Rise of Nords

Sunucumuzu Beğendinizmi?

• Çok Beğendim

Kullanılan: 44 57.1%
  • Beğendim

Kullanılan: 8 10.4%
  • Eh işte

Kullanılan: 4 5.2%
  • Kötü

Kullanılan: 1 1.3%
  • Rezalet

Kullanılan: 20 26.0%

• Kullanılan toplam oy
    77

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Şefır kabul edilenler kalsın birdaha başvurmayalım ya !!
Önceden başvuranları yetkililerden liste aldım onlar kesin bizimle :) alımlar zorlaştırıldı siteyi inşallah şimdi açabilcem kodlamasını bitirdim yoruldum vallahi :D

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
riseofnordswebsite.tk Bir gün içinde yaptığımız basit ama kullanışlı sitemiz :p whitelist sistemi henüz çalışmıyor üstünde oynama yapacağım onuda bugün yapabilirsem bitireceğim :D

SanoralTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben varım dem, ? Greendark almıştı beni . Birde serverde admin / mimar alımı varmı axionlinede vs calısmıstım

ShadowWarrior

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Rpg sunucusu axionline gibi bir faction sunucusuna benzemez rpg bilgin yüksek olması lazım admin olman için yani bu yüzden boşuna uğraşma

SanoralTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Rpg bilgim yüksek . Gta S.a da oynadım mc de oynadım . 4 yıldır rpg oynuyorum .

sticpage

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hesap adı:sticpage
minecraft hesabınız premiummu? evet
Karakter ismim:Balder
Karakter hikayesi: Ben küçüktüm 13 yaşlarımdaydım babam bir balıkçıydı annemin işi yoktu bir gün babamla balık tutmaya gitmiştik. Babam kesinlikle en iyi balıkçıydı o parmak haraketleri, o ipi nasıl çekişi, herşeyiyle o tam bir balıkçıydı uzun bir gündü doğru hatırlıyorsam 6 saat kadar balık tuttuk eve dönme vakti gelmişti. Adamız küçük bir adaydı pek bir özeliği yoktur sadece iyi balıkçılarızdır Evet adamıza 200 metre kala 2 büyük kaya yığnının arasından geçince ne görelim! bütün köy yanıyor babam iri kalın bir sesle, Lanet olası Samiler diye bağırmıştı ben tam olarak ne demek istediğini anlamamıştım. Babam adaya 20 metre kalınca kayıkdan atlayıp hafif bir suyun üstünde yürümeye başladı bana dediği ilk şey ''Burada kal!'' dı fakat dinlememiştim ne düşünüyordumki babamı aramızda 5 metre olarak izliyordum varillerin arkasına saklanarak babamı dövüyorlardı içimden bir ses koş koş babanı kurtar diyordu fakat yapamıyacağımı biliyordum babamı uzun süre dövdükten sonra bir adam geldi kirli bir sakalı vardı saçı çok uzundu ve babamı içeriden aldığı bir masaya yatırıp kafasını kesti ve ben ağlıyordum arkamdan bir samil lerden bir adam benim sesimi duymuş beni o kirli sakallı adamın yanına götürdü ve ilk bana yaptığı şey babamı kafasını yüzüme doğru tutmaktı ona ismini sordum eclipse dedi bir pisliğe göre berbat bir isim ona son dediğim şey seni bulacağım ve babama yaptığın şeyin iki katını yapacağım dedim beni yere bıraktı ve şunu dedi göreceğiz evlat sonra gemilerine binip uzaklaştılar 7 gün boyunca açlık ve susuzluk'dan sonra 1 gemi gelir bir korsan gemisi ismi yok hiçbirşeyi yok beni yanlarına alırlar 23 yaşıma kadar bu gemide büyürüm etrafı soyarak yağmalıyarak fakat içimdeki bir his bu işi bırakıp o adamı bulmak gerektiğini söylüyor beş gün sonra samiller'in gemisi bizim gemimizi patlatır. uyandığımda marry dağlarının kıyılarında uyanırım artık kendi hayatımı kurup eclipse denilen pislik adamı bulup ona ödetebilirim...
kişilik analizi:1.83 boyunda saçları omzunda olan hafif bir vücuda sayip olsada çok zeki bir adamdır
Me ve do emoteleri:
/Me Sokakta yürüyordum.
/me sağ elimi cebime attım
/me sıgara pakedimi çıkartım
/me sağ elimin baş parmağıyla
/do alaca karanlık'da yönümü bulmak zordu
/do paketin kapağını açtım
/do Çünkü paketimde tek bir dal sigara kalmıştı

Umarızki doğrudur

Real_Revenge

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hesap adı:sticpage
minecraft hesabınız premiummu? evet
Karakter ismim:Balder
Karakter hikayesi: Ben küçüktüm 13 yaşlarımdaydım babam bir balıkçıydı annemin işi yoktu bir gün babamla balık tutmaya gitmiştik. Babam kesinlikle en iyi balıkçıydı o parmak haraketleri, o ipi nasıl çekişi, herşeyiyle o tam bir balıkçıydı uzun bir gündü doğru hatırlıyorsam 6 saat kadar balık tuttuk eve dönme vakti gelmişti. Adamız küçük bir adaydı pek bir özeliği yoktur sadece iyi balıkçılarızdır Evet adamıza 200 metre kala 2 büyük kaya yığnının arasından geçince ne görelim! bütün köy yanıyor babam iri kalın bir sesle, Lanet olası Samiler diye bağırmıştı ben tam olarak ne demek istediğini anlamamıştım. Babam adaya 20 metre kalınca kayıkdan atlayıp hafif bir suyun üstünde yürümeye başladı bana dediği ilk şey ''Burada kal!'' dı fakat dinlememiştim ne düşünüyordumki babamı aramızda 5 metre olarak izliyordum varillerin arkasına saklanarak babamı dövüyorlardı içimden bir ses koş koş babanı kurtar diyordu fakat yapamıyacağımı biliyordum babamı uzun süre dövdükten sonra bir adam geldi kirli bir sakalı vardı saçı çok uzundu ve babamı içeriden aldığı bir masaya yatırıp kafasını kesti ve ben ağlıyordum arkamdan bir samil lerden bir adam benim sesimi duymuş beni o kirli sakallı adamın yanına götürdü ve ilk bana yaptığı şey babamı kafasını yüzüme doğru tutmaktı ona ismini sordum eclipse dedi bir pisliğe göre berbat bir isim ona son dediğim şey seni bulacağım ve babama yaptığın şeyin iki katını yapacağım dedim beni yere bıraktı ve şunu dedi göreceğiz evlat sonra gemilerine binip uzaklaştılar 7 gün boyunca açlık ve susuzluk'dan sonra 1 gemi gelir bir korsan gemisi ismi yok hiçbirşeyi yok beni yanlarına alırlar 23 yaşıma kadar bu gemide büyürüm etrafı soyarak yağmalıyarak fakat içimdeki bir his bu işi bırakıp o adamı bulmak gerektiğini söylüyor beş gün sonra samiller'in gemisi bizim gemimizi patlatır. uyandığımda marry dağlarının kıyılarında uyanırım artık kendi hayatımı kurup eclipse denilen pislik adamı bulup ona ödetebilirim...
kişilik analizi:1.83 boyunda saçları omzunda olan hafif bir vücuda sayip olsada çok zeki bir adamdır
Me ve do emoteleri:
/Me Sokakta yürüyordum.
/me sağ elimi cebime attım
/me sıgara pakedimi çıkartım
/me sağ elimin baş parmağıyla
/do alaca karanlık'da yönümü bulmak zordu
/do paketin kapağını açtım
/do Çünkü paketimde tek bir dal sigara kalmıştı

Umarızki doğrudur
bıktım bıktım nalatmaakdan bu seferr yanlışnı söylecimecem bu biraz gerideki yorumlara bak

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Shanliam zaten burdan başvuran alınmıyor artık hiç

ShadowWarrior

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Keşke söyleseydiniz 4 ay sonra açılır diye bizde beklemezdik bu kadar.