[ SonOyuncu ] Ortaçağ Savaşları için "Beta Tester" alımları; [AÇILDI]

ExLifeSS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Adim Furkan
yas : 13
nick : Destam
Yardim Etmek İsterim

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba adım Bora yaşım 17 bende 3 yıldır mc oynuyorum bende tester olmak isterim

alihancrmn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sonoyuncu Adminleri
İlk Önce Bir Şikayetimi Söylemek İstiyorum.Creativede Odun Koyunca Kırılmıyor.Galiba Yaptığınız Oyundan Kaynaklanıyor.Onu Söyleyeyim Dedim.
Birde Mineplex Serverinde Olduğu Gibi Premium Serverlerde Olan Minigamesler Olsa Sevinirim.Zaten Türkiyenin 1 Numaralı Serverisiniz.
Lütfen Mesajıma Bakın. Teşekkürler

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sonoyuncu Adminleri
İlk Önce Bir Şikayetimi Söylemek İstiyorum.Creativede Odun Koyunca Kırılmıyor.Galiba Yaptığınız Oyundan Kaynaklanıyor.Onu Söyleyeyim Dedim.
Birde Mineplex Serverinde Olduğu Gibi Premium Serverlerde Olan Minigamesler Olsa Sevinirim.Zaten Türkiyenin 1 Numaralı Serverisiniz.
Lütfen Mesajıma Bakın. Teşekkürler
Gerekli işlem IRFN tarafından an itibariyle yapıldı. (29.01.2015 04:54)

Altay1235

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Krallıktan kick sistemi, evet o kadar zor. Multi arena sistemini kullanıyoruz, birçok checking var. Bitirince o classı atarım.
Hızlı ok atma herkese aynı olacak, wynncraft'ta gördüm, beğendim, buna da eklemek istedim.
Tab sistemi: 4 krallığın da krallıklarında kimler var onu gösteriyor.
Beta Tester alımları bitti mi?

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Isim: Atilla
Nick: Agane
Uzun zamandir böyle bir sunucu arayış içerisindeydim yapanlar oldu fakat kontrol edemediler Sonoyuncunun herşeyi tamı tamına yapıcağini düşünüyorum ve serverinizda oynamayı dört gözle bekliyorum.

Kalerda

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
İsim: Gökhan
Nick: Grood

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Beta tester alımları oyun kapalı beta olarak açılıncaya kadar sürecektir. Başvuru için bu konuya yazmanız yeterlidir.
Kapalı Beta olarak açmak için yapmamız gereken 7-8 class kodlama kaldı yalnızca, iş yoğunluğuna göre 1 haftaya bitebilir.
Tamamlandığında hepiniz bilgilendirileceksiniz.

Ginsan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İsim: Fatih
Nick: Soullhunter

Sunucudaki guncraft kralıydım. Açıkçası bug bulacağımı sanmıyorum ama yararlı öneriler vereceğime eminim.

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Ben Batuhan Mersinliyim Genellikle Şakacıyımdır :D
Oyundaki Nick: jackhenrywebb Premium

ASUS_Z002 cihazımdan gönderildi

YgiithanKardas

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
minigames yapımında bol şans sadece bir sorun var hile malesef bu oyunu yaptığınızda hileli oyuncular orayı ele geçirmiş durumda olacak ve minigameslerin yine tadı çıkmayacak bence bir plugin gelilştirseniz her minigamese bi tane koysanız:kamera plugini ouncuları izlemede felan yarıyan güzel olmazmı çünkü parkura giriyorum parkurda bile hileler var yere düşmüyolar IRFN bu mesajı be değerlendir lütfen o minigamesde hile kulllananların hile ile üstünlük sağlayabileceği bir şey olmasın yoksa sürekli hileler yener. Mesela flight açıyolar sürekli uöuyolar siz görmüyosunuz neyse IRFN abi bu mesajı değerlendir lütfen[DOUBLEPOST=1422956902,1422956869][/DOUBLEPOST]minigames yapımında bol şans sadece bir sorun var hile malesef bu oyunu yaptığınızda hileli oyuncular orayı ele geçirmiş durumda olacak ve minigameslerin yine tadı çıkmayacak bence bir plugin gelilştirseniz her minigamese bi tane koysanız:kamera plugini ouncuları izlemede felan yarıyan güzel olmazmı çünkü parkura giriyorum parkurda bile hileler var yere düşmüyolar IRFN bu mesajı be değerlendir lütfen o minigamesde hile kulllananların hile ile üstünlük sağlayabileceği bir şey olmasın yoksa sürekli hileler yener. Mesela flight açıyolar sürekli uöuyolar siz görmüyosunuz neyse IRFN abi bu mesajı değerlendir lütfen

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
minigames yapımında bol şans sadece bir sorun var hile malesef bu oyunu yaptığınızda hileli oyuncular orayı ele geçirmiş durumda olacak ve minigameslerin yine tadı çıkmayacak bence bir plugin gelilştirseniz her minigamese bi tane koysanız:kamera plugini ouncuları izlemede felan yarıyan güzel olmazmı çünkü parkura giriyorum parkurda bile hileler var yere düşmüyolar IRFN bu mesajı be değerlendir lütfen o minigamesde hile kulllananların hile ile üstünlük sağlayabileceği bir şey olmasın yoksa sürekli hileler yener. Mesela flight açıyolar sürekli uöuyolar siz görmüyosunuz neyse IRFN abi bu mesajı değerlendir lütfen
Uçma gibi hilelerin tümünü NoCheatPlus'ın son versiyonuna emanet ediyoruz. Bunun dışındakiler ile elimizden geldiğince biz ilgileniyoruz.
Bu oyunda anti knockback hilesi olmayacak, bu minigame içerisinden knockback'i biz çıkardık, daha güzel olacaktır. Düşmeyi kimse sıkıntı etmez, çünkü fall damage de kapalı. Güzel bir oyun zevki olacağına inanıyorum.

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
İrfan başvuruma bakarmisin

ASUS_Z002 cihazımdan gönderildi