Türkiyede Minecraft'ın Durumu

Heloper

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Al bi Premium gir yabancı serverlara boşver gerisini :D

• Beğen
Reactions: DIO

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
düşünsenize fact swleri basıyoz. 50 kişi bi fact kurup swyi çökertip survivali baştan tahta oturtuyo. adam zaten 50 tane enchli elma yese o karşısındaki düz setli önde 25 kılıclı arkada 25 okcuyu görünce kaçar :D

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
düşünsenize fact swleri basıyoz. 50 kişi bi fact kurup swyi çökertip survivali baştan tahta oturtuyo. adam zaten 50 tane enchli elma yese o karşısındaki düz setli önde 25 kılıclı arkada 25 okcuyu görünce kaçar :D
Keşke o günleri görsek, tabi senin gibi düşünen 50 kişi varmıdır bilmem olsa ne güzel olur ya, tabi çocuklar basınca oynanmaz oldu.

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Hepinizi Craftoloji adlı servere davet ediyorum orada lapis vip saçmalığı yok ve forumun resmi sunucusu. Eminim çok seversiniz. 10 GÜN SONRA AÇILIYOR.
www.craftoloji.com

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Benim hazirladigim faction sistemi köy kale ve şehirleri ele geçirerek dünyayi ele geçirmeye çalismak kale işgalleri falan npc koruyucular tonla sistem çok güzel olucak :D ama enchli elma kapali :D

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Açılan sunucuların değeri bilinmiyor . Bilinicek olsa en başta ben açarım herhalde .

Güzelİnsan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ulan hepiniz böylesiniz lafa gelince anti lapis. ben raid server açtım [bilenler vardır] 2-3 kişi bile girmiyor millet lapis kazmaya meraklı ama antilapis çok ben hiçbirini göremedim nedense antilapis diyenlerin hepsi şu an lapis kazıyordur muhtemelen[DOUBLEPOST=1402306827,1402306290][/DOUBLEPOST]ulan yine okudum sinirlendim ulan hile kullanınca zevki olmaz diyosunuz ama bu hileyi çıkaran sizn gibi ler...
bende başta aynı fikirdeydim hile kullanınca sevki çıkmıyordu ama sen kullanmıyosun o sunucuda 1 kişi bile kullansa kul hakkına giriyor ya herkes kullanacak ya hiçkimse kullanmayacak 1 kişi bile kullansa ben enayimiyim ben niye emek vereyim diosun adam çarçur ediyor emeğini

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
ulan hepiniz böylesiniz lafa gelince anti lapis. ben raid server açtım [bilenler vardır] 2-3 kişi bile girmiyor millet lapis kazmaya meraklı ama antilapis çok ben hiçbirini göremedim nedense antilapis diyenlerin hepsi şu an lapis kazıyordur muhtemelen[DOUBLEPOST=1402306827,1402306290][/DOUBLEPOST]ulan yine okudum sinirlendim ulan hile kullanınca zevki olmaz diyosunuz ama bu hileyi çıkaran sizn gibi ler...
bende başta aynı fikirdeydim hile kullanınca sevki çıkmıyordu ama sen kullanmıyosun o sunucuda 1 kişi bile kullansa kul hakkına giriyor ya herkes kullanacak ya hiçkimse kullanmayacak 1 kişi bile kullansa ben enayimiyim ben niye emek vereyim diosun adam çarçur ediyor emeğini
Cidden ben anti lapisciyim diyen birçok kişi var fakat bende lapissiz serverde 10 kişiden fazla görmedim %50 si zaten lapis istiyordu o başka.