Nitrado Gerçekleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bana kalırsa Nitrado güzel game server'lar veriyor fakat eğer büyük serverlar kurucaksanız nitrado biraz yetersiz kalabiliyor.Ama bence adama laf etmeyin Lehamam'ın anlattığına göre facebook sayfasını ele geçirmeyi denemişler bu olabilir herkes reklamının yapılmasını ister ve eğer bu bir anlaşmada varsa normaldir.Lehamam'ın güzel bir serverı vardı artık yok ama , Nitrado sizde övünmeyin işte o serverı bulamazdı felan ben olsam size vericeğim parayla gider VDS sunucu alır onda kurardım mc'yi.

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
nitrado bu ülkeye gelmiş tek düzgün hostingtir LeHamam dan zaten sadece bunu beklerdim

Axev

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Geçmiş,olsun başka söylenecek bir söz yok. ^^

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Batu adamlar 2 ay bedava kaliteli bir server aldı ve reklam vermediler buna ne diyceksin ?
Yaptıkları DOLANDIRICILIK veya BELEŞÇİLİK filan falan.
Sen hala git Lehamam denen 2 tane dolandırıcıya inan.

Mert_Turhan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen ben Nitrado olsam lehamam ı mahkemeye verirdim böle yalancılık olmaz
Tmm haklısınız LeHamam yanlış yaptı ama sizin İmHai ye sahtekar deme hakkınız yok. Siz şu an nitradoyu hem savunuyosunuz hem de birlikte çalıştığı imhai ye karşı geliyorsunuz . Anlamadım Axitr den misiniz nitradodan mısınız

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Tmm haklısınız LeHamam yanlış yaptı ama sizin İmHai ye sahtekar deme hakkınız yok. Siz şu an nitradoyu hem savunuyosunuz hem de birlikte çalıştığı imhai ye karşı geliyorsunuz . Anlamadım Axitr den misiniz nitradodan mısınız

Sahtekar deme hakkımız var. Anlaşma şartlarını kabul etsin(reklam yapmak zorunda) sonra beleş server kullansın reklam yapmasın sahtekar değilde ne dicez şimdi ?

Utho

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nitrado Türkiyede Olmadan Önce Yada Ben Daha Bilmiyoken Düşünürdüm Nerden Alcağımı Felan Ama Şimdi Server Türü Nasıl Olsun Diye Düşünüyorum. Açıkçası Nitrado Hem Kaliteli Hem Güvenilir Hemde Dürüstdür. I Love You Nitrado <3[DOUBLEPOST=1390642593,1390642349][/DOUBLEPOST]
Nitrado Türkiyede Olmadan Önce Yada Ben Daha Bilmiyoken Düşünürdüm Nerden Alcağımı Felan Ama Şimdi Server Türü Nasıl Olsun Diye Düşünüyorum. Açıkçası Nitrado Hem Kaliteli Hem Güvenilir Hemde Dürüstdür. I Love You Nitrado <3
Server Alırsan Nitrado'dan Alcan! Bi Kere Bi serverda Admin İdim. Reklam Yaptım Builder Alımı Var Diye 2-3 Kişinin Dedii Nitradodan Mı Aldın Ordan Alırsan Gelirim Anca Oldu.... Daha Nitrado Hikayeleri Bol Bende Hepside İyi Yönde

>>>Herkese İyi Forumlar Nitrado'yu Kötülemeyin Arkadaşlar<<<

__NiqhtRide__

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar. Geçen günde youtube'a kimse video koymadığından LeHamam'ın hunger games'i ne denk geldim. Normalde Ahmet abi ile aralarında geçenlerden sonra takip etmiyordum. Biliyorsunuz ki LeHamam'ın bir server'ı vardı ve bunun hostingini reklam karşılığında Nitrado karşılıyordu.

Şimdi gelelim asıl yere. Benim Nitrado'yu kazıklayıcı diye çıkarma gayem yok. Hatta yeri gelir server bile alırım. Önemli olan video'yu izleyip aklınızca bazı dersler çıkarmanız. O yüzden yaşı küçük olup düşünemeyecekler video'yu izlemeden devam etsin. Bi eksikleri olmaz.

Ayrıca dedigim gibi, nitrado şirketlerinden server alacaklar için açtım bu konuyu. Göremeyenler olacağı için. hiçbir art niyet yoktur. Hatta fark ettiyseniz ben Nitrado'nun yaptığı çekilişlere bile katılmaktayım. İyi günler.

Sen beğenmeyebilirsin ama bütün dünya arasında en iyi hosting Nitrado

Hangi hosting serveri alır almaz sana Serverini veriyor

Bide sen nerden biliyorsun o video dışında olup biteni

Telefondan yazıyorum hatalı yazarsam ozurdilerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...