AxiTR ********

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Küçük eğlenmek için kişi kapesitesi 125'i aşmayacak bir sunucu alıcaksan nitrado en iyisi diyebilirim.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Hortlamak ?[DOUBLEPOST=1397551723,1397551274][/DOUBLEPOST]
Atılan son yorum 2-3 hafta önce atılırsa ve sen bir yorum atıp konuyu güncellersen bu hortlatmak olur konu zaten iyi içerikli bir şeyde değil kavga olabilir böyle konuları hortlatmak tehlikeli.

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
eyw VirtualSunucum'u denicem adamlar ciddi gözüküyor bu işte uygun fiyatlarıda var.
VirtualSunucum en kazık hosting. Yalan dolanla işleri. Server bile açdıklarını görmedim! Geçenlerde bi adamı daha dolandırmışlar. Adam ssleri felan attı. O hosting çöp, Sana söyliyim. Boşyere gitmesin paran. Bence Nitrado, Batı Host veya YKTHosting'i tercih etmelisin. İşlerinde usta Hosting Şirketleri bunlar.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
konuyu kitleyin lütfen kimse hortlatmasın

SkyTorch

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Katılmıyorum. Ben axitr'den 3 kere sv açtim 3'üde full çekti. gayet iyi bi hosting paneli kullanamiyosunuzdur.

kaptan647

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aaa yigit r10 da sattıklarınla aynı resimler..sende karar ver satıcanmı müsterileremi vercen
satıcağın derken ? bu sunucuların hiç biri satılmıyıcaktı. 910 geçici olarak kiralanıcaktı birine oda vazgeçildi ve hizmete sokuldu. Bilip bilmeden yorum yapıp milletin aklını karıştırmayın