[ SonOyuncu ] Ortaçağ Savaşları için "Beta Tester" alımları; [AÇILDI]

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba adım bora. 17 yaşındayım. Beta tester olabilirim :) Oyunun özelliklerine baktığıma göre SonOyuncuda tutacağa benziyor. Ayrıca IRFN, sizinle başka konular hakkındada konuşmak istiyordum cevabınızı bekliyorum teşekkür ederim.

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Ad - Soyad: Memduh Bucak
Minecraft Nick: SilentStorage17

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Aksiyon Derken? Yani Q Tuşu İle Drop Yerine Farklı Bir İşlevmi Yapıcaz?
Evet. Bir oyuncuya bakarak Q'ya bastığınız zaman:
O oyuncu ile aynı krallıktaysanız; "Hey, yardıma gel burada düşman var!"
O oyuncu ile düşmansanız; "Şimdi işin bitti, gel ve erkekçe savaş benimle!"
Eğer kralsanız; "Herkes **** adlı düşmana saldırsın!"
gibisinden mesajları otomatikmen sistem tarafından gönderilecek.

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekçi yapılmaya çalışıyorsa item silinemez gerçekte yere veya bir demirciye daha sonraki işlerinde kullanması için satabilsek daha mantıklı.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Gerçekçi yapılmaya çalışıyorsa item silinemez gerçekte yere veya bir demirciye daha sonraki işlerinde kullanması için satabilsek daha mantıklı.
Oyuncu envanterindeki itemi isterse siler, isterse arkadaşına gönderir, isterse de krallığındaki tüccara satar.
Krallıktaki Tüccar'ı aktif hale getirebilmek için, Kral'ın krallık parası ile Tüccar NPC'si satın alması gerekir.
Her NPC'den item alındığında NPC'nin aldığı paranın bir kısmı vergi olarak krallık kasasına eklenir.
Yine her düşman öldürdüğünüzde bir miktar para ödülünü siz alırsınız, bir miktar da yine krallık kasasına gider.

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyuncu envanterindeki itemi isterse siler, isterse arkadaşına gönderir, isterse de krallığındaki tüccara satar.
Krallıktaki Tüccar'ı aktif hale getirebilmek için, Kral'ın krallık parası ile Tüccar NPC'si satın alması gerekir.
Her NPC'den item alındığında NPC'nin aldığı paranın bir kısmı vergi olarak krallık kasasına eklenir.
Yine her düşman öldürdüğünüzde bir miktar para ödülünü siz alırsınız, bir miktar da yine krallık kasasına gider.
Krallar adminler mi olacak vipler mi olacak yoksa oyuncular arasından mı seçilecek?

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Krallar adminler mi olacak vipler mi olacak yoksa oyuncular arasından mı seçilecek?
Tüm oyuncuların kral olma şansı olacak. Krallığa ilk giren kişi kral olur. Kral, oyundan veya krallıktan çıktığında krallıkta 5'ten az oyuncu var ise, sistem tarafından rastgele biri otomatikman kral seçilir. Eğer 5'ten fazla kişi var ise krallık oyuncuları yeni kralı seçmek için oylama yapacaklar. Sunucuya katkı sağlayan VIP'lere elbette ki ufak tefek ayrıcalıklar sağlanır, ancak pay2win sistemine ben şahsen karşıyım, bu nedenle parayı veren kral olur sistemi asla olmayacak.

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tüm oyuncuların kral olma şansı olacak. Krallığa ilk giren kişi kral olur. Kral, oyundan veya krallıktan çıktığında krallıkta 5'ten az oyuncu var ise, sistem tarafından rastgele biri otomatikman kral seçilir. Eğer 5'ten fazla kişi var ise krallık oyuncuları yeni kralı seçmek için oylama yapacaklar. Sunucuya katkı sağlayan VIP'lere elbette ki ufak tefek ayrıcalıklar sağlanır, ancak pay2win sistemine ben şahsen karşıyım, bu nedenle parayı veren kral olur sistemi asla olmayacak.
Çok güzel bir sistem olacak elbet ancak kişinin dershanesi olacak açılınca mesela kişi giremeyecek o kadar kral olmaya heveslenip fakat bir kişi hiç alakası olmayan sunucu ile gircek kral olacak.Bu engellenecek mi?(Yani önüne gelene küfreden falan birisi)

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir sistem olacak elbet ancak kişinin dershanesi olacak açılınca mesela kişi giremeyecek o kadar kral olmaya heveslenip fakat bir kişi hiç alakası olmayan sunucu ile gircek kral olacak.Bu engellenecek mi?(Yani önüne gelene küfreden falan birisi)
Anlayamadım, biraz daha açık yazabilir misin?

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anlayamadım, biraz daha açık yazabilir misin?
Anlatmak istediğim bir örnek :
Bir kişi kral rolüne çok uygun vede çok ciddiye alıyor fakat zorunlu olarak sunucuya vaktinde giremedi ve sunucuda onun gireceği ülkenin kralı herkese küfreden terbiyesiz birisi oldu.Buna engel olunacak mı?

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Anlatmak istediğim bir örnek :
Bir kişi kral rolüne çok uygun vede çok ciddiye alıyor fakat zorunlu olarak sunucuya vaktinde giremedi ve sunucuda onun gireceği ülkenin kralı herkese küfreden terbiyesiz birisi oldu.Buna engel olunacak mı?
Bu tür şeylere zamanla önlem alınacak. Zaten beta test döneminde adminler de bu oyunu sıklıkla oynayacaktır, bu nedenle küfür gibi durumlar olmaz. Ayrıca emin olabilirsiniz ki, Bir kişi çok uzun bir süre kral kalamayacak zaten. Sıkılıp çıktığında yeni krallık seçimleri başlayacak.