byMasterTurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ki maalesef, iDisguise eklentiside çalışmıyormuş..

Demek ki neymiş arkadaş her gördügün videoya inanmayacaksın..

alaycikus

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hamachide kullanıyom çok hata veriyo oyundan atıyo

DellBoyM

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pluginler vds üzerinde yapıldığı için hata veriyordur

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

NitradoTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Nitrado.net 'den alınan Serverlara Bu plugin paketlerini yüklemeyin.
Çok sayıda Hatalar ve Gereksiz pluginler içerdigi için Panelde hatalar da bi okadar çok oluyor.
Paket Bizim sistemimize göre düzenlenmedigi için, rasgele olusturulmus gibi bir izlenim sunuyor.

Yükleyen herkesde Bu plugin paketinin çok sayıda hataları mevcut.
Bazıları güncel pluginler degil
Bazıları Aynı işlevi görenlerden
Bazıları ise Essentialsda zaten yapılmakta olanlar
ve en öncemlisi de Bazı pluginler yerine Panel özelligi otomatik mevcut. Panelde olan birşeyin manuel olarak pluginini yüklemekte dogru olmuyor.

Bu Sebeple Bu plugin paketini Yüklemeyin.

Hatalar var diye Ticket gönderdiginizde artık Paketi silmenizi önerecegiz.

UnioDex

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nitrado.net 'den alınan Serverlara Bu plugin paketlerini yüklemeyin.
Çok sayıda Hatalar ve Gereksiz pluginler içerdigi için Panelde hatalar da bi okadar çok oluyor.
Paket Bizim sistemimize göre düzenlenmedigi için, rasgele olusturulmus gibi bir izlenim sunuyor.

Yükleyen herkesde Bu plugin paketinin çok sayıda hataları mevcut.
Bazıları güncel pluginler degil
Bazıları Aynı işlevi görenlerden
Bazıları ise Essentialsda zaten yapılmakta olanlar
ve en öncemlisi de Bazı pluginler yerine Panel özelligi otomatik mevcut. Panelde olan birşeyin manuel olarak pluginini yüklemekte dogru olmuyor.

Bu Sebeple Bu plugin paketini Yüklemeyin.

Hatalar var diye Ticket gönderdiginizde artık Paketi silmenizi önerecegiz.

Bir kaç hafta önce bende söyledim. Fakat taşlanarak buradan gönderildim. İyi olmuş bu yorum.

alaycikus

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Grup managerde sorunvar adminde yazi sadece kirmizi değişmiyo yanlis bilmiyosam bide pvp kapalı nasil acıcam

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
3.8.1 Güncellemesi yayınlanmıştır.
Yeni güncelleme ile birlikte gelen tüm yenilikler ve değişiklikler için
Konuda bulunan "Güncelleme Kayıtları" adlı başlığı inceleyebilirsiniz.
Kısaca güncelleme hakkında;
- @NitradoTR sunucularında gerçekleşen tüm sorunlar, hatalar ortadan kaldırıldı.
- Essentials tamamen türkçeleştirildi. (Essentials eklentisi güncellendiğinde yeni %100 Türkçe dil seçeneği tüm Essentials eklentilerinde bulunacaktır.)
- Birçok eklenti silindi.
- Sohbet sistemi, küfür filtreleri yeniden gözden geçirildi.
- Eski güncelleme sürümünde bulunan kendi eklentim, "Hosgeldin" eklentisi geliştirilerek yeni ismi "Hos-Geldin" ile yeniden pakette yerini almıştır.
- Artık oyuna her hangi bir oyuncu girdiğinde yapılan duyurular oyun içerisi komutlar ile düzenlenebilir hale getirildi.
- Essentials eklentisinin ayarlar bölümü(config.yml) tamamen yeniden Türkçeleştirildi.
- Essentials eklentisi ile birlikte birçok eklenti güncellendi.
- Tüm Essentials komutlarına alternatif bir Türkçe komut eklendi.
Çok daha fazlasını görmek için, deneyin.
Paket adım adım mükemmelliğe yükseliyor ve bu adımlar sizin sayenizde ilerliyor.

Son düzenleme:

iFredy

Play.FunnyPvP.Net
En iyi cevaplar
0
3.8.1 Güncellemesi yayınlanmıştır.
Yeni güncelleme ile birlikte gelen tüm yenilikler ve değişiklikler için
Konuda bulunan "Güncelleme Kayıtları" adlı başlığı inceleyebilirsiniz.
Kısaca güncelleme hakkında;
- @NitradoTR sunucularında gerçekleşen tüm sorunlar, hatalar ortadan kaldırıldı.
- Essentials tamamen türkçeleştirildi. (Essentials eklentisi güncellendiğinde yeni %100 Türkçe dil seçeneği tüm Essentials eklentilerinde bulunacaktır.)
- Birçok eklenti silindi.
- Sohbet sistemi, küfür filtreleri yeniden gözden geçirildi.
- Eski güncelleme sürümünde bulunan kendi eklentim, "Hosgeldin" eklentisi geliştirilerek yeni ismi "Hos-Geldin" ile yeniden pakette yerini almıştır.
- Artık oyuna her hangi bir oyuncu girdiğinde yapılan duyurular oyun içerisi komutlar ile düzenlenebilir hale getirildi.
- Essentials eklentisinin ayarlar bölümü(config.yml) tamamen yeniden Türkçeleştirildi.
- Essentials eklentisi ile birlikte birçok eklenti güncellendi.
- Tüm Essentials komutlarına alternatif bir Türkçe komut eklendi.
Çok daha fazlasını görmek için, deneyin.
Paket adım adım mükemmelliğe yükseliyor ve bu adımlar sizin sayenizde ilerliyor.
[DOUBLEPOST=1397590361,1397590289][/DOUBLEPOST]Az once Yanlıslıkla Yazdım Ama Benim Serverimde FrameProtect Çalışmadı Bi Halledermisn Yada Benden Kaynaklanan Sorun mu?

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
[DOUBLEPOST=1397590361,1397590289][/DOUBLEPOST]Az once Yanlıslıkla Yazdım Ama Benim Serverimde FrameProtect Çalışmadı Bi Halledermisn Yada Benden Kaynaklanan Sorun mu?
FrameProtect eklentisini ayrıca etkinleştirmene gerek yok.
Elindeki her hangi bir eşya tablosunu yerleştirdiğinde, FrameProtect eklentisi o eşya tablosunu senin üzerine kaydeder ve o tabloya senden başka hiç kimse (OP dışında) dokunamaz.
Yeniden denemenizi eğer ki bu denemenizdede olmaz ise, manuel sistemi deneyelim;
Koyduğun eşya tablosunun yanına gel ve tabloya doğru bak daha sonra /fp protect komutunu gir.
Bu yöntemlerin hiç biri işe yaramıyorsa paketi yeniden yüklemeni veya sadece içerisinden FrameProtect eklentisini almanı öneriyorum.

V

VerectusGC

Ziyaretçi
Plotmeden Arsa Oluşturamıyorum ? /MV Create Plotworld normal -g plotme yazıyorum normal dünya oluşturuyor.

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
Plotmeden Arsa Oluşturamıyorum ? /MV Create Plotworld normal -g plotme yazıyorum normal dünya oluşturuyor.
PlotMe ve Mutliverse-Core eklentilerini az önce mesajın üzerine denedim ve ikisindede bir soruna rastlamadım.
Şimdi daha önceden oluşturmuş olduğun arsa dünyasına ait tüm verileri temizle ve sırasıyla talimatları izle;
/mv create plotworld normal -g PlotMe
/mv tp plotworld
Komutlarını izlediğinde bir dünya oluşturup, o dünyaya ışınlanmış olacaksın.
Normal bir dünya çıkması ya "PlotMe" eklentisinin olmadığına yada dünyanın doğru yüklenmediğine bir işarettir.
PlotMe eklentisinin olduğuna emin ol ve talimatları tekrar dene.[DOUBLEPOST=1397593674,1397593276][/DOUBLEPOST]Az önce yaptığım testten bir görüntü;

V

VerectusGC

Ziyaretçi
PlotMe ve Mutliverse-Core eklentilerini az önce mesajın üzerine denedim ve ikisindede bir soruna rastlamadım.
Şimdi daha önceden oluşturmuş olduğun arsa dünyasına ait tüm verileri temizle ve sırasıyla talimatları izle;
/mv create plotworld normal -g PlotMe
/mv tp plotworld
Komutlarını izlediğinde bir dünya oluşturup, o dünyaya ışınlanmış olacaksın.
Normal bir dünya çıkması ya "PlotMe" eklentisinin olmadığına yada dünyanın doğru yüklenmediğine bir işarettir.
PlotMe eklentisinin olduğuna emin ol ve talimatları tekrar dene.[DOUBLEPOST=1397593674,1397593276][/DOUBLEPOST]Az önce yaptığım testten bir görüntü;
Plotme Yüklü , Ama Ben plotme yazıyorum PlotMe Mi Olacak ? Ondanda Kaynaklanabilirmi