Rise of Nords

Sunucumuzu Beğendinizmi?

• Çok Beğendim

Kullanılan: 44 57.1%
  • Beğendim

Kullanılan: 8 10.4%
  • Eh işte

Kullanılan: 4 5.2%
  • Kötü

Kullanılan: 1 1.3%
  • Rezalet

Kullanılan: 20 26.0%

• Kullanılan toplam oy
    77

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
sw açılırken bzde sw kurucaz bu sefer kötü olmicak çunku skyrimi bitirmş ve rpgnnin ustası olan sve swsinde günde 120 kiş giren adam aldım sw bende kurcam allah kısmet ederse yah hadi bi ttnet yuzunden swye giremedik sw açılsın nası oynicm nasıl

ZoiMac

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
  • Minecraft Hesap Adınız: zimcat
  • Minecraft Hesabınız Premiummu?: Hayır
  • Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak) : Zoi
  • Karakter Hikayeniz: Zoi Zeus'un Oğludur Olympos'da doğar . Büyür ve Savaş Tanrısı Ares Onu Eğitmeye Başlar. Güçlü Bir Savaşçı Olur Fakat Eğitimi Daha Tamamlanmamıştır. Zeus'un Kardeşi Hades Bir Gün Zoi'ye Suç Atar ve Bunun Üstüne Babası Zeus Onu Sürgüne Gönderir Yani Ölümlüler Dünyasına. Zoi Babasına Çok Sinirlenir Çünkü Aslında Onun Bir Suçu Yoktur. Zoi'nin Şimdiki Amacı Gerçeği Ortaya Çıkarmak ve Hadesi Yok Etmek Olur. (Kesin Çok Mantıksız ve Abartılı bulacaksınız Fakat Ben Yinede Bi Yazim Alırsınız Felan :D )
  • Karakterin Kişilik Analizi: Zoi Güçlü ve Azimli Biri Olmasının Yanı Sıra Bilgilidirde.
  • Bu parçadaki /me ve /do emotelerini bulunuz: Anlamadım :D

Real_Revenge

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
  • Minecraft Hesap Adınız: zimcat
  • Minecraft Hesabınız Premiummu?: Hayır
  • Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak) : Zoi
  • Karakter Hikayeniz: Zoi Zeus'un Oğludur Olympos'da doğar . Büyür ve Savaş Tanrısı Ares Onu Eğitmeye Başlar. Güçlü Bir Savaşçı Olur Fakat Eğitimi Daha Tamamlanmamıştır. Zeus'un Kardeşi Hades Bir Gün Zoi'ye Suç Atar ve Bunun Üstüne Babası Zeus Onu Sürgüne Gönderir Yani Ölümlüler Dünyasına. Zoi Babasına Çok Sinirlenir Çünkü Aslında Onun Bir Suçu Yoktur. Zoi'nin Şimdiki Amacı Gerçeği Ortaya Çıkarmak ve Hadesi Yok Etmek Olur. (Kesin Çok Mantıksız ve Abartılı bulacaksınız Fakat Ben Yinede Bi Yazim Alırsınız Felan :D )
  • Karakterin Kişilik Analizi: Zoi Güçlü ve Azimli Biri Olmasının Yanı Sıra Bilgilidirde.
  • Bu parçadaki /me ve /do emotelerini bulunuz: Anlamadım :D
sen hikeyeyi yanış anlamışsın bu iskandinav mitolojisi yunan mitolojisiyle uzakdan yakından alakası yok ve siteden başvurcan(ve niye hades den nefret ediyon aralırından en iyisi o

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sayenizde resmen yakında spam sebebiyle banlanıcam bıktım artık söylemekten SİTEDEN BAŞVURUN!

xx_ender dayı

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
  • Minecraft Hesap Adınız:MASYON
  • Minecraft Hesabınız Premiummu?:YOK
  • Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak) :Herbert
  • Karakter Hikayeniz:Masumdu fakat hapse atıldı hapisten kurtulmak için bir deneye denek oldu vee artık kim olduğunu unuttu
  • Karakterin Kişilik Analizi:Kirli sakallı azda olsa pazuları şişkin romantik fakat kandınlarla fazla ilgilenmez
  • Bu parçadaki /me ve /do emotelerini bulunuz:me Sokakta yürüyordum. /do Alacakaranlıkta yönümü bulmam zordu /me Sağ elimi cebime attım /me sigara paketimi çıkardım /me sağ elimin baş parmağıyla /do paketin kapağını açtım /do Yüz ifadem bi anda üzgün bir hal aldı /do Neden mi ? /do Çünkü paketimde tek bir dal sigara kalmıştı

HyberMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
  • Minecraft Hesap Adınız:MASYON
  • Minecraft Hesabınız Premiummu?:YOK
  • Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak) :Herbert
  • Karakter Hikayeniz:Masumdu fakat hapse atıldı hapisten kurtulmak için bir deneye denek oldu vee artık kim olduğunu unuttu
  • Karakterin Kişilik Analizi:Kirli sakallı azda olsa pazuları şişkin romantik fakat kandınlarla fazla ilgilenmez
  • Bu parçadaki /me ve /do emotelerini bulunuz:me Sokakta yürüyordum. /do Alacakaranlıkta yönümü bulmam zordu /me Sağ elimi cebime attım /me sigara paketimi çıkardım /me sağ elimin baş parmağıyla /do paketin kapağını açtım /do Yüz ifadem bi anda üzgün bir hal aldı /do Neden mi ? /do Çünkü paketimde tek bir dal sigara kalmıştı
adam her gün siteden başvurun diyor kasıtlımı yapıyorsunuz bunu

Real_Revenge

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
burdan başvuranları artık almıyacam yeter bilmeyenlerde burdan bakan doğru adamlardan bakıyor öyle basvuruyor
yanılz tm siteden başvurun diyosunuzda göremiyebilirler yorumları konuyu düzenliyip sitenin linki vermelisiniz bence daha iyi olur biliyorum ne yazık ki konuyu schafer açtı ve nunda intarneti daha gelmedi ve bu yüzden eddiğm yapamaıyorusunuz

ZoiMac

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sen hikeyeyi yanış anlamışsın bu iskandinav mitolojisi yunan mitolojisiyle uzakdan yakından alakası yok ve siteden başvurcan(ve niye hades den nefret ediyon aralırından en iyisi o
herkezin zevki farklıdır bana göre en iyisi Poseidon

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
shanliam şöyle bir durum var biraz yukarı bak adamdan önceki yorum benim adam 2.yorum olarak başvuruyor zaten her sayfada yazdım resmen en az bir sayfayı okuyan kişi anlar yani bizi suçlamanda bir mana yok

Real_Revenge

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
shanliam şöyle bir durum var biraz yukarı bak adamdan önceki yorum benim adam 2.yorum olarak başvuruyor zaten her sayfada yazdım resmen en az bir sayfayı okuyan kişi anlar yani bizi suçlamanda bir mana yok
sizi suçlamıyom ki öneri yapıyorum[DOUBLEPOST=1382964931,1382964887][/DOUBLEPOST]
herkezin zevki farklıdır bana göre en iyisi Poseidon
hala yunan mitolojisi ile iskandinav mitolojisinin uzakdan akından alakası yok