsem benim de güzel pluginlerim olacak diye düşünüyorum -_- Ki şu anda config dosyası kullanabilen tek bir pluginim var o da senin yardımınla tam oldu
  13. A

Sunucumun Sitesine Authme Entegrasyonu

Google'da çok araştırma yaptım ama sonuç 0 yine de teşekkürler çok yardımcı oldunuz.
  14. A

ben mybb forum yazilimi kullaniyorum bunu mybb'nin neresine entegre edeceğim? bu son sorum yardım edersen çok sevinirim
  15. A

Kardeş lütfen ben php anlamıyorum bi güzellik yap