KingTurk 7/24 nitrado Kalitesiyle Faction Server kingturk.nitrado.net Resimler Yenilendi !

Soprano

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Servere girer girmez ''Alım varmı'' diye bir soru yönelttim . Gelen Cevaplar
-Serveri nerden buldun ?
-Konumuzun altına server güzelmiş diye yorum atarmısın vb..

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Alım varmı diyenlere böyle yapıyoruz kusura bakmayın Çünkü alım varmı diyenlerden bıktık admin op admin beni kurucu yap bi bitmediniz çünkü

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
f klavye kullanrak sende yazı yazsaydın böle demezdin :D

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ilk konu açma deyimim ondan dolayı biraz heyecanla yazdım

powershark

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu 10-15 Yaş arası server kurmak moda oldu artık. Boşuna hayal peşinde koşmayın gençler.Bir bakımdan da hayaller insanı diriltir.Ancak boşuna para harcamışsınız. Daha acemisiniz.Ilk once kendinizi geliştirin.Zamanı gelince kendinize diyinki ben bunu yapabilicekmiyim ? Bunu kendinize Sorun. Iyi Oyunlar Bol Elmaslar

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bka bu server 6. ayına girdi vip satışlarım gerçekten çok iyi ve web sitesi bile açdım anne baba parası ben senş tanıyorum genelde hep ana baba parası dersin Bu server 6 ay sonra 1 yaşında olcak yani biz yolun yarısındayız 6 ay sonra hrşey belli olucak

Harikulade

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bence mapı değiştirin fazla güzel olmamış

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ama tamamen kendi emeğimiz bu kış 1 ay bakıma giricek o zaman herley baştan yapılcak

iskeletor78

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Serveri çoluk çocuk yönetiyor bug var dedik abiler kapatmayı bilmiyorlar.
Sonra ban attılar ban sebebinde s*kerim yazıyor girmeyin böyle çocukların serverine çöp server.

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
BUG dan yararlananlar ban atılr buda gerçek bir şey bug kapatıldı

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bug düzeltmek için plugin düzelttik sorun oluştu eski plugini yeniden yükledik bu sorun bu akşam çözücez Uyarınız için teşekkür ederim[DOUBLEPOST=1406975322,1406911247][/DOUBLEPOST]Güncel !![DOUBLEPOST=1407007959][/DOUBLEPOST]güncel..[DOUBLEPOST=1407064088][/DOUBLEPOST]güncel ..

ozgrprnc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Zihinsel saglıgınız için SAKIN AMA SAKIN GİRMEYİN arkadaşlar :D Serverin kurucusu olacak herife... pardon.. çocuğa ne kadar veriyorsun diye sordum 150TL yıllık, 8GB Ram var dedi. 22 Kişilik server'da 8GB RAM'mi var deyince sonuç ortada ... :D

1 AY SURESİ BİTİNCE KAPANACAK OLAN SERVER'DA OYNAYIP, EMEKLERİNİZİ HEBA ETMEYİN ! YAZIK !..
(Bayramın Zararları :/)