KingTurk 7/24 nitrado Kalitesiyle Faction Server kingturk.nitrado.net Resimler Yenilendi !

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Serverda Bug Var Dedim Ban Attılar. Belki Engellemesini Söylicem ?

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Serverda Bug Var Dedim Ban Attılar. Belki Engellemesini Söylicem ?
Sana ban atanı bilmiyorm ama

Vipmi bunlar sende
bak ozgur ondan önce bana azına ne gelirse söleden şuna geirsek serverin kapanmasına 1 ay yok sallama[DOUBLEPOST=1407078080,1407078015][/DOUBLEPOST]
Zihinsel saglıgınız için SAKIN AMA SAKIN GİRMEYİN arkadaşlar :D Serverin kurucusu olacak herife... pardon.. çocuğa ne kadar veriyorsun diye sordum 150TL yıllık, 8GB Ram var dedi. 22 Kişilik server'da 8GB RAM'mi var deyince sonuç ortada ... :D

1 AY SURESİ BİTİNCE KAPANACAK OLAN SERVER'DA OYNAYIP, EMEKLERİNİZİ HEBA ETMEYİN ! YAZIK !..
(Bayramın Zararları :/)
ayrıca ben bu serveri açalı 1 sene oldu eni açılmadı ve ben yıllık 150 TL ödüyorum demedim sallama

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bakın illa adam isyan ettirceksiniz ya bakın birazcık emeğe saygılı olun yaazcık da olsa ya beni kendi yerinize koyun ben o kadar emek verdim

En iyi cevaplar
0
bakın illa adam isyan ettirceksiniz ya bakın birazcık emeğe saygılı olun yaazcık da olsa ya beni kendi yerinize koyun ben o kadar emek verdim
kardeşim kötü bir şey olarak algılama ama emek vermek eleştirilmeyi engelliyemez mesela sen her müziği seviyormusun

ParvulaPX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Map kötü server buglu ve adalet yok :C Yetkili kadrosu bug kapatmayı bile bilmiyor tecrübesiz insanlar almışsın laf sokmaya çalışıyorsun millete. 10 yaşında cocuklarla server açılmaz anlayın artık !! Tüm oyunları zehir etti böyle abier.. Türkçeyi kullanmayı bilmiyorsunuz ayrıca. f klavye bile kullansan düzgün bir biçimde yazman gerekir kardesim !!! ( server çöp - spawn çöp - emege - paraya yazik )

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar bu server 2 yüzlülerin serveri okadar ikiyüzlülerki bi serveri eleştirebilirsiniz diyorlar sonra ise banlıolar böyle server olmaz ola büssürü açık var adminler abi bukkit komutları açık ve daha çok bug var![DOUBLEPOST=1407109484,1407109447][/DOUBLEPOST]
/Warp kurallar map'ın direk dışına çıkarıyor dedim ve ban yedim..
Ayrıca konuda adaletli sunucu diyor yorum yapanlara bile ban atıyor ? Oynayan oyuncu sayısı 5 ban yiyen oyuncu sayısı +20
eleştiriye açığım dedin eleştirdim ban attin ne iş
3müzde ordaaydık 3 ümüzüde banladılar

wheres dı adalet p**'s!