Türkiyede Minecraft'ın Durumu

BYYARALIQRALL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Avira anti bebe :lol:

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
raid bebe kovucu :D adamlara sinek muamelesi çektik işi abarttık :D Harbiden şu bebelerden kurtulmalıyız ama :(

LapisDüşmanı

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bebe kısmını gördüm insanlara hakaret olduğunu anladım

Son düzenleme:

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence de böyle bir şey yapalım. Bebeler girmesin. Zorluk eskisi gibi olsun. Yalnız illa ki ender ejderi mi? Wither daha zor :D
Dünyada ya da Netherde Wither zor ama Endde Enderdragon kristaller olduğundan daha zor oluyor. Hardcore Ender Expansion modu kuralım.

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dünya düzenleme işi benden olabilir B) Normal ama lapissiz bir yer olabilir. Bebeler en fazla lapisi sever. Lapis koymazsak bebeler uğramaz bile. Normal Minecraft'ı bebeler açmaz bile.

Sadece 6 adet plugin map yok bşi yok. Full survival. 30 - 40 KİŞİ Survival attığımızı düşünsene acaip güzel olur.

• Beğen
Reactions: DIO

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sadece 6 adet plugin map yok bşi yok. Full survival. 30 - 40 KİŞİ Survival attığımızı düşünsene acaip güzel olur.

süper olur :) gruplar halinde o maden senin bu maden benim gezer, zorluklara katlanır, "abi bi domuz eti versene" demenin muhteşem hissini öğreniriz.

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
süper olur :) gruplar halinde o maden senin bu maden benim gezer, zorluklara katlanır, "abi bi domuz eti versene" demenin muhteşem hissini öğreniriz.
Katılıyorum. Yeri gelir aynı anda 30-40 kişi tek seferde 50 60 stack odun toplar, yeri gelir köy yapar, Yeri gelir elmas paylaşır, yeri gelir ordu kurup enderi basarız. acaip süper olur. Hatta ekip bile kurulur. Herkes kendi mc ekibini toplar belki 100 200 kişilik bir ekip oluşturabiliriz.
Ve sonra büyük işlere BİRLİKTE Adım atabiliriz.

BYYARALIQRALL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Axitr den sonra 2 ci efsane serverin doğuşuna tanık oluyoruz

BYYARALIQRALL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Servere adda bulalım

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Katılıyorum. Yeri gelir aynı anda 30-40 kişi tek seferde 50 60 stack odun toplar, yeri gelir köy yapar, Yeri gelir elmas paylaşır, yeri gelir ordu kurup enderi basarız. acaip süper olur. Hatta ekip bile kurulur. Herkes kendi mc ekibini toplar belki 100 200 kişilik bir ekip oluşturabiliriz.
Ve sonra büyük işlere BİRLİKTE Adım atabiliriz.

Yani. Ayrıca takım ruhunu öğreniriz. Efsane oluruz. Tabi 10 dakikada elmas set yapan bebelerden kurtulursak. Ben bir elmas kazmayı 1 haftada yapabiliyorum yahu :)

• Beğen

BraveHeart34

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Haklısın Kardes sorunda bu zaten lapisli serverlar bence serverin kalitesini düsürür cünkü cok kolay bir sekilde para kazanılıyo, bu konuyu acmanda iyi olmus...

• Beğen

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hala o Mine Craft ruhunu yaşayamadım ben!
Tek yaşadığım toprak ev zevkiydi ve şu anda kötüleşen sunucular yüzüden de o zevki tadamıyorum ve hiç tadamıyacağım diye korkuyorum.
Şu anda bir sunucuda oynuyorum sunucuda sürekli altta yazı geçiyor ''Sunucumuz %100 Survival'dır'' diye adminlere demeleye tırsıyorum çünkü o kadar kişi admini savunacak.VİP lerde vip evi her şey var anasını satayım 60 lira verip VİP alan çocuğu gördüm sunucuda Pro5 seti var 2 tane ayrıca yüksekelre zıplayıp uçabiliyorlar bunun neresi %100 survival şimdi? Ben daha madenlere rayları kurup inip gitmemiş bir insanım ve 2 yıldır Mine Craft oynuyorum Türkiyenin Mine Craft gidişatı çok kötü ve hemen bir şeyler yapılmazsa çok daha kötü olucak gibime geliyor.

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben minecrafta başladigimda 1.0 veya 1.1di sunucuda 1 kişi bile oyunu bilmiyor 50 kişilik sunucuda 2 faction var 2 factiondada 25 kişi bulunuyor ve sürekli rekabet içindeyiz oyunu hiç bilmiyen ben bu factionun sahibiyim ve her gün demir setlerle savaştigimizi hatirliyorum factliderlerinde en azindan bir elmas eşya oluyor. Asla unutmam öyle bir sunucu bulamadim daha :D

• Beğen

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hala o Mine Craft ruhunu yaşayamadım ben!
Tek yaşadığım toprak ev zevkiydi ve şu anda kötüleşen sunucular yüzüden de o zevki tadamıyorum ve hiç tadamıyacağım diye korkuyorum.
Şu anda bir sunucuda oynuyorum sunucuda sürekli altta yazı geçiyor ''Sunucumuz %100 Survival'dır'' diye adminlere demeleye tırsıyorum çünkü o kadar kişi admini savunacak.VİP lerde vip evi her şey var anasını satayım 60 lira verip VİP alan çocuğu gördüm sunucuda Pro5 seti var 2 tane ayrıca yüksekelre zıplayıp uçabiliyorlar bunun neresi %100 survival şimdi? Ben daha madenlere rayları kurup inip gitmemiş bir insanım ve 2 yıldır Mine Craft oynuyorum Türkiyenin Mine Craft gidişatı çok kötü ve hemen bir şeyler yapılmazsa çok daha kötü olucak gibime geliyor.

haklısın. ben de bu yüzden tek oyuncu oynuyom :)

• Beğen

BYYARALIQRALL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha nitrado nedir bilmezler sunucularinin ip ine nitrado.net falan ekliyorlar
100% lag siz garanti diyorlar pc lag yüzünden hesap makinesine dönüştü
Yeter uleyn !

• Beğen