Rise of Nords

Sunucumuzu Beğendinizmi?

• Çok Beğendim

Kullanılan: 44 57.1%
  • Beğendim

Kullanılan: 8 10.4%
  • Eh işte

Kullanılan: 4 5.2%
  • Kötü

Kullanılan: 1 1.3%
  • Rezalet

Kullanılan: 20 26.0%

• Kullanılan toplam oy
    77

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
SERVER AÇILINCA BİRİ BENİ ALINTILAR YA DA ÖZEL MESAJ ATARSA SEVİNİRİM :)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Sıkıntılar sıkıntılar, Yok neymiş TTNET buraya takamıyormuş alt yapı yokmuş. D-SMART takıcam o derece bunalımdayım :( beyler en geç cumartesi gelir dediler kusura bakmayın, ama bu 2 hafta iyi oldu birçok oyuncu whiteliste alındı lütfen siteden başvurun yeni bir forumda açacağım internetim gelir gelmez. Alımlar daha sonra ordan olcak. Neyse lütfen sorununuz varsa hemen sorun çünkü birazdan çıkmam gerekicek :=)

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sıkıntılar sıkıntılar, Yok neymiş TTNET buraya takamıyormuş alt yapı yokmuş. D-SMART takıcam o derece bunalımdayım :( beyler en geç cumartesi gelir dediler kusura bakmayın, ama bu 2 hafta iyi oldu birçok oyuncu whiteliste alındı lütfen siteden başvurun yeni bir forumda açacağım internetim gelir gelmez. Alımlar daha sonra ordan olcak. Neyse lütfen sorununuz varsa hemen sorun çünkü birazdan çıkmam gerekicek :=)
olley

HyberMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu ttnet insanı kanser eder bizdede böyle yapdılar en sonunda sinirlendik d smart a geçtik .d

Son düzenleme:

Jhonnytesttr

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Minecraft Hesap Adınız:jhonnytesttr

Minecraft Hesabınız Premiummu?:Tabiikide

Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak) :Johnny_Richard

Karakter Hikayeniz:Johnny, acemi bir gemicidir.Birsürü tanıdığı adam vardır.Ama hepsini 2001 de yaşadığı kaza sonucu kaybetmiştir ve yüzerek bir ada bulmuş hayat mücadelesi verirken bu krallığı keşfetmiştir.

Karakterin Kişilik Analizi:Kahverengi saçları vardır.Mavi gözlüdür,19 yaşındadır.

Bu parçadaki /me ve /do emotelerini bulunuz:

/do Sokakta yürüyordum.Alaca karanlıkta yönümü bulmam zordu.
/me Sağ elimi cebime attım, biraz karıştırdıktan sonra sigara paketimi çıkardım.
/me Sağ elimin baş parmağıyla paketin kapağını açtım. Yüz ifadem bir anda üzgün bir ifade aldı.Neden mi? Çünkü paketimde tek dal sigara kalmıştı.

Raiden_Hartnell

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sayfanın Panellerini diyim :D Bakıma Almışlar O yüzdenWhiteliste alımlar gecikebilir haberiniz olsun ve en son 20 kişiydik alınanlar :D

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
GreenDark diger yetkililere soyle whitelistleri usenmeden okusunlar.