[ SonOyuncu ] Ortaçağ Savaşları için "Beta Tester" alımları; [AÇILDI]

61Razz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsim: Bora Yelkenci
Nick: 61Razz
Sunucuda 1 kere bug bulmuştum

Merakla bekliyorum şimdiden kolay gelsin

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
İsim : Mehmet ali yıldız
Nick: TheSneakyKiwi(Aym dı guncraft king B))
Sunucuda bug bulmaktansa daha çok şöyle yapılsa daha mı güzel olur tarzı durumlara bakacağım.

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Güzel bir çalışma umarım ki tutar tester olmak istemiyorum
ama açılınca gireriz Başarılar

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
BetaTester olabilirim (Ama olmam kesin :D)
14, Eren, Erenbulbu

(İçeride bir arkadaş var IRFN abey. Bi bakım çıkıcam :D)

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
İsim: salih
nick: azlaaz
Amac'ım eğlenirken bug bulup ve yardım etmek. :)

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
15 Yaşındayım Günün büyük bölümünde bilgisayar başındayım.Genellikle HUB ve MMORPG sunuculara girerim.Eylenceli kişiliğim var.Ayrıca Beta Tester olmayı çok isterim Bulabildiğim bugları (Neden bilmiyorum ama hep IRFN'a Söylüyorum) hemen iletirim. :)

Ekleme;
Nick: Lhaewion

Son düzenleme:

OnurMnts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaşım: 15
Nick: M4xwellou
2 Yıldır minecraft oynuyorum.
Size yardımcı olmak isterim.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Bu arada arkadaşlar, başvuruda bulunanlar nicklerini yazmayı unutmasınlar. Unutanlar önceki mesajlarını düzenleyip nicklerini eklesinler, bunun için yeni mesaj atmayınız.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Ortaya nasıl bir proje çıkacağını çok merak ediyorum ve bekleyemeceğimden bende beta tester olmak isterim :)
Umarım güzel bir sunucu olur ve mmorpg tarzı sunucuları seviyorum d:

İsmim: Enes
Oyundaki ismim: Moonstalker
Yaşım: 13 (14 gün sonra 14)
Skype: Moonstalker. (Sonda nokta var ayrıca resim olarak şu an forumda kullandığım profil resmim var)

Bu arada bir sorum olacak. Bulduğumuz bugları nereden iletebiliriz ? Forumdan, skypetan veya sunucudan ?

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Oyundan kullandığım nick: GodOfAzure (etkili olacaksa Premium değilim :/)
Yaşım: 14
Açıkça bulduğum bugları kontrol etmek için 1-2 kez uygular sonra söylerim .-. (Basit, herkesin gördüğü şeyleri söylemem merak etmeyin ._.)
Skype: Kullanmıyorsunuz diye biliyorum, lazımsa özelden yazarsanız daha iyi olur ^_^
SonOyuncunun sıkı bir takipçisi değilim. Nedeni kötü olması değil. Küfürün ve reklamın bol olması, yoksa öyle bir sunucu yapmak kolay iş değil ^_^
MMORPG'leri pek sevmem, dolayısıyla PvP meraklısı da değilim (@umut_ ), ama I love RPG ._. Oyunun tek kişilik kısmında baya ilerleyebilirim .-.
Kişilik olarak: I love animes* I love games* Asla çok ciddi olmam ama asla da çok çocuksu olmam .-. Emojiler kullanmadan en fazla 2 cümle yazabilirim O.o

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Ortaya nasıl bir proje çıkacağını çok merak ediyorum ve bekleyemeceğimden bende beta tester olmak isterim :)
Umarım güzel bir sunucu olur ve mmorpg tarzı sunucuları seviyorum d:

İsmim: Enes
Oyundaki ismim: Moonstalker
Yaşım: 13 (14 gün sonra 14)
Skype: Moonstalker. (Sonda nokta var ayrıca resim olarak şu an forumda kullandığım profil resmim var)

Bu arada bir sorum olacak. Bulduğumuz bugları nereden iletebiliriz ? Forumdan, skypetan veya sunucudan ?
Biz sürekli oyunda olacağız, oyundan iletirseniz zaten anında müdahale edeceğiz. Kapalı beta açıldığında çok az miktarda bug kalmış olacak.
Ayrıca oyun full mmorpg değil, mmorpg türü minigame olacak. Şöyle ki, kral kalesini geliştirmek için NPC'ler satın alacak. Krallığın parası, oyunculardan gelen vergiler veya bağışlar ile toplanacak. Oyuncunun yalnızca parası sabit kalmayacak, her oyundan çıkıp girdiğinde parası sıfırlanacak, kalan itemler, leveli vesayire hep saklanacak. Para sıfırlanmasını bilerek yapıyoruz ki oyuna tat gelsin. Her sabah kaleler sıfırlanacak ve ertesi günün kralları kaleyi yeniden geliştirmeye çalışacak.

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ad: Faruk
Soyad: Alpay
Nick: Secret_wither
Hakkımda;
2011'den beri minecraft oyuncusuyum. Tek minecraft ve clash of clans oyunuyorum. Minecraft'ı hiç bıkmadan hergün saatlerce oynarım. Yani sizin ortaçağ minigamenizi beğendim. Seve sevede oynarım. Bana güvenebilirsiniz. Bir bug bulduğum zaman size ananında özel mesaj yoluyla bildiririm yada sonoyuncunun sitesinden yazarım. Sonoyuncu ailesiyle beraber bu işi yapmak bence gurrudur.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Ad Soyad: Karahan Buhan
Nick: Schaffer79

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar skype ve kendinizi tanıtmak zorunlu değil, tabi sizi daha iyi tanıyabilmem için tanıtabilirsiniz. Ayrıca isteyen herkesi beta tester olarak kabul etmeyi düşünüyorum. Bu oyunu geliştirmemize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.