[ SonOyuncu ] Ortaçağ Savaşları için "Beta Tester" alımları; [AÇILDI]

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu tür şeylere zamanla önlem alınacak. Zaten beta test döneminde adminler de bu oyunu sıklıkla oynayacaktır, bu nedenle küfür gibi durumlar olmaz. Ayrıca emin olabilirsiniz ki, Bir kişi çok uzun bir süre kral kalamayacak zaten. Sıkılıp çıktığında yeni krallık seçimleri başlayacak.
Siz illa bir süre verdikten sonra çıkaracak mısınız yoksa kişi istediği zaman çıkacak durumda mı olacak kral olma süresi?

Denizay22

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adım: Denizay
Nick: SucuksuzYumurta
Kralı tahttan indirme gibi bi şansımız var mı oylamayla vesaire?

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aslında bu oyun günlük değilde sürekli(skyblock gibi) oynansa daha zevkli olur, sonucta büyük bir krallık sistemi, hergün yeniden baslamaktansa herkezin kendini gelistirip sürekli oynaması daha iyi bence.
Hayır.Akılsız bir Kral Baştan Gerekli Stratejiyi Yapmayıp Diğer Krallıklardan Geri Olurlarsa Oyunun Akışını Kendileri için Kötü Etkilemiş Olur.Oda O Krallığın Oyuncuları İçin Kötü bir şey :)

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Bu oyunu güzel ve farklı yapan şey, oyuncuların krallıklara bağlı kalmamaları zaten.

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında minigames şeklinde değilde kalıcı bir rpg olsa çok daha iyi olurdu.Kişinin krallıkta saygınlığı artabilirdi mesela.Yükselerek krallıkta yeni rütbeler alabilirdi.Fakat böyle olunca kısıylı oluyor(ben server her gün değişiyor diye anladım da).

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu oyunu güzel ve farklı yapan şey, oyuncuların krallıklara bağlı kalmamaları zaten.

Ben şey sanmıştım "Oyuncular maden kazıp satıcak ondanda kral vergi toplayıp silah npc si alacak gelişecek" gibi düşündüm.Neyse süpriz olur :)

nightwalker96

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında item silindiği zaman belilri bir yüzdeyle(her item için farklı bir yüzde(mesela cobblestone ve wood için 0.02% gibi)) şans kutusu çıkabilir. Onun içinden de küçük ihtimallerle orta güçlü itemler çıkabilir(çok düşünülmemiş örnekti bu)

Not: Beta tester için 2 sebepten başvurmuyorum.
1) YGS ye hazırlanıyorum
2) Sonoyuncuyu artık oynamıyorum çünkü uzun bir zaman önce günlerimi harcadığım skyblock serverında villager tarlamdaki villagerlar ile trade yapamıyordum bu beni serverdan soğutmuştu aniden :(
(Sitem gibi oldu ama olsun ^^ İçimde kalmasından daha iyidir bence ^^ Umarım yorumumumdan rahatsız olmamışsınızdır)

HPotter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ne zamandır böyle bir proje görmek istiyordum :D Aslında buna benzer bir kaç tane sunucuda oynadım ama istediğim gibi değildi. Burada okuduklarıma göre baya büyük bir şey olacak. :D Beta Tester içinde başvurmak istiyorum.

Adım: Rüzgar
Oyundaki ismim: jlugger
Yaşım: 16
3 yıldır Minecraft oynuyorum.
Başka bir şey söylemem gerekir mi?

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Son yapılan değişiklikler:
Can potu sistemi tamamlandı.
Krallık NPC'lerinin satacağı itemler ayarlandı, NPC'ler satışa hazır.

Bu hafta içi, muhtemelen 2-3 güne kadar kapalı beta açılır.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hani bu gün açılıyodu :(

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Hani bu gün açılıyodu :(
Yetiştirmeye çalışacağımızı söylemiştim, kesin bir şey yok tabi ki de. Gece gündüz bu projede çalışıyoruz emin olabilirsiniz.[DOUBLEPOST=1421668633,1421666896][/DOUBLEPOST]Beta Tester listesi:
IRFN
DonduranAtes
Speaw
ByNovem
Kaanumay
VitesMahmut
nfppwn
KaptanAykin
KaptanUcar
btknctTR
Onuraygun
LaxMean
EmreDSTN
Zekikos
AyGunes
JusticeWhips
Cs0kis
CnHrZzZ
utkuguvencknk
forstaken
61Razz
TheSneakyKiwi
Erenbulbu
azlaaz
Lhaewion
M4xwellou
Moonstalker
GodOfAzure
Secret_wither
Schaffer79
ByMN
iscool12
GokhanReyiz
RecepUygr
EfSaNeMeN26
bluescout
lanetokul
Tobiiiiy
GreenDark41
SilentStorage17
SucuksuzYumurta
jlugger

Bu listede adınız yoksa, bu mesajdan sonra nickinizi yazın, önceki mesajları yeniden kontrol etmeyeceğim.

NOT: Oyun henüz açılmadı.

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yetiştirmeye çalışacağımızı söylemiştim, kesin bir şey yok tabi ki de. Gece gündüz bu projede çalışıyoruz emin olabilirsiniz.[DOUBLEPOST=1421668633,1421666896][/DOUBLEPOST]Beta Tester listesi:
IRFN
DonduranAtes
Speaw
ByNovem
Kaanumay
VitesMahmut
nfppwn
KaptanAykin
KaptanUcar
btknctTR
Onuraygun
LaxMean
EmreDSTN
Zekikos
AyGunes
JusticeWhips
Cs0kis
CnHrZzZ
utkuguvencknk
forstaken
61Razz
TheSneakyKiwi
Erenbulbu
azlaaz
Lhaewion
M4xwellou
Moonstalker
GodOfAzure
Secret_wither
Schaffer79
ByMN
iscool12
GokhanReyiz
RecepUygr
EfSaNeMeN26
bluescout
lanetokul
Tobiiiiy
GreenDark41
SilentStorage17
SucuksuzYumurta
jlugger

Bu listede adınız yoksa, bu mesajdan sonra nickinizi yazın, önceki mesajları yeniden kontrol etmeyeceğim.

NOT: Oyun henüz açılmadı.
Ne zaman açılacak?

Altay1235

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adım soyadım Altay Can. 13 yaşımdayım. Yaklaşık 4 yıldır MMORPG oyunlar oynuyorum. Oyun oynamaya MMORPG ile başladım.. Yani mario falan hariç diyelim. Nickim Arutai. Bunun da saçma bir hikayesi var ama açıklamamın gereği yok herhalde. Daha önce bir Role Play sunucusunda Beta Testerlık yapmıştım gerçi sunucu başarılı olmadı. Eğer bir bug vs. olursa kendi yararıma kullanmayacağıma emin olabilirsiniz. @Raiden_Hartnell 'i referans amaçlı gösterebilirim zaten. 2-3 yıldır minecraft oynuyorum. Skype gerekirse skype: arutai35