iFredy

Play.FunnyPvP.Net
En iyi cevaplar
0
Birde bidi dicem hosgeldn pluginine oyundan ayrildi yazsa oyundan cknca nasl olr?[DOUBLEPOST=1397827969,1397767061][/DOUBLEPOST]hosgeldin mesajı atan pluginde oyundan çıktıgında çıktı yazsa nasl olur?

AnlOzkn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
"/repair" komutu ana komuttur ve bunu kaldırmak için eklenti içeriğini düzenlemem gerekiyor ki öyle bir işlem yapmadım

Konuda tüm paket sürümlerinin linki bulunmakta.
Kalın bir şekilde yazılmış "v5.7 [3.8.1](Önerilen Sürüm)" başlığının altında indirme yolları bulunmakta.
MediaFire veya Yandex.Disk gibi seçenekler mevcut.

Bu plugin paketinde otomatik mesaj sistemi tamamen size bırakılmıştır.
Yani pakette hali hazır oluşturulmuş bir otomatik mesaj seti yok.
Kendi oluşturduğunuz otomatik mesajları silmek için;
/announce delete 1
Eğer ki birden fazla duyurunuz var ise komutu tekrar ve tekrar girin.
Zaman aralığını değiştirmek için
/announce interval <zaman>
(Sadece v5.7 [3.8.1] paketinde geçerlidir.)

Bu pakette her hangi bir otomatik mesaj yok. Otomatik mesaj sistemi isteyenler kendileri paket ile birlikte gelen "Düzenleme.txt" dosyasının rehberliğinde kendi dilediği mesajları koyuyor. Eğer ki bu paketi kullanmıyor veya pakete farklı bir otomatik mesaj sistemi sağlayan eklenti yüklediyseniz lütfen bildirin.

Kardeşim o zaman neden Plugin.yml içinde komut yok :)
repair:
description: Repairs the durability of one or all items.
usage: /<command> [hand|all]
aliases: [tamiret,tamir,duzelt,fix,efix,erepair]
Kırmızı yerler kullanılabilen komutlar bunların arasına repair ekle çalışır ! hee neren eklicem dersen essentials'ı rar ile aç plugin.yml içinde repair bul gerisini burdan bakarak yap ! Bu arada ana komut değiştirdim ben hani serverda bak çalışmıyor ! Bu arada repair çalışır olması gerekiyor ama oyuncularda değil yetkililerde ve repair.all çalışmaz ! komutu eklemezsen. Tekrar yazıyorum o repair.all veya repair çalışmıyor diyen arkadaş hangi paketi indirdiğinide bi sölesin please 3.8.1 de testlerimde sorun yoktu eger kendine yetki veya viplik vermeden yapmaya çalıştıysan çalışmaz tabi :)

Son düzenleme:

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
Kardeşim o zaman neden Plugin.yml içinde komut yok :)
repair:
description: Repairs the durability of one or all items.
usage: /<command> [hand|all]
aliases: [tamiret,tamir,duzelt,fix,efix,erepair]
Kırmızı yerler kullanılabilen komutlar bunların arasına repair ekle çalışır ! hee neren eklicem dersen essentials'ı rar ile aç plugin.yml içinde repair bul gerisini burdan bakarak yap ! Bu arada ana komut değiştirdim ben hani serverda bak çalışmıyor ! Bu arada repair çalışır olması gerekiyor ama oyuncularda değil yetkililerde ve repair.all çalışmaz ! komutu eklemezsen. Tekrar yazıyorum o repair.all veya repair çalışmıyor diyen arkadaş hangi paketi indirdiğinide bi sölesin please 3.8.1 de testlerimde sorun yoktu eger kendine yetki veya viplik vermeden yapmaya çalıştıysan çalışmaz tabi :)
Bana nereden yapacağımı söylemen açıkcası komiğime gitti.
"aliases" başlığı, komutun alt komutlarıdır. Yani ana komuta yüklenmiş bir işlevi aynen görebilen ekstra komutlardır. Daha çok yazarlar kısaltma olarak kullanır.
Dediğin zaten mantıken yanlış. Neden ana komutun çalışması için, ana komutun başlığı altında bir ekstra komut eklensin ki?
Eğer repair komutu çalışmıyor ise eklentiden kaynaklanan bir sıkıntı oluşmuş demektir.
Lütfen paketin en son sürümünü sizlere sunulan rehberlerin talimatlarına göre tekrar yükleyin.

NovaEdge

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi ben otomesaj seyini serverde yaznlis yazdim ve o duyuruyu silmek istiyorum nasıl olucak

AnlOzkn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bana nereden yapacağımı söylemen açıkcası komiğime gitti.
"aliases" başlığı, komutun alt komutlarıdır. Yani ana komuta yüklenmiş bir işlevi aynen görebilen ekstra komutlardır. Daha çok yazarlar kısaltma olarak kullanır.
Dediğin zaten mantıken yanlış. Neden ana komutun çalışması için, ana komutun başlığı altında bir ekstra komut eklensin ki?
Eğer repair komutu çalışmıyor ise eklentiden kaynaklanan bir sıkıntı oluşmuş demektir.
Lütfen paketin en son sürümünü sizlere sunulan rehberlerin talimatlarına göre tekrar yükleyin.
Valla bende bi ara öyle olduydu burdan çözdüydüm aynı şey sende de olmuştur dedim ama paketini şuanda kullanmıyorum test ettim arkadaşın dediği şey çalışıyor yani sorun yok o yanlış bir şey yaptı herhalde :)

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
Abi ben otomesaj seyini serverde yaznlis yazdim ve o duyuruyu silmek istiyorum nasıl olucak
Duyuruları silmek için;
/announce delete <duyuru-numarası>
Duyuru numarasını öğrenmek için;
/announce list
Örneğin;
/announce delete 1

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Angora_06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Plotme'de hata var plotme dünyası oluşturmama rağmen burası bir arsa dünyası değil diyor plotlar önümde ama bu hata mesajı gitmiyor ayrıca /p auto çalışmıyor /p claimde ise demin bahsettiğim hata mesajı geliyor. Onun haricinde süper plugin teşekkürler @>>TheLegend<<

__NiqhtRide__

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Süper bi plugin paketi yaptım 70 kişi online Serverde hiç hata vermiyor

Telefondan yazıyorum hatalı yazarsam ozurdilerim

bluera

Fiercely unapologetic.
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
Süper bi plugin paketi yaptım 70 kişi online Serverde hiç hata vermiyor

Telefondan yazıyorum hatalı yazarsam ozurdilerim
Arkadaşım, bu ayrı bir plugin paketinin reklamı. Lütfen reklamlarını ayrı konu açıp paylaş. Bu kurallara aykırı.