Arama sonuçlarınız

1. A

GameTürk Faction / PvP / Boss / Repair / Sanal Market / İnternetten VIP Alma! (GameTurk.nitrado.net)

Furkan Huba Çok Yardım Etmiştim Bi Adımı Yazar İnsan :D Ben Faruk Sw Süper Güncel++
  2. A

MyBB Forum | Google Seo Plugini

Forum yazılımı değiştirdim vBulletin oldu :P
  3. A

Kendi forumumda kullanıyordum zaten çok güzel bir plugin daha hızlı index alıyorum. Yine de teşekkürler :D
  4. A

En azından biraz editleyebilirdin -_-
  5. A

Şimdiye Kadar Aldığını En Düşük Not Kaç?

Hayatımdaki en düşük not 72 ile Türkçe olmuştu :(
  6. A

Nitrado Gerçekleri

Nitrado'dan iyisi yok daha fazla söze gerek yok :D
  7. A

>>TheLegend<< | v5.7 [3.8.1] Plugin Paketi | Hatasız - Sorunsuz - Açıksız - Güncel - Türkçe | 1.7.2

Paketin son sürümünü kullanıyorum. Plotme dünyası zaten oluşuyor. Ayrıca kodlarıda doğru girmişim. Bu hata neden kaynaklanıyor anlamadım.
  8. A

>>TheLegend<< | v5.7 [3.8.1] Plugin Paketi | Hatasız - Sorunsuz - Açıksız - Güncel - Türkçe | 1.7.2

Plotme'de hata var plotme dünyası oluşturmama rağmen burası bir arsa dünyası değil diyor plotlar önümde ama bu hata mesajı gitmiyor ayrıca /p auto çalışmıyor /p claimde ise demin bahsettiğim hata mesajı geliyor. Onun haricinde süper plugin teşekkürler @>>TheLegend<<
  9. A

Merhaba :)

İyiyim :)
  10. A

AxiTR ********

katılan kişiye katılana katılana katılıyorum. :S konu kilit
  11. A

1.7.2 Command Block Ta Summon Komutu Hatası!

1. Si zaten çözmüştüm, 2. si gerçekten konu hort oldu kilitleyin adminler @craft_man @DotNet
  12. A

Atlayici / 1.7.x - 1.6.x / V1.0 / Blok Üzerinde Zıplama!

Çok güzel eline sağlık. Şu config olayını tam anlamıyla oturtabilirsem benim de güzel pluginlerim olacak diye düşünüyorum -_- Ki şu anda config dosyası kullanabilen tek bir pluginim var o da senin yardımınla tam oldu
  13. A

Sunucumun Sitesine Authme Entegrasyonu

Google'da çok araştırma yaptım ama sonuç 0 yine de teşekkürler çok yardımcı oldunuz.
  14. A

ben mybb forum yazilimi kullaniyorum bunu mybb'nin neresine entegre edeceğim? bu son sorum yardım edersen çok sevinirim
  15. A

Kardeş lütfen ben php anlamıyorum bi güzellik yap
  16. A

Tamam bu kısmı ayarladım da forumumun girişini bu kullanıcı adı ve parolaları kullanarak yapmasını nasıl sağlarım?
  17. A

Biraz daha açıklarmısın kardeşim bide authme de nereyi yapılandıracağımı ve veri tabanını foruma nasıl ayarlayacağımı
  18. A

Herkese merhaba. Sunucum var ve siteme authmeyi entegre etmek istiyorum. Yani Authme ile sunucuma kayıtlı olan oyuncular forumda da kayıtlı olacaklar aynı şifreyle. Bu mümkün mü ve mümkünse nasıl yapılabilir? @ByNovem @SmT287 @™Å┬ÄßÉ┌ķ™
  19. A

Türkiyede Minecraft'ın Durumu

Kardeşim sana %100 katılıyorum. Ne zaman oh adam gibi %100 survival sunucu bulsam kapanıyor. Niye bu insanlar kolaylığa alışmış. Lapisi tercih ediyorlar. Şimdi yeni bir sunucu daha bulmuştum. Full survivaldı belki zor kasılıyordum para vs. yoktu ama zevk alıyordum oyundan. Bir baktım bugün...
  20. A

Bildirimsizlikten Sıkılanlar Buraya!

Evet ilk konumuz ne olsun?
  21. A

Bildirimsizlikten Sıkılanlar Buraya!

Bana Uyar Haydi Başlayak ;)
  22. A

Uzun Bir Bekleyişin Sonunda GriefYok v2.0 (v1.1) Yeni Sürüm [Kendi Yapımım]

Aslında C# bildiğim için. C# ile Java çok benzer diller. Ve teşekkür ederim :)@>>TheLegend<< Birde senden dinleyelim plugin nasıl olmuş? Sen bu konularda ustasın bir yorum yapar mısın?Arkadaşlar bazı kişilerden mesaj aldım. Küçük bir dipnot düşüyorum. /griefyok yenile komutu ile config.yml'den...
  23. A

Minecraft 1 Nisan Şakası

Aynn bide şarkı çalarken köylüde şarkı söylüyo :D
  24. A

Bir Eğlence Mapı Anlatım İçerde :)

Map süper eline sağlık
  25. A

Uzun Bir Bekleyişin Sonunda GriefYok v2.0 (v1.1) Yeni Sürüm [Kendi Yapımım]

Hala anlamıyorum herkes denemiş ama bende indirme sayısı 0 gözüküyor herhalde dosya.tc nin bugu D: