iFredy

Play.FunnyPvP.Net
En iyi cevaplar
0
içindeki esya dusuyor[DOUBLEPOST=1397654642,1397653517][/DOUBLEPOST]ok attığında içindeki eşya düşüyor[DOUBLEPOST=1397657898][/DOUBLEPOST]frame protect oldu da ben de citizens çalşmyr senn paketlerndn

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
içindeki esya dusuyor[DOUBLEPOST=1397654642,1397653517][/DOUBLEPOST]ok attığında içindeki eşya düşüyor[DOUBLEPOST=1397657898][/DOUBLEPOST]frame protect oldu da ben de citizens çalşmyr senn paketlerndn
Yeni sürümü yüklemeyi dene.
3.8.1 güncelleme sürümünde Citizens eklentisi mükemmel çalışmakta.[DOUBLEPOST=1397662779][/DOUBLEPOST]
Nitrado sw lerinde sikinti olmaz dimi bide chestshop plugini son surummu cunku bug vardida @>>TheLegend<<
Yeni güncelleme ile birlikte Nitrado sunucularında sıkıntı yaşanmamakta.
Sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Yorgunasker

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler. Emeğine sağlık.
Viplerde repair çalışmıyor mangaddp vip essentials.repair yapsam da çalışmıyor.

LegendMoon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
oyuncularda habıre automassage yazıyo neden oyuna girince 4-5 tane automasage bı anda gelıyo ve oyuncuların pc sını kastırıyor[DOUBLEPOST=1397752638,1397752547][/DOUBLEPOST]ve lag yapıyor yardım edin

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
kardeşim pLugin.yml içinden repair kaldırmış arkadaş :) Sen tamir veya fix yaz hepsine atmak istersen Tamir all veya fix all yap !
"/repair" komutu ana komuttur ve bunu kaldırmak için eklenti içeriğini düzenlemem gerekiyor ki öyle bir işlem yapmadım
3.8.1 paketini nereden indirebilirim
Konuda tüm paket sürümlerinin linki bulunmakta.
Kalın bir şekilde yazılmış "v5.7 [3.8.1](Önerilen Sürüm)" başlığının altında indirme yolları bulunmakta.
MediaFire veya Yandex.Disk gibi seçenekler mevcut.
oyuncularda habıre automassage yazıyo neden oyuna girince 4-5 tane automasage bı anda gelıyo ve oyuncuların pc sını kastırıyor[DOUBLEPOST=1397752638,1397752547][/DOUBLEPOST]ve lag yapıyor yardım edin
Bu plugin paketinde otomatik mesaj sistemi tamamen size bırakılmıştır.
Yani pakette hali hazır oluşturulmuş bir otomatik mesaj seti yok.
Kendi oluşturduğunuz otomatik mesajları silmek için;
/announce delete 1
Eğer ki birden fazla duyurunuz var ise komutu tekrar ve tekrar girin.
Zaman aralığını değiştirmek için
/announce interval <zaman>
(Sadece v5.7 [3.8.1] paketinde geçerlidir.)

Bu pakette her hangi bir otomatik mesaj yok. Otomatik mesaj sistemi isteyenler kendileri paket ile birlikte gelen "Düzenleme.txt" dosyasının rehberliğinde kendi dilediği mesajları koyuyor. Eğer ki bu paketi kullanmıyor veya pakete farklı bir otomatik mesaj sistemi sağlayan eklenti yüklediyseniz lütfen bildirin.

LegendMoon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak duyurularımda bunlar yazıyor ama ilk girdiğinde bunları yazıyor oyuncularda sureklı yazıyomus

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
Bak duyurularımda bunlar yazıyor ama ilk girdiğinde bunları yazıyor oyuncularda sureklı yazıyomus

Canım bak
PAKETTE NE AUTOMESSAGES EKLENTİSİ VAR NEDE AYARLANMIŞ OTOMATİK MESAJ VAR!
Hangi paketi kullanıyorsun veya kim yaptı bunu hiçbir bilgim yok ve beni ilgilendirmez.
Elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorum hala aynı şeye zorluyorsun paketimde otomatik mesaj yokken sen gelip tamamen senin paketin diyorsun
Adam gibi yardım etmeye çalışıyorum adam gibi dinle
Öncelikle şunu anla; bu paketten değil o eklenti ve mesajlar.
Eğer o mesajı görmek istemiyorsan "AutoMessages" eklentisini sil ve adam gibi paketten otomatik mesaj sistemini yükle.(ScheduledAnnouncer)
Nasıl otomatik mesaj belirleyebileceğin paket ile birlikte gelen rehberlerde bulunmakta.

MinecrafTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Abi admin girişi nasıl yapıyoruz.[DOUBLEPOST=1397764565,1397764148][/DOUBLEPOST]Abi kendimizi admin nasıl yapıyoruz.