Nitrado Gerçekleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Batu.

Fus-Ro-Dah!
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. Geçen günde youtube'a kimse video koymadığından LeHamam'ın hunger games'i ne denk geldim. Normalde Ahmet abi ile aralarında geçenlerden sonra takip etmiyordum. Biliyorsunuz ki LeHamam'ın bir server'ı vardı ve bunun hostingini reklam karşılığında Nitrado karşılıyordu.

Şimdi gelelim asıl yere. Benim Nitrado'yu kazıklayıcı diye çıkarma gayem yok. Hatta yeri gelir server bile alırım. Önemli olan video'yu izleyip aklınızca bazı dersler çıkarmanız. O yüzden yaşı küçük olup düşünemeyecekler video'yu izlemeden devam etsin. Bi eksikleri olmaz.

Ayrıca dedigim gibi, nitrado şirketlerinden server alacaklar için açtım bu konuyu. Göremeyenler olacağı için. hiçbir art niyet yoktur. Hatta fark ettiyseniz ben Nitrado'nun yaptığı çekilişlere bile katılmaktayım. İyi günler.

NitradoTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
RayzOnline

Reklam'dan Ticaretten anlamayan insanlara Biz Ne Anlatalım?

O adamlar 1.5 - 2 Ay serverımı Kullandı ve Anlaşmadaki Maddeleri uygulamadıkları için Anlaşma iptal edildi.

Onlar bize Biz Reklam yapamayız deselerdi öyle bi serverı Rüyalarında görürlerdi

Ben ne bir şey diyemeyim? kim ki onlaR? Biz sessiz kalıyorsak bu Büyüklüğümüzdendir. Biz daha birçok olan dönen Komploloara ses çıkartmıyoruz, bu çekirdekleremi çıkartalım sesimizi?

Gününüzün her alanında Reklam mevcut. Reklam olmayan hiçbir kuruluş Ayakta duramaz.
Kullanıp sürekli mesaj yazdıgınız bu forum bile..

Bu foruma Biz ve bizim gibi şirketler Reklam verecekki bu forum ayakta dursun, Gider ve Masraflarını çıkartsın..

Ki biz zaten bilinçli insanlarla çalışmak istiyoruz. sizin yeteri kadar bilginiz yoksa bizden server almamanız dogru karardır. Teşekkürler.

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
RayzOnline

Reklam'dan Ticaretten anlamayan insanlara Biz Ne Anlatalım?

O adamlar 1.5 - 2 Ay serverımı Kullandı ve Anlaşmadaki Maddeleri uygulamadıkları için Anlaşma iptal edildi.

Onlar bize Biz Reklam yapamayız deselerdi öyle bi serverı Rüyalarında görürlerdi

Ben ne bir şey diyemeyim? kim ki onlaR? Biz sessiz kalıyorsak bu Büyüklüğümüzdendir. Biz daha birçok olan dönen Komploloara ses çıkartmıyoruz, bu çekirdekleremi çıkartalım sesimizi?

Gününüzün her alanında Reklam mevcut. Reklam olmayan hiçbir kuruluş Ayakta duramaz.
Kullanıp sürekli mesaj yazdıgınız bu forum bile..

Bu foruma Biz ve bizim gibi şirketler Reklam verecekki bu forum ayakta dursun, Gider ve Masraflarını çıkartsın..

Ki biz zaten bilinçli insanlarla çalışmak istiyoruz. sizin yeteri kadar bilginiz yoksa bizden server almamanız dogru karardır. Teşekkürler.

Çok Haklısınız En Kısa Zamanda Server Almaya Çalışacağım

ImperialOnline

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Siz Kalkmış Şimdi Kendi Serverlerini Çökerten , Güvence Garantisi Veren (Yalandan) , 7 Dil Bilen Eleman Aldık Diyen V.b. Vaatler veren Küçük hosting şirketlerine taraftar oluyorsunuz adam size demişki 7 Dil bilen eleman aldık nereye alıyorsun kardeşim sen adam herhalde Google Chromenin çevirisinden bakıp bakıp Bunları kandırıyor Neyse Diyecek fazla lafım yok NitradoTr Gereken lafı gereken yerde söylemiş Çocuklarla uraşmaya vaktimiz yok kolay gele ...

HEDİYEM OLSUN.

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben dün nitradodan bir server kiraladım tek sorun türkçelestirmenin o kadar iyi olmaması diğer yandan çok güzel bir game hosting.

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende Nitradodan Server Alacağım Bu Yorumları Okuyunca Daha Da Heveslendim Almaya.

Batu.

Fus-Ro-Dah!
En iyi cevaplar
0
İçerik JusticeWhip tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

ImperialOnline

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardesim Senin Beynin Küçük İşte Yazdıklarımı Anlasaydın Zaten Böyle Bir Cümle Kurmazdın .

Lumia

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bende Deneme Serveri Kiralamıştım (2TL) Karşılığı Gayette Memnundum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...