KingTurk 7/24 nitrado Kalitesiyle Faction Server kingturk.nitrado.net Resimler Yenilendi !

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben size mevcut durumu açıkladım. Size herhangi bir ithamda bulunmadım. Söverlerse gerekeni yaparız. Ayrıca bir şey yaptıysanız bunun iyi ve kötü yönleriyle gurur duymalısınız. Yani kötü eleştirilerede açık olmalısınız.
tabii ki doğru sölüyorsunuz ama ben 12 yaşındayım ve 3 arkadaşımal böyle bşşey başardıysam ne mutlu bana teşşekkür ederim şuanda elidem olmuş olsa bu konuyu kapatıcam ve yeniden açıçam çünkü emeğimin hakkını veren tek bir insan yok

Clapy

Fatih
En iyi cevaplar
0
ende reklam vermek? .DSd.a:DS:DAD:sD:Da
ve clapy bilip bilmeden iftira atma vip satmak için açmamış adam ya bilmeseydik? o zaman ne olacaktı mod olms grkn clapy bey?
Cümleyi türkçe yazarsanız yardım olacağım.[DOUBLEPOST=1407111272,1407111191][/DOUBLEPOST]
tabii ki doğru sölüyorsunuz ama ben 12 yaşındayım ve 3 arkadaşımal böyle bşşey başardıysam ne mutlu bana teşşekkür ederim şuanda elidem olmuş olsa bu konuyu kapatıcam ve yeniden açıçam çünkü emeğimin hakkını veren tek bir insan yok
Ben size gereken açıklamaları yaptım. Yaşınız 30 olsun 10 olsun bu değil kişilik ve karakteriniz önemli. Eğer siz bir şey başardığınızı düşünüyorsanız, başkalarının ne dediğinin bir önemi yok..

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
çok güzel bi dalga geldi siz isteidğiniz diyin benim oyuncularım serverimi çok seviyorlar [DOUBLEPOST=1407111326,1407111283][/DOUBLEPOST]
Cümleyi türkçe yazarsanız yardım olacağım.[DOUBLEPOST=1407111272,1407111191][/DOUBLEPOST]
Ben size gereken açıklamaları yaptım. Yaşınız 30 olsun 10 olsun bu değil kişilik ve karakteriniz önemli. Eğer siz bir şey başardığınızı düşünüyorsanız, başkalarının ne dediğinin bir önemi yok..
Teşekkür ederim bana bunu söyldiniz en azından morelim birazda olsa düzeldi saolun

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yarın serveri gçrürüsn server full oluyo haberinz olsun

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
birde ben senin gibi klavye bebeleriyle uğraşama şimdi hemen bi laf sokabilisn hatta buyur diceğin kelimde şu sen mi bebeisn ben mi dickesin de buyur hemen söyle ben size takıyo olsaydım bu server açmazdım

i
Ben onun avukatıyım 22 kişi hiçbişey değil güzel bir server olabilmesi popüler bir server olabilmesi için en az 500 aktif oyuncu lazım! Asıl klavye bebesi sensin ve kavga etmeyelim pls kavga edenler sonsuza dek ban yiyo :3

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben onun avukatıyım 22 kişi hiçbişey değil güzel bir server olabilmesi popüler bir server olabilmesi için en az 500 aktif oyuncu lazım! Asıl klavye bebesi sensin ve kavga etmeyelim pls kavga edenler sonsuza dek ban yiyo :3
500 kişilik bi server aççak olsaydım çoktan açmıştım
ama lag dan oynanırmı her kafadan bi ses en iyi az kişilik az ses huzurlu oyun

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
madem tmm ben kavgsa etmek istemiyorum skype varmı acaba ?

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
uzman kadro yazıyor iyi güzel bakayım dedim lapise ve gereksiz ne varsa var
onuda geçtim tüm yapıtlar w.e bunun neresinde uzmanlık var -,-

kendine uzman diyen = noob
kendini orta seviye olarak tanıtan = uzman