Rise of Nords

Sunucumuzu Beğendinizmi?

• Çok Beğendim

Kullanılan: 44 57.1%
  • Beğendim

Kullanılan: 8 10.4%
  • Eh işte

Kullanılan: 4 5.2%
  • Kötü

Kullanılan: 1 1.3%
  • Rezalet

Kullanılan: 20 26.0%

• Kullanılan toplam oy
    77

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar.. Ben Schaffer uzun bir çalışma ardından yapmak istediğimiz şeyi yaptık. Bir roleplay sunucu! Bu işin ciddi, sabır ve zor bir iş olduğunu biliyorum. Kadromuz çok kaliteli forumda Role Play'i en iyi bilen kişilerden oluşmakta.. Kadromuzda Ben, Zangow, Minerkingxx6 ve Tobiiiiy bulunmakta. Sizler için en elimizden geleni yaptık tek eksiğimiz kaliteli oyuncular. Umarım burda hepinize zevk veririz Sunucumuz 07.10.2013 Saat 17:00'da kesinlikle sorunsuz 7/24 olarak açılacaktır. Sunucumuzda herhangi bir lag sıkıntısıda yoktur. Türkiyede RPG server olmadığı için böyle bir şey yapalım dedik iyi oyunlar.

Bir gün dünyada.Kuzeyin en sonlarında.Bir köy vardı.Çok disiplinsizlerdi.

Kendilerine Nord ülkesi diyorlardı.Bu köydeki herkes baltalı savaşçılardı.

O kadar kaslı değillerdi.Savaşta ki yetenekleri dolayısıyla onlarca ülkeyi fethediyorlardı.

Yüzyıllarca böyle efsanelerle arttılar.Ülkeleri genişledi.Çok fazla Nord yaşıyordu kuzeyde.

Sebebide kuzey tamamen Nord ların eline geçmişti.Yüzyıllar geçtiği için Nordlarında

her ülke gibi çöküşü başlıyordu.Ülkeler nasıl olduklarını anlamıştılar.Her yerden saldırı alıyorlardı.

Çok güçsüzleşmişlerdi.Her taraftan gelen saldırılar nüfusun çoğunu yoketmişti.Tüm hepsi ilk

zamanlarına dönmüştü.Artık yine bir köy boyutundalardı.Göç etmek zorunda kalmışlardı.Kuzeyin

başlarındaki bir adaya yerleşmişlerdi.Çok güçlü düşmanları vardı.Onlar adanın yerlileriydi.

O zamanın kralı Will Scarlet tüm yerlileri temizlemeye çalışmıştı.Sonlarında hayatını kaybetmişti.

Bir çocuğu yoktu kralın.Bu sebebi fırsat bile Uriel Septim adında bir genç kralın yerine geçmişti.

Tüm yerlileri adadan atmıştı.Her yer ceset doluydu.Yerlilerden çoğu kölesini cesetleri temizlemeye

zorluyordu.Ada artık onlarındı.Bazı yerliler kaçıp dağlarda,ormanlarda saklanıyorlardı.Nord lar

artık yeniden güçleniyorlardı.Yeni bir macera başlıyordu.

Üye olma başvurusu
riseofnords.tr.gg

Alımları ben değil yetkililerimiz kabul ediyor kusura bakmayın, bana lütfen beni al gibi mesajlar atmayın anlayışınız için teşekkürler.​

Kurallar​
  • Grief, veya başkasının yapısına zarar vermek yasak.
  • OOC Davranışlar yasak.
  • Küfür argo spam yasak.
  • Hile, client hack bug kullanmak yasak.
  • Server kötülemek reklam yapmak yasak.
IP Adresimiz: 62.29.0.107

Son düzenleme:

LeqendaryTR2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
  • Minecraft Hesap Adınız: LeRespawn
  • Minecraft Hesabınız Premiummu? : PREMİUM
  • Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak:() : Krauser
  • Karakter Hikayeniz: Krauser adlı karakter resident evil 4'te albert wesker ile bir anlaşma yaptı ondan sonra leon' ile savaşmaya başladı leonu durdurmaya fakat başarılı olamadı leon ile Ada ( Kadın karakter ) birlikte çalışarak krauseri durdurdular ve krauser kaçtı.
  • Karakterin Kişilik Analizi : Oldukça fazla façası var ve bıçak kullanmayı gerçekten çok iyi biliyor namı değer / Knife Master Resident evil 4'den geliyor bu karakter
  • Bu parçadaki /me ve /do emotelerini bulunuz : /me Sokakta yürüyordum. /do Alacakaranlıkta yönümü bulmam zordu /me Sağ elimi cebime attım /me sigara paketimi çıkardım /me sağ elimin baş parmağıyla /do paketin kapağını açtım /do Yüz ifadem bi anda üzgün bir hal aldı /do Neden mi ? /do Çünkü paketimde tek bir dal sigara kalmıştı umarım doğrudur daha yeni başlıyacağım rpgye.
    https://www.google.com.tr/search?q=...%2F7261%2Fresident-evil-jack-krauser;1024;768
    Karakter resmim linktedir !

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Beyler ilk ve son kez sorayım evler simpleregionmarketlemi satılsın yoksa siz sarayıma çıkıp parayı verip mi wgletelim ? 10 kişi simpleregion derse yapcaz şimdi sarayıma kadar gelceksiniz ve ev fiyatları:
Küçük odundan ev 1000 septimdir fiyatı
Büyük evler 4-5 ev var san öyle 5000 septim ki bu serverımıza göre çok pahalı
belli bir yerde arsa 10x10 2500 20x20 2000 ve eğer yeterince istek olup şehir dışa büyürse herkezden 100 septim toplanıp etrafına sur çekilcek

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0

Kusura bakmayın bir oyun karakteri kullandığınız ve abartılı bir hikayeniz olduğu için alınmadınız...

• Minecraft Hesap Adınız: Jack

• Minecraft Hesabınız Premiummu?: Yok

• Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak) : Jack

• Karakter Hikayeniz: Orman içinde yaşayan bir köylüydü fakat bir gün her şey değişti.

• Karakterin Kişilik Analizi Tam Olarak anlamadım bu soruyu ama zayıf ve orta yaşta bir insan

• Bu parçadaki /me ve /do emotelerini bulunuz:
    /do İşe geç kalmıştır.
    /me üstünü değiştirir ve sokağa çıkar.
    /do Otobüs durağına varır.
    /me cüzdanın evde olduğunu fark eder.
    /me hızlı adımlarla eve koşar.
    /do Kapıyı açmakta zorlanıyordur.
    /me içeri girer.
    /me cüzdanı sehpanın üzerinden alır.
    /me otobüs durağına doğru yol alır.

Hikayeniz çok kısa lütfen devamını getirin Kişilik Analizi, karakterin fiziksel özellikleridir..

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
lütfen karakter hikayenizi düzeltiniz resident evil olayımızdan yaklaşık 1000 1200 yıl sonrada geçiyor. :)[DOUBLEPOST=1381084055,1381083986][/DOUBLEPOST]
  • Karakter Hikayeniz: Orman içinde yaşayan bir köylüydü fakat bir gün her şey değişti.
  • Karakterin Kişilik Analizi Tam Olarak anlamadım bu soruyu ama zayıf ve orta yaşta bir insan
    /do İşe geç kalmıştır.
    /me içeri girer.
ormanda bir köylüydü ? hikayemiz bir gemide başladı biraz daha detaylı birşeyler eklersen sevinirim :)

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
  • Karakter Hikayeniz: Orman içinde yaşayan bir köylüydü fakat bir gün her şey değişti. Bir sabah kalktı ve ormanda yine odun kesmekteydi birde önüne bir enderman çıktı ve orda koşmaya başladı ileride bir kale gördü ve bu kaleye doğru koşmaya başladı kaleni önüne gelince bir nöbetçi: hey sen
    Jack: beni çabuk içeriye alın enderman peşimde lütfen alin
  • Nöbetçi: tamam hadi çabuk ! gir
    Jack: Terler içinde içeri girip
    büyük bir maceraya başlar.
  • Karakterin Kişilik analiz : zayıf ve orta yaşta bir insan
    /do İşe geç kalmıştır.
    /me içeri girer.
kirito alındın servera önerilerini belirtmek için 30 dkkalığına gireceksin whitelist açık şu an[DOUBLEPOST=1381085195,1381085030][/DOUBLEPOST]
  • Minecraft Hesap Adınız:zdog101
  • Minecraft Hesabınız Premiummu?:Yok
  • Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak) :Ragnar Saphiro
  • Karakter Hikayeniz:Ragnar,Tayfasıyla denizi dolaşan maceracı bir adamdı.ragnar hazineler bulur geçermiş aradan uzun zaman geçmiş ve korsanların saldırısına uğramışlar korsanların 2 gemisini alt etmişlerdi ancak kendi gemileride batmıştı tayfası öldürülen ragnar denizin dibine görünmemek için derin bir nefes alarak inmeye çalışır nefesini daha fazla tutamayan ragnar bayılır aradan saatler geçer ve nasıl olduysa bir adaya sürüklenir adada yerliler ve vikingler vardır yerliler onu tedavi eder ragnar iyileşir ancak vikingler yerlilerle olan 5 yıllık savaşında yerlilerin kökünü kuruturlar ragnarda vikinglere gider ve asıl macerasının orda başladığını anlamaktadır(iyi bağladım dimi:sırıtmak:)
  • Karakterin Kişilik Analizi: Çevik ve Dışı Ciddi Ama İçi Eğlenceli Olan Bir Adam:)
/me Sokakta yürüyordum.Alaca karanlıkta yönümü bulmam zordu./do Sağ elimi cebime attım, biraz karıştırdıktan sonra sigara paketimi çıkardım./me Sağ elimin baş parmağıyla paketin kapağını açtım.
/do Yüz ifadem bir anda üzgün bir ifade aldı.Neden mi? Çünkü paketimde tek dal sigara kalmıştı.

Emoteler yanlış olabilir scaffer reyiz:sırıtmak:(inş bu svyi kapatmazsın:sırıtmak:)
Keşke ipi hemen verseydin yarın okul bari tadını çıkararak oynardk 2 dk:sırıtmak: lütfen:sırıtmak:
alındın 2 hatan var ama medium role play için gayet uygun bir sayı ama servera gelmeden kendini geliştir :)

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
sv ip yarın verilmesin ya şimdi açılsın herkes önerilerini söylesin 20 dk açık kalsın sonra kapatılsın önerilerden sonra yarın önerileri uygulayın daha güzel olr:sırıtmak:
daha wg bile atmadık ve simpleregion marketlemi yoksa direk krala para vermeklemi olcak ev-arsa-işteme alma sistemi ama server açıldığında 10 15 kişi olursa bir eventle hancı seçilcek hancı olarak seçilene ck olarak hancı farklı bir karakter kasasında 7000 septim ve deposunda yaklaşık 62 bal likörü (5 snline strenght 2) 78 şarap (30 saniye strenght 2) safkan bir at 120 biftek 120 çorba 34 kek var ama bu event gerçekten zor olcak :)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Yarın saat 8 de forumumuzda açılacaktır bilginizle.

NrGsHnN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar. Server'imizin AR_GE bölümüyle Çok çok az da olsa ilgilenen bir mimarım. Bu 3. RPG'im olacaktır. Bir Bayan karakter Olacağım.

Hikayem : (IC Adımı unuttum : Alberta_...?) Alberta Demircilikle uğraşan , Büyükbabasının ölümüyle Maysalkirii Diyarlarından Vito_Septim'in Yardımıyla kurtulan (Okculuk yetenegi de olan) bir bayandır. Yeni geldiği Krallıkta is Vito_Septim (Prens - GreenDark41) ile Evlenmeye hazırlanmaktadır.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
  • Minecraft Hesap Adınız: zdog101
  • Minecraft Hesabınız Premiummu?: hayır
  • Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak) : jason
  • Karakter Hikayeniz: (karakterin ağzından anlatacağım yani karşımda biri varmışta ona anlatıyormuş gibi) kimse benim nerden geldiğimi , ne için buraya geldiğimi bilmiyor . bende senin neden benim hikayemi bukadar merak ettiğini bilmiyorum . ama anlatıcağım . bundan 5yıl önce yani nordlar yeni evlerine yerleşmişken benim ülkemde çok büyük bir kıtlık başladı . ben ozamanlar daha 15 yaşındaydım . ailem kıtlıktan 3 ay sonra öldü . ben hırsız olmaya karar verdim . işlerim iyi gidiyor derken muhafızlar beni yakaladı ve zindana attı . aradan 2 ay geçti şehirde isyan çıktı . isyancılar zindanı ele geçirmişti . bütün kapıları kırdılar ve bana sanki herzaman arkadaşmışız gibi davrandılar . bende onlara alışmıştım . ama kral çok güçlü bir paralı asker grubu kiraladı ve onlar ben hariç tüm isyancıları öldürdü . kaçmayı başardım . şehirden kaçtım ve küçük bir tekne kiraladım . denize açıldığımızda teknenin sahibini öldürdüm ve tekneyle bu ülkeye kadar geldim . işte benim hayat hikayem böyle .
  • Karakterin Kişilik Analizi : iz sürme ve avcılıkta çok yetenekli iyi kılıç kullanan 1.78 boyunda sarı saçlı mavi gözlü 20 yaşlarında bi adam .
    Sokakta yürüyordum.do Alaca karanlıkta yönümü bulmam zordu.me Sağ elimi cebime attım, biraz karıştırdıktan sonra sigara paketimi çıkardım.me Sağ elimin baş parmağıyla paketin kapağını açtım.
    do Yüz ifadem bir anda üzgün bir ifade aldı.Neden mi? do Çünkü paketimde tek dal sigara kalmıştı. (böyle sorularda gerçekten kötüyümdür ama bir diyalogda kesinlikle %95 oranında hatasız konuşurum)

Raiden_Hartnell

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
maşallah hepiniz kendinizi tanitmisiniz ben neyim? :D yarin cok iyi oyun bekliyorum kankalar :D